Kurs kurs i pi kursie.
Jak nie polujesz to nie jestes sokolnikiem.
Nie zakladaj z gory, ze nie bedziesz polowac, bo same latanie z ptakami nie ma wiekszego sensu w dodatku niektore gatunki poprostu beda sie meczyc.
Postaw golebnik, bedziesz mial ladnie latajace ptaki ktore jedza ziarenka, zreszta niepolujacy drapol jest warty tyle samo co papuga z zologicznego.
Nie zakladaj z gory, ze nie bedziesz polowac, bo same latanie z ptakami nie ma wiekszego sensu w dodatku niektore gatunki poprostu beda sie meczyc.
Postaw golebnik, bedziesz mial ladnie latajace ptaki ktore jedza ziarenka, zreszta niepolujacy drapol jest warty tyle samo co papuga z zologicznego.
Zgadzam się z Nisusem "sokół niełowny zwykła kanią stoi" czy jakoś tak.
ZaP podam Ci przykład jaka jest róznica między polującym a nie polującym ptakiem. Puszczam teraz na lotnisku trzy młode wędrowne polowac mam zamiar tylko z samicą. Jest to ptak który lata jak szatan tak dobrze latającego ptaka na wabidło jeszcze nie miałem. Ma tendencje do wychodzenia latawiec ma zrobiony super. Można by powiedziec - dobry ptak, Ale jest to dopiero materiał wyjściowy nawet wole nie myślec ile jeszcze jest do zrobienia bo bym się załamał. Jeżeli chodzi o różnice miedzy nie polującym jastrzębiem a polującym to nie da się tego porównac , to po prostu ptak o całkiem innej psychice.
Ptaki nie polujące dochodzą do pewnego etapu i na tym koniec. Polujący rozwija się cały czas.
ZaP podam Ci przykład jaka jest róznica między polującym a nie polującym ptakiem. Puszczam teraz na lotnisku trzy młode wędrowne polowac mam zamiar tylko z samicą. Jest to ptak który lata jak szatan tak dobrze latającego ptaka na wabidło jeszcze nie miałem. Ma tendencje do wychodzenia latawiec ma zrobiony super. Można by powiedziec - dobry ptak, Ale jest to dopiero materiał wyjściowy nawet wole nie myślec ile jeszcze jest do zrobienia bo bym się załamał. Jeżeli chodzi o różnice miedzy nie polującym jastrzębiem a polującym to nie da się tego porównac , to po prostu ptak o całkiem innej psychice.
Ptaki nie polujące dochodzą do pewnego etapu i na tym koniec. Polujący rozwija się cały czas.
Tu se westchnąłemPtaki nie polujące dochodzą do pewnego etapu i na tym koniec. Polujący rozwija się cały czas.
-
M.Kamińska
- początkujący
- Posty: 97
- Rejestracja: śr sty 09, 2008 9:58 am
- Lokalizacja: Gdynia
Co do minionego kursu - jeśli któryś z uczestników jeszcze nie dorwał, to polecam najnowszy numer Psów Myśliwskich
Macieju - chociaż ja Ci odpowiem
Ja dopiero zaczynam staż w PZŁ więc na pewno w tym roku ani najprawdopodobniej w przyszłym nie przystąpię do egzaminu (zapewne odbędzie sie on w okolicach czerwca, a do tej pory jak wiadomo nie mam szans zrobić stażu...)
pozdrawiam
Małgosia
Macieju - chociaż ja Ci odpowiem
pozdrawiam
Małgosia
Ojejku... nie można normalnie odpowiedzieć?
Jak się pytają po ile jastrząb to ok, zjechać można że nie tędy droga, ale tutaj człowiek o kurs pyta i nie może uzyskać odpowiedzi normalnej...
Kursy są zazwyczaj w końcu sierpnia.
To jest zeszłoroczny komunikat:
http://www.gniazdosokolnikow.pl/kurssokolniczy08.pdf
Ogólnie to na stronie Gniazda: http://www.gniazdosokolnikow.pl/ są aktualności. Wystarczy co jakiś czas zajrzeć bo informacja na pewno będzie wcześniej podana.
Jak się pytają po ile jastrząb to ok, zjechać można że nie tędy droga, ale tutaj człowiek o kurs pyta i nie może uzyskać odpowiedzi normalnej...
Kursy są zazwyczaj w końcu sierpnia.
To jest zeszłoroczny komunikat:
http://www.gniazdosokolnikow.pl/kurssokolniczy08.pdf
Ogólnie to na stronie Gniazda: http://www.gniazdosokolnikow.pl/ są aktualności. Wystarczy co jakiś czas zajrzeć bo informacja na pewno będzie wcześniej podana.