HYBRYDY
- Raven_Corvus
- sokolnik
- Posty: 747
- Rejestracja: ndz paź 15, 2006 5:15 pm
- Lokalizacja: Białystok
precyzując : większość samic jest niepłodna, samce w większości wypadków (przynajmniej u hybryd sokołów) są płodne przy czym oczywiście udatność niektórych kombinacji jest ograniczonaRaven_Corvus pisze:A co Wy na to podobno wiekszosc hybryd nie moze sie rozmnazac, jak myslicie czy to jest piskle tej samicy czy tylko podlozony kurczak?
mój gyr saker.obiecalem fotki.oto one.przepraszam za słabą jakośc http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/716 ... 2d168.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c0a ... 8dbe9.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c0a ... 8dbe9.html
-
K. Knitter
- początkujący
- Posty: 75
- Rejestracja: czw kwie 19, 2007 9:42 pm
- Lokalizacja: KOSZALIN-GDYNIA
rodzice i starsze rodzeństwo też tak wyglądały w pierwszym piórze.teraz wyglądają tak
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/38d ... bb034.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5f4 ... 0a408.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/38d ... bb034.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5f4 ... 0a408.html
-
JoHn DuMbaR
- sokolnik
- Posty: 1867
- Rejestracja: czw wrz 08, 2005 2:52 pm
- Lokalizacja: South Dakota
Z jakich ona jest bialozorow?
Nie wyglada na czysto biale ale kto wie ( nawet jak biale to z biaozorami nigdy nie wiadomo, srebrne przenosza czesto geny szarych i bialych, 'czarne' szarych, biale srebrnych i szarych itd
). Piekny ptak swoja droga.
Wiec moje pytanie zostalo uprzedzone, czyli bedzie srebrna
Nie wyglada na czysto biale ale kto wie ( nawet jak biale to z biaozorami nigdy nie wiadomo, srebrne przenosza czesto geny szarych i bialych, 'czarne' szarych, biale srebrnych i szarych itd
Wiec moje pytanie zostalo uprzedzone, czyli bedzie srebrna
Ostatnio zmieniony pt gru 14, 2007 11:23 am przez JoHn DuMbaR, łącznie zmieniany 1 raz.
-
JoHn DuMbaR
- sokolnik
- Posty: 1867
- Rejestracja: czw wrz 08, 2005 2:52 pm
- Lokalizacja: South Dakota
Z tego co slyszalem to z rozmanzaniem hybryd roznie moze byc.
Zwlaszcza 1/2 moge tworzyc istny misz masz, zaleznie od tego jakie geny sa dziedziczone.
W praktyce potomstwo moze byc zarowny gyrlike jak i bardziej sakerlike.
Z 3/4 na pewno jest lepiej po porcja bialozora jest duzo wieksza.
Jakie potomstwo wychodzilo z tej pary? Zroznicowane czy mniej wiecej podobne do rodzicow(jestem bardzo ciekaw
)?
Pzdr.
Zwlaszcza 1/2 moge tworzyc istny misz masz, zaleznie od tego jakie geny sa dziedziczone.
W praktyce potomstwo moze byc zarowny gyrlike jak i bardziej sakerlike.
Z 3/4 na pewno jest lepiej po porcja bialozora jest duzo wieksza.
Jakie potomstwo wychodzilo z tej pary? Zroznicowane czy mniej wiecej podobne do rodzicow(jestem bardzo ciekaw
Pzdr.
JoHn DuMbaR pisze:Z tego co slyszalem to z rozmanzaniem hybryd roznie moze byc.
Zwlaszcza 1/2 moge tworzyc istny misz masz, zaleznie od tego jakie geny sa dziedziczone.
W praktyce potomstwo moze byc zarowny gyrlike jak i bardziej sakerlike.
Z 3/4 na pewno jest lepiej po porcja bialozora jest duzo wieksza.
Jakie potomstwo wychodzilo z tej pary? Zroznicowane czy mniej wiecej podobne do rodzicow(jestem bardzo ciekaw)?
Pzdr.
potomstwo zdecydowanie wyrównane jasne w typie białozora. Ale w Czechach widziałem z jedej jasnej pary lęg 4 totalnie różnych ptaków. wizualnie w typie od dużego raroga po srebrnego białozora.u piskląt częściej ujawniają sie cechy dziadków niż rodziców.stąd taki misz masz
-
K. Knitter
- początkujący
- Posty: 75
- Rejestracja: czw kwie 19, 2007 9:42 pm
- Lokalizacja: KOSZALIN-GDYNIA