Kupno

Tutaj można umieszczać uwagi na temat tłumaczeń oraz sprzętu dostępnego w sklepiku na stronie oraz ogłoszenia dotyczące kupna / sprzedaży akcesorii sokolniczych
Fable15
żółtodziób
Posty: 30
Rejestracja: ndz kwie 05, 2009 3:00 pm
Lokalizacja: Olsztyn (Stawiguda)

Kupno

Post autor: Fable15 »

Czy ktoś może mi powiedzieć ile kosztuje jastrząb hodowlany????
Awatar użytkownika
Mamut
stażysta
Posty: 127
Rejestracja: ndz gru 21, 2008 10:39 am
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Mamut »

Tysiącpięćsetstodziewięćset...
Fable15
żółtodziób
Posty: 30
Rejestracja: ndz kwie 05, 2009 3:00 pm
Lokalizacja: Olsztyn (Stawiguda)

Post autor: Fable15 »

Przez takich ludzi ten sport normalnie zginie.Chce się coś dowiedzieć a tu takie hamskie odpowiedzi poprostu stwierdzam że sokolnicy są nie przyjażnii i samolubni swoją wiedzie najlepiej by zabrali do grobu.
Awatar użytkownika
Mamut
stażysta
Posty: 127
Rejestracja: ndz gru 21, 2008 10:39 am
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Mamut »

A znasz jakiegoś?? A znasz zasady tego forum??
Więc czemu się wypowiadasz nie wiedząc nic...

P.S. skoro już określasz moje wypowiedzi jakimś epitetem to sprawdź jak się go pisze...
Ostatnio zmieniony wt kwie 07, 2009 6:24 pm przez Mamut, łącznie zmieniany 1 raz.
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

Fable15 pisze:Przez takich ludzi ten sport normalnie zginie.Chce się coś dowiedzieć a tu takie hamskie odpowiedzi poprostu stwierdzam że sokolnicy są nie przyjażnii i samolubni swoją wiedzie najlepiej by zabrali do grobu.
głupie pytanie to i głupia odpowiedź. Po co ci znać cene ptaka skoro zabijesz go swoją niewiedzą w kilka dni...?
Zresztą w tym temacie jest tu kilka postów i wystarczy je odszukać
Awatar użytkownika
Nisus
sokolnik
Posty: 824
Rejestracja: wt lut 01, 2005 10:28 pm
Lokalizacja: Południe
Kontakt:

Post autor: Nisus »

Kolezka mnie meczyl na gg ostatnio, zadnego pytania o tematyce sokolniczej nie zadal, tylko kasa, kasa, kasa.
kaja
młodszy sokolnik
Posty: 442
Rejestracja: śr mar 26, 2008 2:00 pm
Lokalizacja: z Polski

Post autor: kaja »

Witam ,ale Wy jestescie ,chcecie żeby sok. zginelo przez niudzielanie odpowiedzi na take zwykle pytania.Toć powiedzta cos chlopakowi bo jeszcze sie wyloguje.Pozdrawiam kolegów :wink:
JoHn DuMbaR
sokolnik
Posty: 1867
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 2:52 pm
Lokalizacja: South Dakota

Post autor: JoHn DuMbaR »

Nisus pisze:Kolezka mnie meczyl na gg ostatnio, zadnego pytania o tematyce sokolniczej nie zadal, tylko kasa, kasa, kasa.
To prawie tak jak ja ostatnimi czasy :wink: hehe
masz
początkujący
Posty: 60
Rejestracja: pt sie 29, 2008 8:46 am
Lokalizacja: Wielkopolska Mosina

Post autor: masz »

Wtrące sie do wypowiedzi bo juz nie moge czytac i wysluchiwac tego co tutaj sie dzieje na tym forum.
To co mnie zbulwersowalo wypowiedz jak przypuszczam mlodego czlowieka ktory jak widac nie ma pojecia o sokolnictwie. cytat :
Przez takich ludzi ten sport normalnie zginie.Chce się coś dowiedzieć a tu takie hamskie odpowiedzi poprostu stwierdzam że sokolnicy są nie przyjażnii i samolubni swoją wiedzie najlepiej by zabrali do grobu.

popierwwsze i najwazniejsze sokolnictwo łowiectwo to nie jest sport !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
i jesli tego nie zrozumiesz to nie zajmuj sie nigdy lowiectwem ani sokolnictwem
2.aby podzielic sie z kims swoja wiedza musi na to zapracoewac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a nie dostawac wszyastko na tacy
3. zacznij cos w tym temacie robic bo inaczej nie widze przyszłosci Twojej w sokolnictwie
i nie oceniaj nas jesli nas zupelnie nie znasz
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

masz pisze:Wtrące sie do wypowiedzi bo juz nie moge czytac i wysluchiwac tego co tutaj sie dzieje na tym forum.
to lepiej nie czytac i zyc w spokoju:) - po co sobie nerwy psuć na jakis napalencow ktorym sie nawet nie chce opcji wyszukaj uzyc. Odpadaja tacy w przedbiegach i nigdy sie sokolnictwem nie zajma (na szczescie)
polikarp
młodszy sokolnik
Posty: 284
Rejestracja: pt mar 09, 2007 8:11 pm
Lokalizacja: pomorze

Post autor: polikarp »

Fable15 pisze:Czy ktoś może mi powiedzieć ile kosztuje jastrząb hodowlany????
Tyle co pies hodowlany z papierami.
haggard
sokolnik
Posty: 2023
Rejestracja: pn gru 10, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: haggard »

zauważyłem że większość tych którzy zaczynają na forum od pytań "za ile i gdzie kupić" jest w wieku od 11 do 18 lat :D hehe młodość chmurna i durna. no cóż- mówię nie łatwym rozwiązaniom.
Fable15
żółtodziób
Posty: 30
Rejestracja: ndz kwie 05, 2009 3:00 pm
Lokalizacja: Olsztyn (Stawiguda)

Post autor: Fable15 »

Przepraszam za swoje zachowanie ale ja naprawdę chce się tym zająć ptaki zawsze mnie pasjonowały posiadałem przez 3 lata około 40 sztuk gołębi i lotowałem je ale się przeprowadziłem i mieszkam pod lasem gdzie nie zbyt dobrych warunków na hodowle gołębie.A książki już zamówiłem 2 o żywieniu i leczeniu ptak. I ma małe pytanko czy harriss to dobry ptak dla początkującego sokolnika?
Awatar użytkownika
Mamut
stażysta
Posty: 127
Rejestracja: ndz gru 21, 2008 10:39 am
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Mamut »

Może poszukaj sokolnika w Twojej okolicy i niech on Cię wprowadzi w tajniki sztuki. Wtedy może za jakieś 2-3 lata nadejdzie dobry moment na własnego ptaka...
Awatar użytkownika
Raven_Corvus
sokolnik
Posty: 747
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 5:15 pm
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Raven_Corvus »

Kolo Olsztyna chyba nikogo nima...
ODPOWIEDZ