Szukam Sokolnika

Informacje dla początkujących sokolników i osób chcących nimi zostać
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Młodzik
sympatyk
Posty: 22
Rejestracja: śr sty 14, 2009 8:49 pm
Lokalizacja: Kraków

Szukam Sokolnika

Post autor: Młodzik »

Szukam sokolnika z okolic Krakowa który mógłby mi powiedzieć mi coś ciekawego o sokolnictwie.
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Re: Szukam Sokolnika

Post autor: garbus2 »

Młodzik pisze:Szukam sokolnika z okolic Krakowa który mógłby mi powiedzieć mi coś ciekawego o sokolnictwie.
Proszę bardzo: Sokolnictwo jest ciekawe... Jest to mniej więcej odpowiedź warta twojego pytania...
kaja
młodszy sokolnik
Posty: 442
Rejestracja: śr mar 26, 2008 2:00 pm
Lokalizacja: z Polski

Post autor: kaja »

Samo slowo sokolnictwo jest ciekawe ,pozastanawiaj sie nad nim,a nie odrazu pogawedki bys chcial szukac.
rarog1
stażysta
Posty: 170
Rejestracja: pt wrz 05, 2008 8:35 am

Post autor: rarog1 »

poprostu niech kupi u pana Adama książke dla początkujących i jakiś filmik.pozdrawiam
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

rarog1 pisze:poprostu niech kupi u pana Adama książke dla początkujących i jakiś filmik.pozdrawiam
tylko niech dobrze przymysli zanim kupi bo szkoda pieniedzy wyrzucac
rarog1
stażysta
Posty: 170
Rejestracja: pt wrz 05, 2008 8:35 am

Post autor: rarog1 »

faktycznie, sądząc po wieku młodzika jego zainteresowania mogą szybo się zmienić.
chociaż, ja interesuje się ptakami drapieżnymi od dzieciństwa i mimo że stuknęła mi trzydziestka nie mogę i nie chce się od tego uwolnić.

PS. lepiej niech wyda pieniądze na literaturę sokolniczą niż na jakieś pierdoły.
Awatar użytkownika
Młodzik
sympatyk
Posty: 22
Rejestracja: śr sty 14, 2009 8:49 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Młodzik »

Tak naprawdę to ja ten temat wpisałem po to żeby nie pisać nowych tematów typu"szukam szukam sokolnika z okolic i coś tam dalej ,a moja wypowiedź na początku była przymusowa bo inaczej temat by nie wszedł więc z góry przepraszam za zamieszanie.Z poważaniem Młodzik.
rarog1
stażysta
Posty: 170
Rejestracja: pt wrz 05, 2008 8:35 am

Post autor: rarog1 »

jeżeli naprawdę interesuje Cię sokolnictwo to zacznij od literatury, czytaj forum, zadaj pytania,ale (przemyślane) :wink: i nie przepraszaj, koledzy sokolnicy zawsze się znęcali nad młodszymi i nie bierz tego sobie do serca(czytaj forum).pozdrawiam
Awatar użytkownika
Młodzik
sympatyk
Posty: 22
Rejestracja: śr sty 14, 2009 8:49 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Młodzik »

Dzięki
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

rarog1 pisze:jeżeli naprawdę interesuje Cię sokolnictwo to zacznij od literatury, czytaj forum, zadaj pytania,ale (przemyślane) :wink: i nie przepraszaj, koledzy sokolnicy zawsze się znęcali nad młodszymi i nie bierz tego sobie do serca(czytaj forum).pozdrawiam
ja bym jednak radził zacząć od literatury a nie od forum - forum sluzy wymianie poglądów kiedy ma się już co wymieniać. Będąc totalnie zielonym i czytając forum można sobie zrobić więcej szkody niż dobrego. Co innego kiedy juz wie się choćby troszkę - wówczas forum to bardzo dobry sposób na rozwinięcie podstaw (oczywiście teoretycznych) bo praktyka to coś innego.
rarog1
stażysta
Posty: 170
Rejestracja: pt wrz 05, 2008 8:35 am

Post autor: rarog1 »

garbus2 pisze:czytając forum można sobie zrobić więcej szkody niż dobrego
gdyby młodziak nie zaczął od forum, to nawet by nie wiedział gdzie literaturę znaleźć(bo na allegro tego nie ma)
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

rarog1 pisze:
garbus2 pisze:czytając forum można sobie zrobić więcej szkody niż dobrego
gdyby młodziak nie zaczął od forum, to nawet by nie wiedział gdzie literaturę znaleźć(bo na allegro tego nie ma)
gdybyś nie wyrwał z kontekstu części mojego zdania a przytoczył całe byłoby o wiele lepiej bo całkowicie zmieniłeś sens mojej wypowiedzi.
Dla oso całkowicie zielonych lepiej jest aby zaczeły od strony sokolnictwo.pl a poźniej rozwijały się w kierunku choćby np forum
rarog1
stażysta
Posty: 170
Rejestracja: pt wrz 05, 2008 8:35 am

Post autor: rarog1 »

sorki, ale nie tak to miało zabrzmieć (poprawię się) :oops:
ODPOWIEDZ