Ilu nas jest

Tematy ogólne związane z sokolnictwem.
ODPOWIEDZ
syberjan
pisklę
Posty: 2
Rejestracja: sob wrz 24, 2005 4:04 pm

Ilu nas jest

Post autor: syberjan »

Cześć jestem tu nowy ,jestem jestem młodym sokolnikiem a bardziej niż szkolenie ptaka ( swoje już wyszkoliłem) interesuje mnie historia tego sportu .Posiadam dwa ptaki - sokoła wędrownego i białozora z którym mimo zakazu poluję.Starałem się wybrać najlepsze ptaki .Mam również sześć psów dwa bulteriery , lakalanda, kery blu jagdteriera i azawka.A teraz moje pytanie ilu jest w Polsce sokolników i jastrzębników i czy ich przybywa czy ubywa.
Venator Magnus
żółtodziób
Posty: 53
Rejestracja: sob wrz 24, 2005 3:47 pm
Lokalizacja: Ujście k/Piły
Kontakt:

Post autor: Venator Magnus »

Ad. Syberjan


Mieszkasz w Polsce...???
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

nie za bardzo w to wierze ale jedna uwaga - stwierdzenia typu "mam gdzies prawo i lamie je sobie w najlepsze" daleko cię nie zaprowadzi - przynajmniej w Polsce a jeszczze bardziej na tym forum - proszę to potraktować jako ostrzeżenie
syberjan
pisklę
Posty: 2
Rejestracja: sob wrz 24, 2005 4:04 pm

Post autor: syberjan »

Mieszkam w Polsce .
Awatar użytkownika
Zielony
żółtodziób
Posty: 32
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 10:52 am

Post autor: Zielony »

tzeba mieć ukończone 18 lat aby mieć wszystkie dokumenty żeby mieć ptaka drapieżnego ??
Lesnik
żółtodziób
Posty: 31
Rejestracja: sob paź 15, 2005 12:46 pm
Lokalizacja: gdzies w pomorskim

Re: Ilu nas jest

Post autor: Lesnik »

syberjan pisze:Cześć jestem tu nowy ,jestem jestem młodym sokolnikiem a bardziej niż szkolenie ptaka ( swoje już wyszkoliłem) interesuje mnie historia tego sportu .Posiadam dwa ptaki - sokoła wędrownego i białozora z którym mimo zakazu poluję.Starałem się wybrać najlepsze ptaki .Mam również sześć psów dwa bulteriery , lakalanda, kery blu jagdteriera i azawka.A teraz moje pytanie ilu jest w Polsce sokolników i jastrzębników i czy ich przybywa czy ubywa.
Sorry ale o jaki zakaz chodzi???
Moze ktos rozwinac tą mysl bo nie bardzo rozumiem?

Tak pozatym to jest nas nie wielu ale tendencja jest wzrostowa...

I jeszcze jedno jesli czujesz sie sokolnikiem to nie traktuj tego jako sport
bo niszczysz cala sztuke.

Pozdrawiam
Mati
pisklę
Posty: 5
Rejestracja: śr wrz 06, 2006 9:22 pm

Post autor: Mati »

Ja jestem tg ale sokolnictwo traktuje jako dar,sztukę magiczną przeznaczona dla wybranych ludzi.Przecież nie każdy może być sokolnikiem przynajmniej w duszy. :)




Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ