Marshall w Europie

Tutaj można umieszczać uwagi na temat tłumaczeń oraz sprzętu dostępnego w sklepiku na stronie oraz ogłoszenia dotyczące kupna / sprzedaży akcesorii sokolniczych
Awatar użytkownika
Nisus
sokolnik
Posty: 824
Rejestracja: wt lut 01, 2005 10:28 pm
Lokalizacja: Południe
Kontakt:

Marshall w Europie

Post autor: Nisus »

Dla tych co nie wiedza, marshall ma teraz swoja siedzibe w Europie.

Sprzedaja i serwisuja sprzet bezposrednio w Wielkiej Brytanii. Nie porownywalem tego dokladnie cenowo, przypuszczam, ze przy wiekszych paczkach i tak bedzie sie bardziej oplacalo ze Stanow zamowic. No ale serwis w Europie to duzy plus.

http://www.marshallradio.com/
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Re: Marshall w Europie

Post autor: garbus2 »

Nisus pisze:Dla tych co nie wiedza, marshall ma teraz swoja siedzibe w Europie.

Sprzedaja i serwisuja sprzet bezposrednio w Wielkiej Brytanii. Nie porownywalem tego dokladnie cenowo, przypuszczam, ze przy wiekszych paczkach i tak bedzie sie bardziej oplacalo ze Stanow zamowic. No ale serwis w Europie to duzy plus.

http://www.marshallradio.com/
Dokładnie. Co wiecej gdyby ktoś chciał zamawiać sprzęt to miło mi poinformować ze zostałem agentem MArshalla na Polske (podobnie z telemetriami Luksander) :)
Birkut06
młodszy sokolnik
Posty: 404
Rejestracja: ndz lut 24, 2008 10:11 am

Post autor: Birkut06 »

Mam nadzieję, że będziesz lepszy od Menclika...
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

Birkut06 pisze:Mam nadzieję, że będziesz lepszy od Menclika...
jak narazie nie mialem skarg a co do pana M to z tego co do mnie dotarlo to ponoc gorszym sie byc nie da niz ow pan
Birkut06
młodszy sokolnik
Posty: 404
Rejestracja: ndz lut 24, 2008 10:11 am

Post autor: Birkut06 »

Co fakt to fakt.
ZaP
sokolnik
Posty: 832
Rejestracja: wt sie 23, 2005 8:12 am
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Kontakt:

Post autor: ZaP »

a gwarancje tez realizujesz bo micro zaczal fiksowac... i bym Tobie odeslal a nie do USA
Tomasz Szok
początkujący
Posty: 85
Rejestracja: pn lip 16, 2007 6:09 pm

Post autor: Tomasz Szok »

Birkut, porównania z Menclikiem nie mam, ale przez Adama kupiłem odbiornik Luksander i powiem Ci, że tak właśnie powinny przebiegać zakupy online. Pełen profesjonalizm.
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

ZaP pisze:a gwarancje tez realizujesz bo micro zaczal fiksowac... i bym Tobie odeslal a nie do USA
gwarancja i serwis realizowana jest zawsze przez Marshalla a nie przez agenta wiec jesli chcesz cokolwiek wyserwisowac to wysylasz na adres ich centrum serwisowego z adnotacja na jaki adres maja odeslac sprzet. Jak to juz powyzej napisano wlasnie otworzono centrum serwisowe w Wielkiej Brytanii wiec mocno skroci to oczekiwanie na powrot z naprawy. Jakby ktos mial problem z opisaniem problemu po ang to z checia pomoge.

Adres centrum serwisowego:

Marshall Direct
29 Landside
Pennington
Leigh
Lancashire
WN7 3JT
Wielka Brytania (UK)
ODPOWIEDZ