Falconry Festival juz jutro (14-15 Lipca br)

Tematy ogólne związane z sokolnictwem.
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

SHAHEEN pisze:Garbus2-napisal"ALE jak na walnymzebraniu kilkakrotnie mowilem Prosze aby przesylac zdjecia to je zamieszcze na stronie-Zgadnijcie..." JA OSOBISCIE PRAWIE ROK TEMU DALEM TOBIE ADAM PARE FOTEK ABYS UMIESCIL W GALERI I ZGADNIJ CO? ZERO ODZEWU :oops: WIEM TEZ,ZE KILKU SOKOLNIKOW MIEDZYINNYMI MUZYK PRZEKAZALO TOBIE e-mail SWOJE FOTY KTORE NIEZOSTALY OPUBLIKOWANE NA STRONIE GNIAZDA SOKOLNIKOW DO CHWILI OBECNEJ. :twisted: POZDRAWIAM I ZYCZE POWODZENIA W ROZBUDOWIE STRONY GNIAZDA SOKOLNIKOW!!!

powoli ale caly czas cos sie w tym temacie dzieje. Dzialam w kierunku stworzenia galerii do ktorej kazdy zarejestrowany uzytkownik strony gniazda bedzie mogl uploadowac zdjecia. Mysle ze niedlugo pojawi sie wersja alfa. Za opoznienia przepraszam - w 100% moja wina niemniej ostatnimi czasy bardziej zajmowala mnie sprawa w sadzie odnosnie interpretacj usawy o ochronie przyrody a poniewaz ta sie mam nadzieje zakonczy za 3 tygodnie bede mogl sie konkretniej zajac strona gniazda. Od muzyka fotek nie dostałem na email ale na płytce.
ODPOWIEDZ