bad news

Informacje dla początkujących sokolników i osób chcących nimi zostać
Zablokowany
haggard
sokolnik
Posty: 2023
Rejestracja: pn gru 10, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: haggard »

no i wszystko jasne! czesc opiolus :) pewnie będziemy razem egzamin zdawac:)
opiolicA
sympatyk
Posty: 25
Rejestracja: śr lut 27, 2008 7:08 pm

Post autor: opiolicA »

@ haggard-klaniam sie! hmm wyskok nerwow! nie bronie na tym forum nikogo nawet jak moj maz napisze jkas bzdete to go przyszpile! :lol: :lol: :lol:
ale tak sie to gryziecie ze zal to czytac! nawet moj post..

a od tomka bo juz mi sie nie chce wylogowywac-czesc tak bede zdawal egzaminy tyle ze w krakowie
haggard
sokolnik
Posty: 2023
Rejestracja: pn gru 10, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: haggard »

oj to niestety osobno. ja równiez sie kłaniam i liczę na spotkanie na wspólnym polowaniu pod pierzem :) serdeczne pozdrowienia.
kazach
stażysta
Posty: 139
Rejestracja: ndz lis 18, 2007 1:46 pm

Post autor: kazach »

kontrowersje są ale Adam zaciera ręce bo mu liczniki strony ida do góryyyyyyyyy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
haggard
sokolnik
Posty: 2023
Rejestracja: pn gru 10, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: haggard »

chciałem dla rozluznienia napiętej atmosfery wrzucic kilka fotek ale niestety czytnik kart pamięci w laptopie mi nie trybi... grrr
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

kazach pisze:kontrowersje są ale Adam zaciera ręce bo mu liczniki strony ida do góryyyyyyyyy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
oj mylisz sie. Czasami to generuje wiecej klopotow niz korzysci. Szkoda ze bardzo czesto dyskusje schodza na udowadnianie wykladni kto jest sokolnikiem a kto nie skoro i tak dla szarego obywatela osoba z ptakiem na reku bedzie sokolnikiem. Po co skakac sobie do gardel skoro mozna dojsc do porozumienia? Czasami naprawde wolalbym by pisano tu 5 postow na dobe na temat zamiast 45 nie na temat.
To jak zamykac ten wątek?
haggard
sokolnik
Posty: 2023
Rejestracja: pn gru 10, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: haggard »

absolutnie zamknąc.zbyt wiele niepotrzebnych podziałów sie tworzy właśnie przez tę dyskusję.
haggard
sokolnik
Posty: 2023
Rejestracja: pn gru 10, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: haggard »

mam nadzieje ze kiedyś spotkam sie z Zapem i porozmawiamy o naszych róznicach poglądowych. myślę że jakos znaleźlibyśmy wspólny język. w końcu pasja do ptaków drapieżnych jest jakimś wspólnym mianownikiem
ZaP
sokolnik
Posty: 832
Rejestracja: wt sie 23, 2005 8:12 am
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Kontakt:

Post autor: ZaP »

ZaPraszam
tel u mnie na stronie - teraz najlepszy okres ptaki pieknie tokują i jest na co popatrzeć...
a lada dzień przybędzie para sów śnieżnych :mrgreen:
ZaP
Birkut06
młodszy sokolnik
Posty: 404
Rejestracja: ndz lut 24, 2008 10:11 am

Post autor: Birkut06 »

no nie wiem jak to spotkanie by sie skonczylo. Administratorze: zamykać! :mrgreen:
Zablokowany