takie perełki na forum hodowców gołębi

Koniec z OffTopami - tu moderator bezlitośnie skasuje każdy post nie w temacie

Moderator: JoHn DuMbaR

irek
młodszy sokolnik
Posty: 370
Rejestracja: sob paź 22, 2005 11:00 pm
Lokalizacja: irlandia

Post autor: irek »

JoHn DuMbaR pisze:Co by sie stalo jesli nawet wprowadzic scisle kontrolowany odstrzal jastrzebia?
Mnie by to osobiscie nie razilo, ...

To ja osobiście jestem za tym, żeby JohnDumbara ostrzelić z tego forum, którym to tekstem sobie na to jak najbardziej zasłużył. Jakieś kuriozum poprostu

Irek
JoHn DuMbaR
sokolnik
Posty: 1867
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 2:52 pm
Lokalizacja: South Dakota

Post autor: JoHn DuMbaR »

Irek dobry pomysl :) zaloz osobny temat z ankieta do wypelnienia jesli ponad 50% bedzie na tak z miejsca odchodze w niebyt :)
Awatar użytkownika
Pudlak Waldemar
sokolnik
Posty: 1292
Rejestracja: pn mar 01, 2010 2:14 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Pudlak Waldemar »

Michał zaryzykowałeś z ,,kontrowersyjną '' wypowiedzią i teraz będziesz zbierał tego ,,plony'' bez względu na to czy to był żart czy chciałeś wsadzić ,,kij w mrowisko '' . :lol:
JoHn DuMbaR
sokolnik
Posty: 1867
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 2:52 pm
Lokalizacja: South Dakota

Post autor: JoHn DuMbaR »

Nie napisalem nic niestosownego moim zdaniem nie zlamalem zasad panujacych na forum, ostracyzmowi natomiast bardzo chetnie sie poddam i nie bedzie mi przykro jesli wiekszosc zdecyduje ze ma mnie dosc.
Awatar użytkownika
Pudlak Waldemar
sokolnik
Posty: 1292
Rejestracja: pn mar 01, 2010 2:14 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Pudlak Waldemar »

Oj daj spokój -przecież i tak wszyscy wiedzą ,że dla drapoli dałbyś się posiekać na drobno i jeszcze sam solą byś rany posypywał gdyby to w jaki kolwiek sposób mogło im pomóc . :razz:
Rino
pisklę
Posty: 9
Rejestracja: śr lis 25, 2009 10:39 pm
Lokalizacja: Swiętokrzyskie

Post autor: Rino »

Może to nie forum hodowców gołębi choć tak mi się skojarzyło. Ogłoszenie już nieaktualne, ale...
https://sprzedajemy.pl/jastrzab-zwyczaj ... nr53828726
Janek5611
pisklę
Posty: 5
Rejestracja: sob sty 28, 2023 9:19 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: takie perełki na forum hodowców gołębi

Post autor: Janek5611 »

Poglądy, o których pisaliście całkiem na początku są faktycznie dziwne. Nie spotkałem się nigdy z osobą, która miałaby takie podejście i w taki sposób myślała, aczkolwiek zdaje sobie sprawę, że niestety mogą istnieć takie osoby.
ODPOWIEDZ