Trochę niczego.

Informacje dla początkujących sokolników i osób chcących nimi zostać
Awatar użytkownika
Pudlak Waldemar
sokolnik
Posty: 1292
Rejestracja: pn mar 01, 2010 2:14 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Pudlak Waldemar »

Tajemnicz gosć pisze:
Nie czepiaj sie mojego nicku.To tylko nick.Taki sam jak Twój.Kolego...
Młodzieńcze ....ja na tym forum nie mam ,,niku '' ani nie jestem Twoim ,,kolegą '' / nie poznałem Cię osobiście ,a i w tedy z racji różnicy wieku pewnie bym nim nie był / ...coś czuję ,iż zostaniesz zbanowany jak każdy zarozumiały ,,dzieciak ''.
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

Tajemnicz gosć pisze:A ja rzekłbym,ze nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i jesteś chamem
Czego innego się po trollu spodziewać. Nie ma wiedzy, wymysla wyssane z palca histoprie a jak mu się zwraca uwagę to wyzywa. Klasyka gatunku. Trolli na forum nie układamy więc niestety musi szukać gdzie indziej
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

Jeszcze słowo podsumowania. Oczywiście pan "tajemniczy" dostał bana bo za stary już jestem na tego typu przepychanki niemniej nie rozumiem dlaczego ogólną frustrację życiem wylewa się w sposób pokazany postami powyżej. Mamy wolny rynek - nikt nie zmusza do zakupu ptaka w Polsce (swoją drogą mamy jedne z tańszych ptaków w EU) - dlaczego ów jegomośc po prostu nie pojedzie sobie za granice i nie kupi tam jak to ujął znacznie taniej. Pewnie dlatego że jest to po prostu nieprawda... Teorie spiskowe rodem z czarnej teczki Antoniego M. - regulacji rynku już próbowano i ten eksperyment pod nazwą PRL zdaje się nie wypalił.
ODPOWIEDZ