Karnale na miarę !

Tutaj można umieszczać uwagi na temat tłumaczeń oraz sprzętu dostępnego w sklepiku na stronie oraz ogłoszenia dotyczące kupna / sprzedaży akcesorii sokolniczych
Awatar użytkownika
Piotrek Lipski
żółtodziób
Posty: 37
Rejestracja: sob kwie 25, 2015 12:33 pm
Lokalizacja: Kraków

Takie nowe prototypy

Post autor: Piotrek Lipski »

Rękawica została uszyta ręcznie 2,5 mm skóry. Jest to prototyp. Już niedługo będą inne modele karnali.
Ostatnio zmieniony wt sie 11, 2015 11:13 am przez Piotrek Lipski, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Piotrek Lipski
żółtodziób
Posty: 37
Rejestracja: sob kwie 25, 2015 12:33 pm
Lokalizacja: Kraków

Rękawica

Post autor: Piotrek Lipski »

Taka pierwsza
Załączniki
WP_20150606_002.jpg
irek
młodszy sokolnik
Posty: 370
Rejestracja: sob paź 22, 2005 11:00 pm
Lokalizacja: irlandia

Re: Rękawica

Post autor: irek »

Piotrek Lipski pisze:Taka pierwsza
Niezła, tylko jedna rada, skóra nie powinna być gładka bo ptak będzie się na niej ślizgać. Zamsz lub nubuk lepszy.
Awatar użytkownika
Piotrek Lipski
żółtodziób
Posty: 37
Rejestracja: sob kwie 25, 2015 12:33 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Piotrek Lipski »

Uwaga! Do oferty dodaję już dzwoneczki w dwóch rozmiarach ! Cena za pare to 12-18 złotych zależnie od wielkości
Kuku1985
stażysta
Posty: 168
Rejestracja: pn cze 25, 2012 12:06 pm
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kuku1985 »

Piotrek oby rękawice były tak dobre jak karnale :) powodzenia
Awatar użytkownika
Piotrek Lipski
żółtodziób
Posty: 37
Rejestracja: sob kwie 25, 2015 12:33 pm
Lokalizacja: Kraków

dzieki

Post autor: Piotrek Lipski »

Dzieki Bartek 😉 chwal ćwik
Rino
pisklę
Posty: 9
Rejestracja: śr lis 25, 2009 10:39 pm
Lokalizacja: Swiętokrzyskie

Post autor: Rino »

Tak jak wyżej wspomniano lepiej szyć od strony zamszu/nubuku, bo lico (gratka strona skóry) zostanie sfatygowane przez dziób i szpony, przez co rękawica straci na estetyce. Na zamszu natomiast nie będzie widać rys.
P.S.
Gdy byłem rok młodszy też sam uszyłem swoją pierwszą rękawicę, ale szczury ją zjadły :)
Tak trzymać.
Awatar użytkownika
Piotrek Lipski
żółtodziób
Posty: 37
Rejestracja: sob kwie 25, 2015 12:33 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Piotrek Lipski »

Dzieki Rino już sie zabieram za nową 😉 ale o licu to wiem bo paski ze skory robię w zawodzie i torebki
Awatar użytkownika
Piotrek Lipski
żółtodziób
Posty: 37
Rejestracja: sob kwie 25, 2015 12:33 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Piotrek Lipski »

Moi drodzy, już dostałem od kol. Bartka zdjęcie jego samicy myszolowa w moim karnale a oto i ono 😀
Załączniki
V__AB6C.jpg
Awatar użytkownika
Pudlak Waldemar
sokolnik
Posty: 1292
Rejestracja: pn mar 01, 2010 2:14 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Pudlak Waldemar »

No to kolega Bartek będzie musiał podwójnie uważać :mrgreen: Ona jak widzi to ,znęca się nad jego rękami ,a jak nie widzi .....to dopiero się będzie działo :mrgreen: :mrgreen: Jak ma kaptur założony to lepiej przy niej nie cmokać :lol:
Ostatnio zmieniony pt wrz 04, 2015 6:29 pm przez Pudlak Waldemar, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Piotrek Lipski
żółtodziób
Posty: 37
Rejestracja: sob kwie 25, 2015 12:33 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Piotrek Lipski »

Pudlak Waldemar, hehehe :D ;P rzeczywiście
Kuku1985
stażysta
Posty: 168
Rejestracja: pn cze 25, 2012 12:06 pm
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kuku1985 »

Oj tam oj tam nie jest źle- wyżywa się na rękawicy :razz:
Awatar użytkownika
Piotrek Lipski
żółtodziób
Posty: 37
Rejestracja: sob kwie 25, 2015 12:33 pm
Lokalizacja: Kraków

promocja!

Post autor: Piotrek Lipski »

Z okazji już 50 like'ów na naszej stronie na facebook'u i świąt bożego narodzenia do końca stycznia na karnale, pęta i inne produkty dajemy 15% zniżki. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie. Wesołych świąt i chwal ćwik!
zed1
pisklę
Posty: 1
Rejestracja: pn sty 04, 2016 2:07 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: zed1 »

Sokolnictwo to moja pasja. Jestem zainteresowany zakupem karnali. Najchętniej zakupię kilka sztuk. Co do wymiarów i kolorów, to napiszę dokładną wiadomość prywatnie. Najlepiej to odebrałbym je na miejscu. Proszę mi powiedzieć czy będzie ktoś dostępny we Wrocławiu? Czytałem na forum, że wcześniej był Pan na kiermaszu w Sky Tower, jak dla mnie jest to idealna lokalizacja odbioru karnali.
Awatar użytkownika
Piotrek Lipski
żółtodziób
Posty: 37
Rejestracja: sob kwie 25, 2015 12:33 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Piotrek Lipski »

zed1 pisze:Sokolnictwo to moja pasja. Jestem zainteresowany zakupem karnali. Najchętniej zakupię kilka sztuk. Co do wymiarów i kolorów, to napiszę dokładną wiadomość prywatnie. Najlepiej to odebrałbym je na miejscu. Proszę mi powiedzieć czy będzie ktoś dostępny we Wrocławiu? Czytałem na forum, że wcześniej był Pan na kiermaszu w Sky Tower, jak dla mnie jest to idealna lokalizacja odbioru karnali.


Na początku chciałbym bardzo przeprosić z powodu nie odpowiadania na oferty na tej stronie, przez problemy prywatne ( konkretny brak czasu). Uprzejmie proszę też o kierowanie zleceń na mojego facebook'a na link podany poniżej. Jeszcze raz gorąco przepraszam i zapraszam do zakupów.
https://www.facebook.com/art.sokolnicze/
ODPOWIEDZ