Witam wszystkich forumowiczów :)

Informacje dla początkujących sokolników i osób chcących nimi zostać
ODPOWIEDZ
Luna
pisklę
Posty: 4
Rejestracja: wt maja 12, 2015 12:31 pm
Lokalizacja: Kurki

Witam wszystkich forumowiczów :)

Post autor: Luna »

Tak jak w temacie - chciałabym przywitać się ze wszystkimi użytkownikami forum :)
Ptaki drapieżne budziły mój szacunek i zachwyt już od lat wczesnego dzieciństwa, jednak dopiero teraz mam możliwość bliższego ich poznania. Od mniej więcej roku staram się przyswajać wiedzę teoretyczną, jednak póki co jest to tylko, albo aż, teoria, nie poparta praktyką. Mój jedyny kontakt z tymi pięknymi ptakami ograniczył się póki co do ratowania młodego krogulca, który zagalopował się w pogoni za sikorką i rozbił się o szybę mojego domu. W tym roku mam zamiar sprawdzić, czy nadaję się do pracy ptakiem, dlatego chcę wziąć udział w kursie w Czempiniu.
W związku z tym, że chciałabym z pewnym wyprzedzeniem zacząć przygotowania do kursu, chciałabym was prosić o odpowiedzi na dwa pytania (na początek :)).
Czy gdzieś w okolicach Olsztyna "ukrywa się" jakiś sokolnik, który mógłby służyć mi swoją wiedzą?
Czy możecie mi polecić kogoś kto szyje rękawice na miarę? Mam dość drobną dłoń, ale rękawice dziecięce to już lekka przesada :)
Z góry dziękuję za wasze odpowiedzi :)
ODPOWIEDZ