HUMOR:-)

Tematy ogólne związane z sokolnictwem.
ODPOWIEDZ
HubK
sympatyk
Posty: 17
Rejestracja: wt lis 04, 2014 7:06 pm
Lokalizacja: Gródek n/D

Post autor: HubK »

Wedlug mnie chodziło zdobycz :razz:
ALE w takim razie role się odwróciły więc:

Ja jak codzień wypuszczam na oblot moje harrisy pięknie krążą , a tu nagle wpada między nie GOLĄB strasznie się zozpieszchły ale naszczęście udalo im się uciec przed tym paskudnym drapolem golembiem , niestety następnego dnia sytuacja się powtórzyla i Goląb zlapal mojego najładniejszego osobnika, taka sytuacja powtarzala się przez pare dni i zostały mi 2 Harrisy . Wreszcie dowiedzialem się to goląb gołębiarz oni podobno ukladają je do polowania zamiast tępić ( OBURZENIE :evil: ) co to za ludzie . Nadomiar zlego wszystkie te golębie są pod ochroną choć niektorzy myśliwi je strzelają i teraz ważne:

zbieram podpisy i mam zamiar wyslać list do ministerstwa żeby gatunek ten zostal wyjęty z podochrony lub wprowadzić odstrzal kto uważa tak jak ja proszę o podpisy im nas więcej tym lepiej ,
tępić te cholerne golębie które atakują nasze biedne jastrzębie oraz inne ptactwo :mrgreen:
Awatar użytkownika
Pudlak Waldemar
sokolnik
Posty: 1292
Rejestracja: pn mar 01, 2010 2:14 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Pudlak Waldemar »

Cytat ze strony hodowców gołębi - stary z resztą i do tego trochę przerobiony przez Ciebie .....
orzel0216
żółtodziób
Posty: 44
Rejestracja: wt maja 11, 2010 8:35 pm
Lokalizacja: małopolska

Post autor: orzel0216 »

Coś tu nic się nie pisze chyba wiosna :-)

A to może krótka anegdotka :

"Sąsiadka" po ostatnim weekendzie pyta czy mam jakiś problem z alkoholem ?

a ja na to że nie, poprostu jadę do sklepu i kupuje B-):-)
michal260189
pisklę
Posty: 7
Rejestracja: sob maja 05, 2012 1:09 pm
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: michal260189 »

W związku z ostatnimi wydarzeniami, my polskie Sowy, składamy oficjalny protest przeciwko łączeniu nas z osobnikiem gatunku człowiekowatego, szkalującym nasze dobre imię.
Jednocześnie żądamy, by ten osobnik zaprzestał używania nazwy zastrzeżonej dla nas!

Jeżeli nasz protest zostanie zignorowany, a żądanie niespełnione, przewidujemy zastosować rygorystyczne posunięcie w postaci masowych odlotów z tenkraju....i niech Was zeżrą gryzonie

Z poważaniem

Prezes Związku Sów Polskich
Atanazy "Bubo Bubo" Puchacz
Obrazek
[/quote]
ODPOWIEDZ