Rękawica

Tutaj można umieszczać uwagi na temat tłumaczeń oraz sprzętu dostępnego w sklepiku na stronie oraz ogłoszenia dotyczące kupna / sprzedaży akcesorii sokolniczych
borki
początkujący
Posty: 88
Rejestracja: czw mar 03, 2005 8:56 am
Lokalizacja: Bełchatów

Rękawica

Post autor: borki »

Właśnie odebrałem rękawice zamowiona w sklepie. W rzeczywistosci prezentuje sie duzo ladniej niz na zdjeciu :) Skora dobrej jakosci, dokladne wykonanie. Przystepna cena. Wydaje mi sie jednak ze moze byc nieco za delikatna do jastrzebia ale w koncu to rekawica sokolnicza a nie jastrzebiarska ;) Podsumowywujac: jestem zadowolony i polecam zakup wszystkim.
Awatar użytkownika
kessy
Sokola Pani
Posty: 20
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:47 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: kessy »

A w którym sklepie kupowałeś? ;)
borki
początkujący
Posty: 88
Rejestracja: czw mar 03, 2005 8:56 am
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: borki »

Na www.sokolnictwo.pl ...
rzeczywiscie nie wyrazilem sie zbyt jasno :oops:
borki
początkujący
Posty: 88
Rejestracja: czw mar 03, 2005 8:56 am
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: borki »

No a żeby ktoś nie powiedział, że mam jakiś procent od rękawić adama stwierdzam: rekawice ze sklepu www.sokolnictwo.pl są do jastrzębia zdecydownie za krótkie i miękkie (kto nie wieży , mogę pokazać dziury w przedramieniu :D )
Awatar użytkownika
Marcin
młodszy sokolnik
Posty: 256
Rejestracja: śr mar 09, 2005 10:58 am
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Marcin »

Nie znacie kogos kto robi rękawice z twardej skóry. Chodzi mi o trką rękawice jak dla jastrzębia, ale krój "sokoli". Im twardsza tym lepsza i nie musi być ozdobna.
Stachu

Post autor: Stachu »

Z rękawicą jak ze wszystkim inny. Każdy wyraża swoje zdanie. Jednym pasują miękkie, innym twardsze, a moim zdaniem rękawica nie może być gładka, gdyż ptak najzwyczajniej w świecie się na niej ślizga. Z tym, że to jest tylko moje zdanie.

Ja z innym tematem. Zacząłem ostatnio robić pęta plecione do pęt oczkowych. Plotę je z szewskiej dratwy.
Ostatnio zmieniony czw sty 01, 1970 1:00 am przez Stachu, łącznie zmieniany 1 raz.
majos
pisklę
Posty: 3
Rejestracja: ndz mar 14, 2010 11:06 pm

Post autor: majos »

Witam jestem nowy na tym forum.Produkuje rękawice i torby.
Jeśli ktoś jest zainteresowany zapraszam na moje aukcje!

http://allegro.pl/item960326367_rekawic ... skora.html

http://allegro.pl/item960306639_rekawic ... skora.html

Dziękuje i Pozdrawiam!!
herbaciana
sympatyk
Posty: 27
Rejestracja: ndz cze 08, 2014 10:23 pm
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: herbaciana »

Podepnę się może pod ten temat: czy gdzieś można kupić rękawicę w mniejszym niż standardowo rozmiarze? Na mniejszych sokolników? Zależy mi na znalezieniu możliwie najwęższej.

EDIT: dziękuję za wszelkie podpowiedzi, dotarłam właśnie do strony z możliwością zamawiania "na wymiar" :)
ODPOWIEDZ