Jak ułożyć kruka

Informacje dla początkujących sokolników i osób chcących nimi zostać
ODPOWIEDZ
mlody_kruk
pisklę
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 04, 2014 10:34 pm
Lokalizacja: wielkopolskie

Jak ułożyć kruka

Post autor: mlody_kruk »

Witam, jestem nowym użytkownikiem forum. Otrzymałem kruka, który był "hodowany" u jednej pani, która musiała sie przeprowadzić i nie chciała zostawić go samego. Kruk nie był legalnie przetrzymywany przez tą panią, ale ja już jestem na etapie "legalizacji". Udało mi się już go przekonać do siebie o tyle, że przychodzi, da się głaskać i je z ręki, natomiast nie mogę go nauczyć siadać na ręce. Może znacie jakieś sposoby? Wiem, że kruki to inteligętne ptaki a dorosłego osobnika nie da się tak łatwo ułożyć, ale poświęcam mu sporo czasu i wierzę że w końcu uda nam sie "współpracować" :) Będę wdzięczny za wszystkie uwagi.
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

wyslalem ksiazke i szkoda ze nawet przeczytac sie nie chcialo / nie udało :/...
mlody_kruk
pisklę
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 04, 2014 10:34 pm
Lokalizacja: wielkopolskie

Post autor: mlody_kruk »

Witam, przyznaję że do książki jak na razie tylko zajrzałem bo niestety nie miałem za wiele czasu przez weekend. W tygodniu mam więcej czasu więc na pewno się zagłębię. Dziękuję za przesyłkę :)
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

proponuje najpierw porządnie zapoznać się z tą książką a dopiero później zadawać pytania by nie narazić się na odpowiednie komentarze :) swoją drogą pisałem w mailu co jest konieczne by ptak siedział na rękawicy - nie rozumiem po co kolejny raz zadawać to samo pytanie - gwarantuje ze innej odpowiedzi tu i gdzie indziej się nie dostanie jak ta jaką już napisałem i naprawde nie rozumiem podejścia
ODPOWIEDZ