poszukiwany sokolnik z Opola lub bliskiej okolicy

Informacje dla początkujących sokolników i osób chcących nimi zostać
ODPOWIEDZ
BartekOpole
pisklę
Posty: 5
Rejestracja: ndz sty 12, 2014 4:42 pm
Lokalizacja: Opole

poszukiwany sokolnik z Opola lub bliskiej okolicy

Post autor: BartekOpole »

Hej, poszukuję sokolnika z Opola lub bliskiej okolicy w celu informacji o tych drapieznikach i tym hobby. Osoby z tych okolic proszę o PW. Poza tym jestem nowy i jestem z Opola. Ptakami szczególnie drapieżnymi interesuję się od dziecka. Od momentu wyprowadzki ze wsi do miasta kontakt z naturą został zubożony :sad:
P.S. przy wyszukiwaniu użytkowników forum, brak informacji czy taki forumowicz posiada drapieżnika czy nie. A na praktyku mi zależy. Dlatego jeśli taka osoba może poświecić mi trochę swojego czasu proszę o info.
Ostatnio zmieniony ndz sty 12, 2014 5:04 pm przez BartekOpole, łącznie zmieniany 1 raz.
wiktor
żółtodziób
Posty: 42
Rejestracja: pn mar 05, 2012 6:21 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: wiktor »

BartekOpole
pisklę
Posty: 5
Rejestracja: ndz sty 12, 2014 4:42 pm
Lokalizacja: Opole

Post autor: BartekOpole »

Dzięki bardzo mi pomogłeś, proszę o info na PW. Pozostałym pouczającym że mogę wysyłać e-maile w "ciemno" do nie wiadomo kogo - dziękuję.
wiktor
żółtodziób
Posty: 42
Rejestracja: pn mar 05, 2012 6:21 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: wiktor »

napisz do kogos ktos Ci odpisze
BartekOpole
pisklę
Posty: 5
Rejestracja: ndz sty 12, 2014 4:42 pm
Lokalizacja: Opole

Post autor: BartekOpole »

OK w temacie cisza. Z całego mojego województwa nie ma nikogo kto ma drapieżnego. Ale zdążyłem się już przyzwyczaić do takiej sytuacji. Zajmując się moimi innymi zainteresowaniami zawsze jest problem ze znalezieniem "fachowca" z branży na miejscu. Taki specyficzny teren....Nie mniej jednak jeśli ktoś będzie się wybierał z ptakiem na Opolszczyznę proszę o info, może jakiś pokaz etc.
BartekOpole
pisklę
Posty: 5
Rejestracja: ndz sty 12, 2014 4:42 pm
Lokalizacja: Opole

Post autor: BartekOpole »

Wczoraj odbyłem jednodniowe szkolenie dzięki P. Adamowi. Bardzo dziękuję za poświęcenie czasu i udostępnienie wiedzy. Kurs bardzo ciekawy, prowadzony w świetnej atmosferze. Poniżej kilka fotek z zaprzyjaźnionymi kolegami :) Pzdr Wszystkich fanów tego ciekawego hobby hej!!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ