Przyszłość jako sokolnik?

Informacje dla początkujących sokolników i osób chcących nimi zostać
wojtektkn
młodszy sokolnik
Posty: 214
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 7:42 pm
Lokalizacja: wieś-W-wa

Post autor: wojtektkn »

..... jw.
Z naciskiem jednak na jastrzębie.......
Kuku1985
stażysta
Posty: 168
Rejestracja: pn cze 25, 2012 12:06 pm
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kuku1985 »

W końcu dotarło :-)
haggard
sokolnik
Posty: 2023
Rejestracja: pn gru 10, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: haggard »

Co kto woli Wojtek ale u mnie nie ma opcji żeby podjechać do krukowatych na bliżej niż 300m :) dla jastrzębia to jednak daleko (choć nasz samczyk i z takich sytuacji potrafił czasem fajny atak zmontować) za to dla sokoła to idealnie. P.S.- jastrzębie trzeba jednak na pierzenie odstawiać a rarogi i gyr/sakery pierzą się świetnie na skrzydłach
ODPOWIEDZ