ile kosztuje harris

Tematy ogólne związane z ptakami drapieżnymi
początkujący
pisklę
Posty: 4
Rejestracja: pt lut 22, 2013 5:18 pm
Lokalizacja: Gaszowice

ile kosztuje harris

Post autor: początkujący »

cena za ptaka
michals002
pisklę
Posty: 2
Rejestracja: czw gru 15, 2011 6:12 pm
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: michals002 »

http://sokolnictwo.pl/faq : tu się wszystkiego dowiesz na ten temat. Ale coś mi się wydaję, że takie pytanie z Twojej strony już padło na tym forum. a to nie jest mile widziane pytanko na tej stronie
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Re: ile kosztuje harris

Post autor: garbus2 »

początkujący pisze:cena za ptaka
jest odpowiednia :) ale moze byc tez nie odpowiednia, wygórowana, za niska, za wysoka, itp
Kuku1985
stażysta
Posty: 168
Rejestracja: pn cze 25, 2012 12:06 pm
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kuku1985 »

Jesteś w podobnej sytuacji jak ja- oboje zaczynamy uwierz mi, że sama cena ptaka jest dużo niższa niż koszt wszystkiego co musisz kupić lub zrobić zanim będziesz miał swojego szponiastego. Wiec jeśli powoli dojdziesz do skompletowania wszystkich akcesoriów i postawisz wolierę to spokojnie będziesz mógł sobie pozwolić na szponiastego:)
Awatar użytkownika
Pudlak Waldemar
sokolnik
Posty: 1292
Rejestracja: pn mar 01, 2010 2:14 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: ile kosztuje harris

Post autor: Pudlak Waldemar »

początkujący pisze:cena za ptaka
,,początkujący pisklę Wiek: 13 '' Zapytaj się o to jak zaczniesz zarabiać -na razie dla Ciebie nie osiągalna / darowizna od rodziców się nie liczy ! / :wink:
CRASH00
żółtodziób
Posty: 56
Rejestracja: śr paź 02, 2013 12:43 pm
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice
Kontakt:

Post autor: CRASH00 »

w sumie to faktycznie dużo jest postów tego typu ale na razie nigdzie nie mogę (kolega "początkujący"najwyraźniej też) wyszukać ile takowy kosztuje.
(Przepraszam jeśli ten post będzie się wydawał "monotonny" w waszych oczach naprawdę wiem że takiego typu postów jest dużo ale zwyczajnie trudno znalść odpowiedź).
Z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
Stachu
sokolnik
Posty: 804
Rejestracja: sob sie 25, 2007 3:53 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stachu »

Przepraszam za bezczelność, ale bezpośredniej odpowiedzi raczej nie znajdziesz, tym bardziej że Twoje kieszonkowe nie wystarczy raczej nawet na miesiąc karmienia.
CRASH00
żółtodziób
Posty: 56
Rejestracja: śr paź 02, 2013 12:43 pm
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice
Kontakt:

Post autor: CRASH00 »

dziękuje za odpowiedź.
to daje dużo do myślenia, moi rodzice są surowi ale dobrzy kiedy w stosunku do nich jestem w porządku (w stosunku do nich mam też na myśli to jak się uczenie się) faktycznie może jedzenia by mi nie wystarczyło ale z pomocą rodziców może jakoś dam radę.
jeszcze raz dziękuje
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

CRASH00 pisze:dziękuje za odpowiedź.
to daje dużo do myślenia, moi rodzice są surowi ale dobrzy kiedy w stosunku do nich jestem w porządku (w stosunku do nich mam też na myśli to jak się uczenie się) faktycznie może jedzenia by mi nie wystarczyło ale z pomocą rodziców może jakoś dam radę.
jeszcze raz dziękuje
jedzeniem to sie można martwić później bo śmiem twierdzić że zapału może ci zabraknąć dużo wcześniej ;)
CRASH00
żółtodziób
Posty: 56
Rejestracja: śr paź 02, 2013 12:43 pm
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice
Kontakt:

Post autor: CRASH00 »

Zaczynam robić kilka rzeczy w kierunku sokolnictwa abym między innymi nie stracił tego cennego zapału :D.
W zasadzie to dzisiaj kupuję książkę a że jestem chory będę miał dosyć czasu abym przeczytał i zapamiętał kilka rzeczy.
Ostatnio zmieniony czw paź 03, 2013 8:43 pm przez CRASH00, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Stachu
sokolnik
Posty: 804
Rejestracja: sob sie 25, 2007 3:53 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stachu »

CRASH00 pisze: dzisiaj kupuję książkę a jakowosz jestem chory
Oprócz książki o tematyce sokolniczej sugeruję również słownik. :neutral:
CRASH00
żółtodziób
Posty: 56
Rejestracja: śr paź 02, 2013 12:43 pm
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice
Kontakt:

Post autor: CRASH00 »

poprawiłem (gapa ze mnie) :D
ODPOWIEDZ