Ptaki drapieżne - informacje

Tematy ogólne związane z ptakami drapieżnymi
ciekawska
pisklę
Posty: 1
Rejestracja: czw gru 27, 2012 9:46 pm
Lokalizacja: sprzed komputera

Ptaki drapieżne - informacje

Post autor: ciekawska »

Witam!
Poszukuję kilku informacji na temat ptaków drapieżnych, których nie mogłam się doszukać w google. :???:
Z góry zaznaczam, że kompletnie się na nich nie znam i nie mam zamiaru ich hodować, z tego też powodu nie posiadam a także nie mam możliwości zdobycia literatury, która zapewne mogłaby mi pomóc :3 Ponadto poszukiwałam mniej... Hmm... Fachowego forum, jednakże takiego ze świeczką szukać... Gdyby temat był w złym miejscu (nie wiedziałam gdzie go wcisnąć) lub ktoś miałby dostęp do wyżej wspominanego forum, prosiłabym o wiadomość.

Przejdźmy do rzeczy. Interesują mnie ptaki naturalnie żyjące w Anglii, które są najinteligentniejsze, najszybsze, najlepsze, najcichsze, najbardziej znane innymi słowy koronne. To samo z ptakami żyjącymi na świecie, jednakże prosiłabym o jakieś zaznaczenie czy chodzi i Anglię czy też o świat. Nie chodzi mi o encyklopedyczne przedstawienie ptaka, po prostu nazwa, zaleta (np. najszybszy) oraz ewentualnie jedno, dwa zdania orientacyjne, dzięki którym mogłabym później za pomocą google zdobyć na ich temat więcej informacji :3
Z góry dziękuję za pomoc
Pozdrawiam :D
JoHn DuMbaR
sokolnik
Posty: 1867
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 2:52 pm
Lokalizacja: South Dakota

Post autor: JoHn DuMbaR »

Zgłoś się do użytkownika TB..dogadacie się.
ODPOWIEDZ