Czy w woj. opolskim są sokolnicy?

Informacje dla początkujących sokolników i osób chcących nimi zostać
ODPOWIEDZ
mmiko23
pisklę
Posty: 3
Rejestracja: wt lis 01, 2011 7:29 pm
Lokalizacja: opolski

Czy w woj. opolskim są sokolnicy?

Post autor: mmiko23 »

Planuję zostać sokolnikiem, ale chciał bym dowiedzieć się czy są sokolnicy na opolszczyżnie. Chciał bym po prostu zobaczyć jak to wygląda w praktyce.
Awatar użytkownika
Stachu
sokolnik
Posty: 804
Rejestracja: sob sie 25, 2007 3:53 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stachu »

mmiko23
pisklę
Posty: 3
Rejestracja: wt lis 01, 2011 7:29 pm
Lokalizacja: opolski

Post autor: mmiko23 »

na tej mapie tylko ja jestem jako użytkownik z obszaru opolszczyzny
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

mmiko23 pisze:na tej mapie tylko ja jestem jako użytkownik z obszaru opolszczyzny
na opolszczyźnie świat się nie kończy....
Awatar użytkownika
Stachu
sokolnik
Posty: 804
Rejestracja: sob sie 25, 2007 3:53 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stachu »

mmiko23 pisze:Planuję zostać sokolnikiem, ale chciał bym dowiedzieć się czy są sokolnicy na opolszczyżnie. Chciał bym po prostu zobaczyć jak to wygląda w praktyce.
Podstawowy problem egzystencjalny młodych myślicieli-jak nie ma gdzieś blisko sokolnika (najlepiej na moim osiedlu, a jeszcze lepiej na mojej ulicy czy w mojej klatce) to sokolnikiem nie zostanę. Takie odnoszę wrażenie po przeczytaniu tego posta. Jeśli chcesz się po prostu dowiedzieć, jak to wygląda w praktyce, wybierz się gdziekolwiek. Oczywiście, że im bliżej, tym lepiej, ale wg mnie nawet kilkadziesiąt km w jedną stronę, żeby przysłowiowo "rzucić okiem", można pokonać. Gdyby takie wycieczki miały się cyklicznie powtarzać to już może być problem, ale zawsze w tzw. międzyczasie może się znaleźć ktoś bliżej.
mmiko23
pisklę
Posty: 3
Rejestracja: wt lis 01, 2011 7:29 pm
Lokalizacja: opolski

Post autor: mmiko23 »

po prostu łatwiej było by mi dojechać do kogoś z opolszczyzn, ale jak będę miał więcej czasu to zawsze mogę jechać gdziejś dalej
ODPOWIEDZ