Poszukuje sokolnika ! opolskie ! :)

Informacje dla początkujących sokolników i osób chcących nimi zostać
ODPOWIEDZ
micr0
pisklę
Posty: 2
Rejestracja: śr paź 26, 2011 7:25 pm
Lokalizacja: Namysłów

Poszukuje sokolnika ! opolskie ! :)

Post autor: micr0 »

Witam :) Nie dawno zacząłem myśleć nad zostaniem sokolnikiem. Trochę na internecie o tym czytałem, lecz to jest tylko teoria. Chciałbym by jakiś sokolnik z woj. Opolskiego pomógł mi się doinformować na temat tego zajęcia :) moje GG - 21505947 lub PW
Ostatnio zmieniony śr paź 26, 2011 7:41 pm przez micr0, łącznie zmieniany 1 raz.
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Re: Poszukuje sokolnika ! opolskie ! :)

Post autor: garbus2 »

micr0 pisze:Dużo na internecie o tym czytałem,
to moze pochwal się co wyczytales?
micr0
pisklę
Posty: 2
Rejestracja: śr paź 26, 2011 7:25 pm
Lokalizacja: Namysłów

Post autor: micr0 »

Chodzi mi o to że wiem,o tym że trzeba na to poświęcić czas, pieniądze i trzeba to kochać... Poczytałem jakieś ogólne rzeczy, i właśnie poszukuje kogoś kto mi jeszcze pomoże się doedukować ...
Awatar użytkownika
Wilq
stażysta
Posty: 199
Rejestracja: pt mar 25, 2011 10:09 pm
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Wilq »

Poczytaj forum, to kopalnia wiedzy no i jakie porady fachowe ;]
Grzegorz
stażysta
Posty: 188
Rejestracja: śr lis 18, 2009 8:54 pm
Lokalizacja: Lubelskie
Kontakt:

Post autor: Grzegorz »

na internecie nie znajdziesz wszystkich informacji, od tego są przetłumaczone książki właśnie dla nas początkujących ale czy ktoś widzi ten trud włożony w przetłumaczenie książki żeby było dla nas najprostrzym sposobem do poznania teori sokolnictwa. Dzisiejsza młodzież wymyśla jakieś nowe sposoby żeby sokolnicy się bili o nowy narybek do szkolenia, podając tylko lokalizacje i numer gg do kontaku czekając na sokolników ktory pierwszy zaproponuje opiekę. masakra . Pamiętajcie początkujący warto użyć trochę funkcji szukaj. Sklepik z lekturą sokolniczą jest w pobliżu waszego kliknięcia myszką.
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

to kwestia lenistwa - widomo ze osoba poczatkujaca ten temat w zasadzie nie ma zielonego pojecia o sokolnictwie i nie chce sie jej nawet tego zmienic by dopytac - prosciej jest dostac wszystko na talerzu.
Ja np ostatnio mialem wymiane maili z gosciem ktory nawymyslal takich historii twierdzac ze ma ptaka ktorego znalazl i chce sobie dokupic drugiego do pary, ze Stanisław Lem mógłby się schować. Przykre jest to ze 90+ woli zmyslac, kłamać byle by im szybko udzielić odpowiedzi zamiast poswiecic troche czasu i wysiłku by uczciwie się dowiedziec co potrzebuje. Najgorsze w tym wszystkim jest to ze tego typu osoby choc dostana informacje to i tak jej nie akcpetuja bo np co to za pomoc "poczytaj w książce" glownie poniewaz nie mają pojęcia o tym ile rzeczy wypada wiedziec nim sie wybiorą do sokolnika z wizytą.
ODPOWIEDZ