Kilka wieści po aktualizacji

Instrukcje obsługi forum oraz wieści od Admina
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Kilka wieści po aktualizacji

Post autor: garbus2 »

Jak zapewne wiecie ostatnimi czasy roboty sieciowe przypuściły atak na wiele forow dyskusyjnych w tym rowniez i na te - udalo sie je zaktualizowac i wprowadzic odpowiednie zabezpieczenia ktore poki co dzialaja poprawnie. A poniewaz nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło to w ramach aktualizacji pojawiło się kilka opcji więcej

- dodano moduł z mapą forumowiczów i mozliwościa umieszczenia swojego znacznika dla kazdej zarejestrowanej osoby
- dodano moduł "pomógł" polega on na przyznawaniu punktów za rozwiazanie/udzielenie informacji przez autora danego tematu (moze ktos sie wykaze cierpliwoscia dla 90+ :))
- dodano dział informacje administracyjne - można w nim umieszczać uwagi na temat funkcjonowania forum i ewentualnie pomysły
- poprawiono wyswietlanie załączników
- w systemie rang proponuje zmiane - każda osoba która zostanie wyznaczona nominacją przez 3 uzytkownikow z ranga co najmniej sokolnik bedzie miala prawo wybrac sobie range specjalna
- a moze by tak stworzyć osobne forum "tylko dla starych wyjadaczy" z dostepem tylko dla wybranych osób?
Ostatnio zmieniony czw sty 01, 1970 1:00 am przez garbus2, łącznie zmieniany 1 raz.
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

System Rang

Post autor: garbus2 »

Na chwilę obecną rangi przyznawane są wedle poniższych kryteriów

Nazwa Rangi Minimum Postów

pisklę 1
sympatyk 15
żółtodziób 30
początkujący 60
stażysta 100
młodszy sokolnik 200
sokolnik 500
Awatar użytkownika
Mbartnik
młodszy sokolnik
Posty: 280
Rejestracja: śr sie 27, 2008 9:32 pm
Lokalizacja: Wzgórza Strzelińskie
Kontakt:

Re: System Rang

Post autor: Mbartnik »

garbus2 pisze:Na chwilę obecną rangi przyznawane są wedle poniższych kryteriów

Nazwa Rangi Minimum Postów

pisklę 1
sympatyk 15
żółtodziób 30
początkujący 60
stażysta 100
młodszy sokolnik 200
sokolnik 500
odejdź od komputera, życie Ci ucieka - powyżej 1000 :razz:
Birkut06
młodszy sokolnik
Posty: 404
Rejestracja: ndz lut 24, 2008 10:11 am

Post autor: Birkut06 »

garbus2 pisze:sokolnik 500
No to teraz pojawią się pewnie setki nic nie wnoszących postów aby tylko dobić do upragnionego "sokolnik"...
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

te rangi obowiazuja w zasadzie od powstania forum wiec nie sadze by wytlumaczenie skad sie to bierze cos zmienilo
Awatar użytkownika
Pudlak Waldemar
sokolnik
Posty: 1292
Rejestracja: pn mar 01, 2010 2:14 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Kilka wieści po aktualizacji

Post autor: Pudlak Waldemar »

garbus2 pisze:
- a moze by tak stworzyć osobne forum "tylko dla starych wyjadaczy" z dostepem tylko dla wybranych osób?
Coraz większa ilość forumowiczów ma złożone pary ptaków i w taki czy inny sposób ,,przemycają '' tę informacje -nie koniecznie należą do ,,Gniazda'' ,a można by było trochę to ucywilizować -Większość ,,starych wyjadaczy'' i tak ma ptaki ,a w ten sposób mogli by bez problemu pouzupełniać ubytki ! :lol:
Mimo ,że i tak pocztą pantoflową zawsze coś znaleźć można . :wink:
Gość

Post autor: Gość »

Waldek zaczyna gg jak Kaja nikt nie wie o co Kaman :)
Awatar użytkownika
Pudlak Waldemar
sokolnik
Posty: 1292
Rejestracja: pn mar 01, 2010 2:14 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Pudlak Waldemar »

No teraz pojechałeś mi po ,,rajtuzach '' :lol: Chcesz otwartym tekstem dobrze -dział sprzedam -kupie ptaka -raroga ,wędrownego ,itd ,itp
A że na forum tego nie można- to może w dziale zamkniętym! :wink:
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

Pudlak Waldemar pisze:No teraz pojechałeś mi po ,,rajtuzach '' :lol: Chcesz otwartym tekstem dobrze -dział sprzedam -kupie ptaka -raroga ,wędrownego ,itd ,itp
A że na forum tego nie można- to może w dziale zamkniętym! :wink:
ostatnio kombinujesz jak kon pod gore. na tym forum nie bedzie takiego dzialu i wyjasnialem to wielokrotnie dlaczego. chwaliłes sie ze cale forum przeczytales a to ominales?
Ostatnio zmieniony czw sty 01, 1970 1:00 am przez garbus2, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pudlak Waldemar
sokolnik
Posty: 1292
Rejestracja: pn mar 01, 2010 2:14 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Pudlak Waldemar »

Wiedziałem ,że tak będzie :smile: Rozpędziłem się z pierwszym postem 2 był sprowokowany ! :???:
Awatar użytkownika
Pudlak Waldemar
sokolnik
Posty: 1292
Rejestracja: pn mar 01, 2010 2:14 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Pudlak Waldemar »

A że na forum tego nie można- to może w dziale zamkniętym!
-------------------------------------------------------------------
Jak wynika z tego cytatu -nie ominąłem i wystarczyło napisać ,,mimo zmian to zasady pozostają nie zmienne''
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

ominąłeś - co to za różnica czy jest ogolnodostepne czy za haslem skoro efekt jest ten sam - właściciela strony można posądzać o pośrednictwo i daj juz spokój bo niezależnie od twoich kombinacji to sie nie zmieni.
sowek96
żółtodziób
Posty: 34
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 10:03 am
Lokalizacja: Z Polski

Post autor: sowek96 »

MAM PROBLEM.KTOŚ USUNĄŁ TEMAT KTÓRY ZAŁOŻYŁEM I MNIE O TYM NIE POINFORMOWAŁ.NIE WIEM NA JAKICH ZASADACH DZIAŁA TO FORUM!!!! DLA NIEJASNOŚCI PODKREŚLĘ IŻ TEGO TEMATU NA FORUM WCZEŚNIEJ NIE BYŁO ! TO BYŁ TEMAT O SOWACH.ZAŁOŻYŁEM GO OKOŁO TYDZIEŃ TEMU !
ZaP
sokolnik
Posty: 832
Rejestracja: wt sie 23, 2005 8:12 am
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Kontakt:

Post autor: ZaP »

najpierw szacunek dla forumowiczów i wyłącz CAPS'a
a na forum jest tak, ze admin rządzi i reklamacji nie uznaje :P
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

sowek96 pisze:MAM PROBLEM.KTOŚ USUNĄŁ TEMAT KTÓRY ZAŁOŻYŁEM I MNIE O TYM NIE POINFORMOWAŁ.NIE WIEM NA JAKICH ZASADACH DZIAŁA TO FORUM!!!! DLA NIEJASNOŚCI PODKREŚLĘ IŻ TEGO TEMATU NA FORUM WCZEŚNIEJ NIE BYŁO ! TO BYŁ TEMAT O SOWACH.ZAŁOŻYŁEM GO OKOŁO TYDZIEŃ TEMU !
ja nie usuwalem takiego tematu o ile pamietam wiec moze troche spokojniej na poczatek. Zasady na jakich dziala forum sa okreslone jeden dzial wyzej od tego...
reklamacje uznaje o ile sa zasadne - te nie sa zasadne wiec nie ma czego uznawac
ODPOWIEDZ