Akcesoria sokolnicze

Tutaj można umieszczać uwagi na temat tłumaczeń oraz sprzętu dostępnego w sklepiku na stronie oraz ogłoszenia dotyczące kupna / sprzedaży akcesorii sokolniczych
Nina
stażysta
Posty: 118
Rejestracja: ndz lut 06, 2005 10:39 pm
Lokalizacja: Podlasie

Post autor: Nina »

Wracając do suplementów proponowanych przez Irka - używam Falcon TOP i z czystym sumieniem mogę ten specyfik polecić! Znacznie wzrasta tempo przemiany materii, ptak przepala dużo większe ilości jedzenia co ułatwia kontrolę wagi, a przy tym dostaje takiego przyspieszenia, jakby wciągał amfę! Z relacji kolegów wiem, że ich sokoły zwiększyły pułap prawie dwukrotnie, niesamowita dynamika lotu itd, ale pewnie lagger i birkut sami się na ten temat wypowiedzą. Efekt widoczny jest już po pierwszej dawce. Za kilka tygodniu napiszę jakie są zmiany po dłuższym okresie podawania. Jeszcze raz polecam! (nie mam od Irka zniżek za pozytywną opinię :wink: ) Stosuję też Leucogel i widać poprawę (spuchnięty paluch u sokoła). Ciekawa jestem czy jeszcze ktoś używa tych witaminek, a jeśli tak to jakie doświadczenia?
lagger
młodszy sokolnik
Posty: 242
Rejestracja: wt lut 26, 2008 10:44 am

Post autor: lagger »

Potwierdzam, to co napisała Nina, dynamika lotu ptaka w porównaniu z wcześniejszym lataniem w takich samych warunkach i w tej samej wadze, poprawiła się już po pierwszej dawce witamin. Tym samym ptak chętniej pompuje do góry. Myślę jednak, że w pełni wiarygodne wnioski będzie można wysnuć po dłuższym stosowaniu. Zobaczymy.
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

lagger pisze:Myślę jednak, że w pełni wiarygodne wnioski będzie można wysnuć po dłuższym stosowaniu.
uzaleznienie?
lagger
młodszy sokolnik
Posty: 242
Rejestracja: wt lut 26, 2008 10:44 am

Post autor: lagger »

garbus2 pisze:
lagger pisze:Myślę jednak, że w pełni wiarygodne wnioski będzie można wysnuć po dłuższym stosowaniu.
uzaleznienie?
Niewykluczone, ale jak to z nałogowcami - wszystko zrobią żeby dostać działkę :smile:
irek
młodszy sokolnik
Posty: 370
Rejestracja: sob paź 22, 2005 11:00 pm
Lokalizacja: irlandia

Post autor: irek »

www.hoods.pl

Zapraszam do odwiedzenia odmienionej strony z akcesoriami sokolniczymi. Oferta jest znacznie poszerzona i uzupełniona. Nowy jest też cennik wielu produktów. Kilka rzeczy jest jeszcze do korekty, ale generalnie strona spełnia już swoje zadanie.
Chwal Ćwik
Irek
Awatar użytkownika
Mbartnik
młodszy sokolnik
Posty: 280
Rejestracja: śr sie 27, 2008 9:32 pm
Lokalizacja: Wzgórza Strzelińskie
Kontakt:

Post autor: Mbartnik »

Zaordynowałem mojej rarożycy Falcon TOP na jednodniówkach i po pół godziny całe wole spowrotem wywaliła z wyraźnym niesmakiem.
Nie wiem czy "kucharz" źle toto przyprawił, ale mojej wyraźnie nie w smak ten specyfik. :evil:
irek
młodszy sokolnik
Posty: 370
Rejestracja: sob paź 22, 2005 11:00 pm
Lokalizacja: irlandia

Post autor: irek »

A jaką dawkę zapodałeś? Może trochę za dużo jak na początek. Nie miałem z tym dotąd tego typu problemu, choć od początku dawałem pełną dawkę. Spróbuj od małych dawek i w ciągu tygodnia zwiększaj do pół łyżeczki na 1 kg masy ciała/dzień. Tak jak w instrukcji. Powinno być ok. I bez obawy, to są ekstrakty roślinne, nie zaszkodzą jej na pewno.
kaja
młodszy sokolnik
Posty: 442
Rejestracja: śr mar 26, 2008 2:00 pm
Lokalizacja: z Polski

Post autor: kaja »

napewno za dużo,na początek poczuła inny smak jakiś dziwny i wyrzuciła,niesugeruj się wskazówkami na ulotce,zacznij od bardzo małych ilosci aż się upewni ze to może jeść PZ.KOL.
Awatar użytkownika
Mbartnik
młodszy sokolnik
Posty: 280
Rejestracja: śr sie 27, 2008 9:32 pm
Lokalizacja: Wzgórza Strzelińskie
Kontakt:

Post autor: Mbartnik »

dałem 1/4 załączonej do specyfiku miarki. A młoda waży ponad kilogram.
kaja
młodszy sokolnik
Posty: 442
Rejestracja: śr mar 26, 2008 2:00 pm
Lokalizacja: z Polski

Post autor: kaja »

1-raz podajesz ?
Awatar użytkownika
Mbartnik
młodszy sokolnik
Posty: 280
Rejestracja: śr sie 27, 2008 9:32 pm
Lokalizacja: Wzgórza Strzelińskie
Kontakt:

Post autor: Mbartnik »

Na cały "dzienny przydział" równiutko rozprowadziłem i wymieszałem. Skarmiam raz dziennie.

Później (jak już wypluła wszystko) po pół godziny dałem "czystą" karmę, która już została w wolu.

Na razie sobie spasuję z mieszaniem nowinek i wrócę do Nektonów.
Może to po prostu ptak ze ściśle sprecyzowanym gustem co do smaków, a może co innego... nie będę nad tym rozmyślał bo nie ma po co.
Birkut06
młodszy sokolnik
Posty: 404
Rejestracja: ndz lut 24, 2008 10:11 am

Post autor: Birkut06 »

Mój ptak również nie chce tego jeść, chociaż dawki daję małe i dobrze zamaskowane w kurczaku. Jadł to tylko pierwsze dwa czy trzy dni...
ODPOWIEDZ