Akcesoria sokolnicze

Tutaj można umieszczać uwagi na temat tłumaczeń oraz sprzętu dostępnego w sklepiku na stronie oraz ogłoszenia dotyczące kupna / sprzedaży akcesorii sokolniczych
Awatar użytkownika
jarek
młodszy sokolnik
Posty: 230
Rejestracja: pt lut 18, 2005 2:26 pm
Lokalizacja: Podebłocie
Kontakt:

Akcesoria sokolnicze

Post autor: jarek »

Witam,
jakiś czas temu (dość dawno właściwie;)) padł serwer ze stroną karnale.pl i zabrał ją ze sobą do grobu... Postanowiłem więc nie kleić starych resztek, ale napisać nową stronę www. Tak powstała strona www.e-sokolnik.pl. Znajdziecie tam sklepik sokolniczy w którym dostępne są nie tylko karnale, ale także inne akcesoria sokolnicze w przystępnych cenach. Póki co jest to podstawowa wersja sklepiku i całej strony z resztą, już pracuję nad jej rozbudową i poszerzeniem asortymentu. Zapraszam i czekam na opinie.
Obrazek
kochelet
stażysta
Posty: 142
Rejestracja: pn paź 27, 2008 11:01 pm

Post autor: kochelet »

strona fajna.
Jedyna uwaga to w sekcji karnale te zdjęcia sa bardzo niestarannie przygotowane i zostały na nich białe obramowania. Wygląda to mało profesjonalnie, można by zmienić tło strony na białe.
Kolejna uwaga. Rękawice. W momencie, gdy chce obejrzeć rękawice DB to jak wybiorę zdjęcie żeby sobie obejrzeć je w powiększeniu to strona wraca do góry na twoje rękawice.
Uwaga do zdjęcia ptaków taka sama jak do zdjęć karnali.
Generalna uwaga - Nie ma informacji, w jakiej rozdzielczości najlepiej oglądać stronę.
To tłumaczenie google nie działa jak powinno. Jak chcesz mieć stronę wielojęzyczną warto samemu ją przetłumaczyć a nie liczyć na googla.
Awatar użytkownika
jarek
młodszy sokolnik
Posty: 230
Rejestracja: pt lut 18, 2005 2:26 pm
Lokalizacja: Podebłocie
Kontakt:

Post autor: jarek »

kochelet pisze:zdjęcia sa bardzo niestarannie przygotowane i zostały na nich białe obramowania
to efekt przenoszenia pewnych elementów ze starej strony, chciałem ruszyć w miarę szybko, więc tak to póki co niestety wygląda.
kochelet pisze:W momencie, gdy chce obejrzeć rękawice DB to jak wybiorę zdjęcie żeby sobie obejrzeć je w powiększeniu to strona wraca do góry na twoje rękawice.
Poprawione ;)
kochelet pisze:To tłumaczenie google nie działa jak powinno. Jak chcesz mieć stronę wielojęzyczną warto samemu ją przetłumaczyć a nie liczyć na googla.
Tu się z Tobą zgodzę, Google się nie popisało z tłumaczeniem. Niestety tłumaczenie zajmie mi trochę czasu. Chciałem wypróbować automat - nie wyszło, będzie tłumaczenie ręczne.
kaja
młodszy sokolnik
Posty: 442
Rejestracja: śr mar 26, 2008 2:00 pm
Lokalizacja: z Polski

Post autor: kaja »

Mi sie podoba ,co wiecej chcieć PZ KOL. :???:
Awatar użytkownika
Stachu
sokolnik
Posty: 804
Rejestracja: sob sie 25, 2007 3:53 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stachu »

kochelet pisze:w sekcji karnale te zdjęcia sa bardzo niestarannie przygotowane i zostały na nich białe obramowania. Wygląda to mało profesjonalnie
kochelet pisze:To tłumaczenie google nie działa jak powinno.
Ponad to nie ładują się u mnie zdjęcia w galerii.
Generalnie stronka wpada w oko. Sympatycznie zaprojektowana, bez zbędnego bałaganu. Zazdroszczę :mrgreen:
Awatar użytkownika
jarek
młodszy sokolnik
Posty: 230
Rejestracja: pt lut 18, 2005 2:26 pm
Lokalizacja: Podebłocie
Kontakt:

Post autor: jarek »

Stachu pisze:Ponad to nie ładują się u mnie zdjęcia w galerii.
Niestety jak widzę używasz IE. Inne przeglądarki to otwierają bez problemu, a ta jak widzę nie :oops: Poprawimy ;)
Stachu pisze:kochelet napisał/a:
To tłumaczenie google nie działa jak powinno.
Już go tam nie ma, zaczynam tłumaczyć sam...
Awatar użytkownika
Stachu
sokolnik
Posty: 804
Rejestracja: sob sie 25, 2007 3:53 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stachu »

jarek pisze:Stachu napisał/a:
Ponad to nie ładują się u mnie zdjęcia w galerii.

Niestety jak widzę używasz IE. Inne przeglądarki to otwierają bez problemu, a ta jak widzę nie :oops: Poprawimy ;)
To jak już będziesz poprawiał, to weź też pod uwagę, że zdjęcia po powiększeniu są trochę niewyraźne ze względu na mały rozmiar. Jakość zdjęć też nie powala Jak szczerość, to szczerość :mrgreen:
Awatar użytkownika
kuba08111994
młodszy sokolnik
Posty: 309
Rejestracja: wt paź 28, 2008 7:05 pm
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: kuba08111994 »

No zdjęcia mogły by być większe i ich jakosc specjalnie nie powala. Ale stronka i tak spoko :grin:
Awatar użytkownika
jarek
młodszy sokolnik
Posty: 230
Rejestracja: pt lut 18, 2005 2:26 pm
Lokalizacja: Podebłocie
Kontakt:

Post autor: jarek »

Stachu pisze:To jak już będziesz poprawiał, to weź też pod uwagę, że zdjęcia po powiększeniu są trochę niewyraźne ze względu na mały rozmiar. Jakość zdjęć też nie powala Jak szczerość, to szczerość :mrgreen:
Wezmę to pod uwagę jak będę robił portfolio ;) A niestety wstawienie dobrej jakości zdjęć dodatkowo spowalnia stronę. A tak poza tematem - gratuluję decyzji i rozwodu z IE ;)
Awatar użytkownika
Stachu
sokolnik
Posty: 804
Rejestracja: sob sie 25, 2007 3:53 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stachu »

jarek pisze:gratuluję decyzji i rozwodu z IE
Nietrudno się było domyślić, że otworzy sie w Mozilli. Jesteś przeciez jej zwolennikiem :wink: . A poza tym trzeba było spróbować innej przeglądarki.

Wracając do tematu, mnie osobiście nie podoba się, że muszę szukać ShoutBox'a na Twojej stronie. Liczyłem na to, iż będzie dostępny od ręki, bez niepotrzebnego klikania. Ale może jestem tylko przewrażliwiony. :neutral:
Awatar użytkownika
jarek
młodszy sokolnik
Posty: 230
Rejestracja: pt lut 18, 2005 2:26 pm
Lokalizacja: Podebłocie
Kontakt:

Post autor: jarek »

Stachu pisze:Wracając do tematu, mnie osobiście nie podoba się, że muszę szukać ShoutBox'a na Twojej stronie. Liczyłem na to, iż będzie dostępny od ręki, bez niepotrzebnego klikania. Ale może jestem tylko przewrażliwiony. :neutral:
Mówisz i masz :razz:
ODPOWIEDZ