Zdjęcia moich pęt

Tutaj można umieszczać uwagi na temat tłumaczeń oraz sprzętu dostępnego w sklepiku na stronie oraz ogłoszenia dotyczące kupna / sprzedaży akcesorii sokolniczych
Awatar użytkownika
Stachu
sokolnik
Posty: 804
Rejestracja: sob sie 25, 2007 3:53 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stachu »

haggard pisze:ja bym wolał go takimi frędzlami nie prowokowac...wygląd jest dla mnie mniej ważny niż walory użytkowe
Chodziło mi o to, że niezbyt dobrze funkcjonowały takie kulki oblewane. Po dwóch tygodniach cała otoczka była zdziobana i zostawał goły supełek, więc postanowiłem zostawiać z supełkiem i nie oblewać już. i tak jak napisała magda mam samicę raroga. jest upierdliwa jak cholera. jak jej coś nie przypasuje, to będzie męczyć, aż zniszczy. a te pęta jak na razie dobrze sie trzymają, bo tylko obśliniła je trochę. jak zrobię jakieś fotki tych obecnie założonych to wrzucę na forum albo wyślę Tobie na maila. obejrzysz sobie i ocenisz.
Awatar użytkownika
Stachu
sokolnik
Posty: 804
Rejestracja: sob sie 25, 2007 3:53 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stachu »

Panie Sławku dałby Pan rade zrobic temat w strefie moderowanej o powstawaniu pęt jak Pan je robi ( I to wcale nie była by autoreklama) tak ogólnie jakies zdjęcia bardzo jestem ciekawy jak to wyglada moze inni dadza jakies zdjęcia ??
Dostałem takiego maila, dlatego wyciągam stary temat z zapytaniem do wszystkich: czy mam coś takiego zrobić? Początkujących to interesuje na pewno, natomiast starzy wyjadacze być może przejdą nad tym do porządku dziennego.
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

w odniesieniu do tytułu wątku z niecierpliwością czekam na zobaczenie cię w pętach :D
JoHn DuMbaR
sokolnik
Posty: 1867
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 2:52 pm
Lokalizacja: South Dakota

Post autor: JoHn DuMbaR »

Ale pod warunkiem ze w strefie moderowanej :) hehe

http://www.squidoo.com/making-falconry-equipment

ps znam autora maila? 1 osoba mi na mysl przychodzi Stachu ^^
kaja
młodszy sokolnik
Posty: 442
Rejestracja: śr mar 26, 2008 2:00 pm
Lokalizacja: z Polski

Post autor: kaja »

he :wink:
Awatar użytkownika
kuba08111994
młodszy sokolnik
Posty: 309
Rejestracja: wt paź 28, 2008 7:05 pm
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: kuba08111994 »

Hehe jak chyba też wiem kto tego maila napisał :mrgreen: Ale ten ktoś jest naprawdę zainteresowany tematem i postara się wrzucić zdjęcia pęt skórzanych własnego autorstwa :cool: Bo ogulnie nudzi mi się a pęta to dobra zabawa, a nawet mam jeden pomysł ale jak już zrobię to wkleję na forum i może bardziej doświadczone osoby powiedzą co jest w nich nie tak, a ja postarm sie to poprawic. Bo własnie nie bardzo wiem jak do ptaka dobrac długość i szerokość pęt, no ale myślę że mi ktoś podpowie :)
Awatar użytkownika
Stachu
sokolnik
Posty: 804
Rejestracja: sob sie 25, 2007 3:53 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stachu »

JoHn DuMbaR pisze:znam autora maila? 1 osoba mi na mysl przychodzi Stachu ^^
kuba08111994 pisze:Ale ten ktoś jest naprawdę zainteresowany tematem
ODPOWIEDZ