Nieodpowiednie pytanie

Informacje dla początkujących sokolników i osób chcących nimi zostać
ODPOWIEDZ
Christofilia
pisklę
Posty: 2
Rejestracja: śr sty 20, 2010 12:18 pm

Nieodpowiednie pytanie

Post autor: Christofilia »

Mam takie pytanie... Ja osobiście nie zajmuję się nie zajmuję sokolnictwem, ale mój chłopak jest w nie mocno zaangażowany. Chciałabym mu zrobić prezent i dokupić samca Sokoła wędrownego (Falco peregrinus), niestety nie byłam w stanie znaleźć cen ani hodowli, a nie chcę pytać mojego chłopaka, żeby się nie domyślił jaką planuję dla niego niespodziankę. Czy ktoś mógłby mi pomóc? Szukam lęgów w okolicy śląska lub szczecina. Z góry dziękuję :)
Awatar użytkownika
Mbartnik
młodszy sokolnik
Posty: 280
Rejestracja: śr sie 27, 2008 9:32 pm
Lokalizacja: Wzgórza Strzelińskie
Kontakt:

Post autor: Mbartnik »

To chyba (na 100%) nie jest najlepszy pomysł na prezent "z zaskoczenia" :???:
Christofilia
pisklę
Posty: 2
Rejestracja: śr sty 20, 2010 12:18 pm

Post autor: Christofilia »

Zaskoczony nie będzie, ma już samiczkę, wiem, że chce dokupić samca, po prostu chcę go uprzedzić :)
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

łomatko - lepiej z nim to przedyskutuj bo to nie jest jak kupienie chomika - moze ma upatrzona linie z ktorej chce samca, kwestia dokumentow itp i do tego jesli ma ptaka to zapewne zna realia i lepiej zeby cie uswiadomil :)
Awatar użytkownika
kuba08111994
młodszy sokolnik
Posty: 309
Rejestracja: wt paź 28, 2008 7:05 pm
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: kuba08111994 »

Kurde musze znaleść dziewczyne :mrgreen:
kaja
młodszy sokolnik
Posty: 442
Rejestracja: śr mar 26, 2008 2:00 pm
Lokalizacja: z Polski

Post autor: kaja »

Myśle że by sie cieszył ten twój chłopak ,jak sie zna i planuje nabyc samca to szukaj ,pytaj może ktos Ci podpowie -teraz sie zastanawiam jak ja bym zaregował jak by mojej dziewczynie przyszetł taki miły pomysł (mamy ogginalny przykład dziewczyny sokolnika :wink: PZ.
ODPOWIEDZ