Ptak

Informacje dla początkujących sokolników i osób chcących nimi zostać
ODPOWIEDZ
maciek
sympatyk
Posty: 26
Rejestracja: sob mar 17, 2007 9:08 pm
Lokalizacja: Żywiec

Ptak

Post autor: maciek »

kupiłem sobie gołębiarza-jest piękny.
Awatar użytkownika
przemek
stażysta
Posty: 169
Rejestracja: wt lut 20, 2007 5:50 pm

Gratulacje!!!

Post autor: przemek »

Gratuluję z całego serduszka i życzę sukcesów!!! :mrgreen:
ps: szybko sie uwinąłeś...
Awatar użytkownika
PAKO
SOKOLNICZY
Posty: 135
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 1:13 pm
Lokalizacja: Koło

Post autor: PAKO »

Gratuluję. W którym jest piórze? Był układany?
maciek
sympatyk
Posty: 26
Rejestracja: sob mar 17, 2007 9:08 pm
Lokalizacja: Żywiec

Post autor: maciek »

PAKO i przemek dzięki za życzliwość ale ptaka oczywiście nie mam sory!
Zakładając nowy temat myślałem że wywołam burze że niby jak to, dopiero zadaje
pytania a już mam ptaka- tak by mogło być ale tylko nielegalnie.Chciałem przerwać
ignorancje.Wielu z Was posiada informacje,których ja potrzebuje,jakie ''procedury''
może jakiś telefon.Naprawde czekam na informacje jak nie na forum to może prywatnie.
Pzdrawiam!!!
Awatar użytkownika
Marcin
młodszy sokolnik
Posty: 256
Rejestracja: śr mar 09, 2005 10:58 am
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Marcin »

maciek pisze:wielu z Was posiada informacje,których ja potrzebuje,jakie ''procedury''
może jakiś telefon.Naprawde czekam na informacje jak nie na forum to może prywatnie.
Pzdrawiam!!!
Witam
Procedury podawane były już tyle razy, sam Pan je zna skoro stara się Pan o przyjęcie do koła.
Moja rada jest taka: Jeżeli ma Pan problem z dostaniem sie na staż do koła (co faktycznie jest najtrudniejsze, bo decyzja zależy od woli zarządu koła) to należy zgłosić się do Zarządu Okręgowego PZŁ, tam skieruja Pana albo do koła w którym przyjmują stażystów, albo odrobi Pan staż w najbliższym OHZ-cie. Po odbyciu stażu zda pan egzamin łowiecki i jako mysliwemu będzie Panu dużo łatwiej dostać się do jakiegos przychylnego koła, lub przynajmniej dostać zgonę na trening ptaka na terenie koła.
Pozdrawiam i życzę powodzenia
Marcin
Awatar użytkownika
PAKO
SOKOLNICZY
Posty: 135
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 1:13 pm
Lokalizacja: Koło

Post autor: PAKO »

Myślę że sam byś nam się "wsypypał" z tym ptakiem.Procedury określają Ustawy więc cóż tu prawić o nich? Bardziej interesowała mnie zmiana nastawienia Twojej żony :lol:
maciek
sympatyk
Posty: 26
Rejestracja: sob mar 17, 2007 9:08 pm
Lokalizacja: Żywiec

Post autor: maciek »

Witam!!!
Co do pzł to już wiem sporo,a może ktoś starał się o pozwolenie na latanie z ptakiem
jakie mogą wystąpić problemy, może jakaś podpowiedż.Ja chciałbym być pełnoprawnym
sokolnikiem ,dlatego chcę temat zgłębić możliwie głęboko i poznać wszystkie'' opcje''

Co do mojej żony jest OK.

Jeszcze jedno -Nisus daj znać czy dostałeś wiadomość.
NO i jestem po prostu maciek-bez 'pan'.
Awatar użytkownika
Marcin
młodszy sokolnik
Posty: 256
Rejestracja: śr mar 09, 2005 10:58 am
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Marcin »

Jeżeli chcesz byc pełnoprawnym sokolnikiem to musisz przejść przez wszystkie procedury (PZŁ, kurs w Czempiniu, egzamin sokolniczy) jeżeli chodzi o pozwolenie na polowanie to wreszcie po długich bojach (tu gratulacje dla władz GNIAZDA) są one wydawane przez Ministerstwo Srodowiska więc wreszcie wszystko jest jasne.
ODPOWIEDZ