Poszukuję kontaktu

Informacje dla początkujących sokolników i osób chcących nimi zostać
ODPOWIEDZ
n_vader
pisklę
Posty: 1
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 9:42 pm

Poszukuję kontaktu

Post autor: n_vader »

Witam!!!
Od dawna interesuję się sokolnictwem, jednak jakoś nie miałem za dużo czasu by poświęcić się temu. Moja sytuacja jest juz unormowana także piszę do Was o pomoc. Jestem początkującym fanem sokolnictwa dlatego zwracam się do profesjonalistów o pomoc- poszukuję hodowców i sokolników najlepiej z Dolnego Śląska(Wrocław,Legnica itd.) bardzo proszę o kontakt na maila n_vader@tlen.pl Z góry dziękuje za odpowiedź

POZDRAWIAM WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW PTAKÓW DRAPIEŻNYCH
Awatar użytkownika
::.44.::
pisklę
Posty: 8
Rejestracja: pt lip 15, 2005 6:37 pm

Post autor: ::.44.:: »

Chwal Ćwik!!!

NApisz dokładnie z jakiej miejscowości jetseś. Jeśli nie jest to zbyt daleko ode mnie to może bede ci mógł pomóc :) .
Anaid
pisklę
Posty: 2
Rejestracja: ndz mar 09, 2008 4:46 pm

Post autor: Anaid »

Witam wszystkich ;)
Bardzo chciałabym nawiązać kontakt z sokolnikiem z Dolnego Śląska(okolice Wrocławia, Milicza). Od dawna myślałam, aby wreszcie rozpocząć swoją przygodę z sokolnictwem i myślę, że przyszedł czas na realizowanie tego marzenia. Sokolarnia miałaby się znajdować w mojej szkole(Technikum Leśne w Miliczu), dlatego chciałabym odwiedzić Tucholę i zapoznać się z funkcjonowaniem tamtejszej hodowli, a później odbyć szkolenie w Czempiniu. Jeżeli gdzieś w pobliżu znajdowałaby się osoba, chętna do podzielenia się doświadczeniem, to prosiłabym o kontakt.
Pozdrawiam.
Anaid
pisklę
Posty: 2
Rejestracja: ndz mar 09, 2008 4:46 pm

Post autor: Anaid »

Po roku wszystko stoi w miejscu i czeka... na lepsze czasy :)
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

grunt to wytrwałość
Michal92
pisklę
Posty: 5
Rejestracja: sob lip 18, 2009 7:50 am
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Michal92 »

Żeby nie zaczynać nowego temau poszukuję w Krakowie osoby chętnej pokazać mi jak wygląda trening z ptaiem drapieżnym oraz woliera. Jestem w trakcie czytania książki "Training Pirds of Prey" . Osoby chętne mi pomóc proszę o kontakt na mail: reksisinwentum@gmail.com lub gg : 719204

Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ