Znaleziono 231 wyników
Wyszukiwanie zaawansowane
- autor: Kuba1997
- pt gru 05, 2008 6:16 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: OŚRODEK REHABILITACJI PTAKÓW DRAPIEŻNYCH
- Odpowiedzi: 37
- Odsłony: 52799
garbus2 pisze:jesli chcesz ptaka sprzedac, podarowac itp lub zarabiac ptakiem (np pokazy lub ploszenie) wowczas musisz miec cites.
a jeśli dany gatunek go nie potrzebuje??
- autor: Kuba1997
- pt gru 05, 2008 5:51 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: Łowy z Sokołami 2008
- Odpowiedzi: 282
- Odsłony: 120777
Nisus pisze: odchodzy ktore wygladaja jak batony z orzechami
wiem, widziałem
Nisus pisze:Jest takie powiedzenie ze, jesli nie widac lisow to znaczy ze, jest ich duzo. A jesli je widac to znaczy ze, bardzo duzo.
w takim razie u mnie jest ich bardzo bardzo dużo
tylko cóż z nimi zrobić

- autor: Kuba1997
- pt gru 05, 2008 2:06 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: Łowy z Sokołami 2008
- Odpowiedzi: 282
- Odsłony: 120777
rarog1 pisze:A widzieliście jak poluje kuna kmionka w nocy?
nie, ale wczoraj ok.19.30 lis mi przebiegł przez drogę! ulica oświetlona, wokół domy, a tu lis

- autor: Kuba1997
- czw gru 04, 2008 9:24 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: Łowy z Sokołami 2008
- Odpowiedzi: 282
- Odsłony: 120777
więcej kotów = mniej wróbli = więcej robactwa = mniej plonów = GŁÓD!!!!!
WNIOSEK: TĘPIĆ KOTY!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

- autor: Kuba1997
- czw gru 04, 2008 9:14 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: Łowy z Sokołami 2008
- Odpowiedzi: 282
- Odsłony: 120777
antar1 pisze:Co innego zdziczały kot a co innego kot domowy. Kot który raz dziennie dostanie miskę nie p
taki tuczony konserwami też poluje.
- autor: Kuba1997
- czw gru 04, 2008 9:10 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: Łowy z Sokołami 2008
- Odpowiedzi: 282
- Odsłony: 120777
Noo to poluj, poluj, przynajmniej pożytek będzie dla środowiska :mrgreen:
o zgrozo czemu rodzice cię nie wychowują??
A jaki pozytek dla srodowiska ma mniejsza liczba kotów domowych?
a po drugie nie czuł bym sie dobrze gdyby mojemu kotu, psu czy koniowi cos sie stało - a Ty?? ni czujesz ...
- autor: Kuba1997
- czw gru 04, 2008 2:50 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: OŚRODEK REHABILITACJI PTAKÓW DRAPIEŻNYCH
- Odpowiedzi: 37
- Odsłony: 52799
antar1 pisze:nie ma komu sprzątnąć sarny z drogi jak ją auto potraci bo to przeciez niczyje
albo ktoś ją bierze na pieczeń

, albo zabiera ją fotograf przyrody.
- autor: Kuba1997
- czw gru 04, 2008 12:16 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: Łowy z Sokołami 2008
- Odpowiedzi: 282
- Odsłony: 120777
chodziło mi o polowanie na koty, a to chyba nie kłusownictwo.