Znaleziono 231 wyników

autor: Kuba1997
pt gru 05, 2008 7:24 pm
Forum: Ogólne
Temat: Łowy z Sokołami 2008
Odpowiedzi: 282
Odsłony: 120777

nawet bardzo!!
autor: Kuba1997
pt gru 05, 2008 6:16 pm
Forum: Ogólne
Temat: OŚRODEK REHABILITACJI PTAKÓW DRAPIEŻNYCH
Odpowiedzi: 37
Odsłony: 52799

garbus2 pisze:jesli chcesz ptaka sprzedac, podarowac itp lub zarabiac ptakiem (np pokazy lub ploszenie) wowczas musisz miec cites.
a jeśli dany gatunek go nie potrzebuje??
autor: Kuba1997
pt gru 05, 2008 6:12 pm
Forum: Ogólne
Temat: Łowy z Sokołami 2008
Odpowiedzi: 282
Odsłony: 120777

i zapewne je potopiliście.
autor: Kuba1997
pt gru 05, 2008 5:51 pm
Forum: Ogólne
Temat: Łowy z Sokołami 2008
Odpowiedzi: 282
Odsłony: 120777

Nisus pisze: odchodzy ktore wygladaja jak batony z orzechami

wiem, widziałem :lol:
Nisus pisze:Jest takie powiedzenie ze, jesli nie widac lisow to znaczy ze, jest ich duzo. A jesli je widac to znaczy ze, bardzo duzo.
w takim razie u mnie jest ich bardzo bardzo dużo :shock:
tylko cóż z nimi zrobić :evil:
autor: Kuba1997
pt gru 05, 2008 2:06 pm
Forum: Ogólne
Temat: Łowy z Sokołami 2008
Odpowiedzi: 282
Odsłony: 120777

rarog1 pisze:A widzieliście jak poluje kuna kmionka w nocy?
nie, ale wczoraj ok.19.30 lis mi przebiegł przez drogę! ulica oświetlona, wokół domy, a tu lis :shock:
autor: Kuba1997
czw gru 04, 2008 9:24 pm
Forum: Ogólne
Temat: Łowy z Sokołami 2008
Odpowiedzi: 282
Odsłony: 120777

więcej kotów = mniej wróbli = więcej robactwa = mniej plonów = GŁÓD!!!!!
WNIOSEK: TĘPIĆ KOTY! :evil: :twisted: !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:
autor: Kuba1997
czw gru 04, 2008 9:14 pm
Forum: Ogólne
Temat: Łowy z Sokołami 2008
Odpowiedzi: 282
Odsłony: 120777

antar1 pisze:Co innego zdziczały kot a co innego kot domowy. Kot który raz dziennie dostanie miskę nie p
taki tuczony konserwami też poluje.
autor: Kuba1997
czw gru 04, 2008 9:10 pm
Forum: Ogólne
Temat: Łowy z Sokołami 2008
Odpowiedzi: 282
Odsłony: 120777


Noo to poluj, poluj, przynajmniej pożytek będzie dla środowiska :mrgreen:
o zgrozo czemu rodzice cię nie wychowują??
A jaki pozytek dla srodowiska ma mniejsza liczba kotów domowych?
a po drugie nie czuł bym sie dobrze gdyby mojemu kotu, psu czy koniowi cos sie stało - a Ty?? ni czujesz ...
autor: Kuba1997
czw gru 04, 2008 2:50 pm
Forum: Ogólne
Temat: OŚRODEK REHABILITACJI PTAKÓW DRAPIEŻNYCH
Odpowiedzi: 37
Odsłony: 52799

antar1 pisze:nie ma komu sprzątnąć sarny z drogi jak ją auto potraci bo to przeciez niczyje
albo ktoś ją bierze na pieczeń :wink: , albo zabiera ją fotograf przyrody.
autor: Kuba1997
czw gru 04, 2008 2:22 pm
Forum: Ogólne
Temat: Łowy z Sokołami 2008
Odpowiedzi: 282
Odsłony: 120777

jest rozporządzenie o odłowie dzikich kotów i psów.
autor: Kuba1997
czw gru 04, 2008 2:08 pm
Forum: Ogólne
Temat: Łowy z Sokołami 2008
Odpowiedzi: 282
Odsłony: 120777

szkodnikiem łowieckim
autor: Kuba1997
czw gru 04, 2008 2:07 pm
Forum: Książki, Filmy i Akcesoria - TABLICA OGŁOSZEŃ
Temat: Modern Training Method..czyli gdybym mieszkał na ropie...
Odpowiedzi: 82
Odsłony: 60183

garbus2 pisze:tego tez nie rozumiem - czym tu sie zachwycac? egzekucją?
ja się tym absolutnie nie zachwycam!! wręcz przeciwnie!!! :evil: :evil:
autor: Kuba1997
czw gru 04, 2008 1:56 pm
Forum: Ogólne
Temat: Łowy z Sokołami 2008
Odpowiedzi: 282
Odsłony: 120777

odłów szkodników
autor: Kuba1997
czw gru 04, 2008 12:16 pm
Forum: Ogólne
Temat: Łowy z Sokołami 2008
Odpowiedzi: 282
Odsłony: 120777

chodziło mi o polowanie na koty, a to chyba nie kłusownictwo.
autor: Kuba1997
czw gru 04, 2008 9:27 am
Forum: Książki, Filmy i Akcesoria - TABLICA OGŁOSZEŃ
Temat: Modern Training Method..czyli gdybym mieszkał na ropie...
Odpowiedzi: 82
Odsłony: 60183

wiem, ogólnie film bardzo ciekawy :mrgreen: