Znaleziono 28 wyników
Wyszukiwanie zaawansowane
- autor: lisek_lowczy
- ndz kwie 11, 2010 11:31 am
- Forum: Ogólne
- Temat: Obrączki w gniazdach jastrzębi-fakty czy mity?
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 7239
Sprubój poszukać wykrywaczem metali a z pewnością znajdziesz pod i w okolicy gniazda obrączki z kilku lat wstecz gdy były jeszcze aluminiowe. W tym roku na moich oczach sowa uszata zabiła mi gołębia na dachu w biały dzień.(taka mała ciekawostka)
- autor: lisek_lowczy
- czw paź 01, 2009 7:51 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: Polowanie na bażanty
- Odpowiedzi: 0
- Odsłony: 3422
Witam serdecznie i zwracam się z pytaniem. W moim okręgu (Wałbrzyski) rada okręgowa zabroniła polowania indywidualnego na bażanty. Pytanie: czy ma takie uprawnienia i jak jest w Waszych okręgach.
- autor: lisek_lowczy
- śr wrz 30, 2009 12:42 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: Polowanie na koguty bażanty
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 11397
Mam pytanie; czy może Okręgowa Rada Łowiecka zakazać polowania indywidualnego na bażanty koguty.Tak jest w okręgu wałbrzyskim. A jakie są przepisy w Waszych okręgach? Zakaz dotyczy wszystkich myśliwych w okręgu.
- autor: lisek_lowczy
- sob maja 02, 2009 5:11 pm
- Forum: Początkujący
- Temat: Kurs kurs i pi kursie.
- Odpowiedzi: 39
- Odsłony: 30543
Oj szaleli szaleli a na mnie ogromne wrażenie zrobiła zapobiegliwość Sokolniczego (te cudowne skrytki a w nich...

i piękne panie na deszczu

- autor: lisek_lowczy
- czw kwie 09, 2009 5:50 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: Wybór
- Odpowiedzi: 51
- Odsłony: 32902
A Czechy i Słowacja jak wygląda z tych krajów.MBartnik podaj mi adresy www o których rozmawialiśmy. Dziękuje

- autor: lisek_lowczy
- śr kwie 08, 2009 1:41 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: Wybór
- Odpowiedzi: 51
- Odsłony: 32902
Na ułożenie tyle ile będzie to konieczne. Mam obawy o swój "profesjonalizm". A z innej beczki czy istnieje pojęcie"wtórnego rynku",może dla żółtodzioba to byłoby lepsze rozwiązanie.(Marcin jak tam moje rękawice i kto wysiaduje jaja które złożyła ci na łóżku)

- autor: lisek_lowczy
- śr kwie 08, 2009 11:58 am
- Forum: Ogólne
- Temat: Wybór
- Odpowiedzi: 51
- Odsłony: 32902
MBartnik-Marcin dokładnie tak. dzięuje za rady. To jeszcze jak sprowadzić AG z Anglii?
- autor: lisek_lowczy
- sob kwie 04, 2009 12:34 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: Wybór
- Odpowiedzi: 51
- Odsłony: 32902
Tyle rad i ciągle nie wiem. A czy ktoś polował z harrisem na kaczki lub koguty.
- autor: lisek_lowczy
- pt kwie 03, 2009 12:11 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: Wybór
- Odpowiedzi: 51
- Odsłony: 32902
Woliery stoją, egaminy zdane i teraz proszę o pomoc.Pierwszy w życiu więc- Jaki ptak? Cel-polowanie. Zwierzyna:bażant,kaczka, kuropatwa,grzywacz,może gęsi,....Teren:pagurki z remizami i płaski z remizami i trzcinowymi oczkami. Moje doświadczenie jak to na starcie niewielkie.Prosze o rady.
- autor: lisek_lowczy
- ndz wrz 21, 2008 5:35 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: Przygody z drapolami.
- Odpowiedzi: 159
- Odsłony: 88990
A może Kolega Zap walczy nie z ignorancją i niewiedzą ale z tym FORUM. Zadaje to pytanie bardzo poważnie.
- autor: lisek_lowczy
- ndz wrz 21, 2008 5:01 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: projekt ustawy o zmianie ustawy
- Odpowiedzi: 47
- Odsłony: 31040
Myśle,że żle się stało iż w ustawie są zapisy ograniczające dopuszczanie bażantów. Żeby nikt nie wykorzystał tego błędu do wywrócenia całej ustawy do góry nogami (lub czasopisma). W moim okręgu(Wałbrzych) koło nie może polować bez dopuszczania bażanta w danym roku łowieckim.
- autor: lisek_lowczy
- ndz wrz 21, 2008 4:44 pm
- Forum: Początkujący
- Temat: Kobuz
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 22067
O kurcze awansowałem z pisklaka na sympatyka! Dziękuje panie Adamie. I życie staje się lepsze! Przy pierwszym spotkaniu stawiam lampke szampana

- autor: lisek_lowczy
- ndz wrz 21, 2008 4:35 pm
- Forum: Początkujący
- Temat: Kobuz
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 22067
Ależ Gosiu! Małe jest piękne! A w Twoim przypadku zastosowanie znajduje tylko drugi przymiotnik!!! No a ja- goliatem nie jestem.-170cm w wojskowych butach

- autor: lisek_lowczy
- ndz wrz 21, 2008 8:00 am
- Forum: Początkujący
- Temat: Kobuz
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 22067
Jeśli Kolege uraziłem-przepraszam z całego serca. O Pilsie nic nie wiem,pisałem o Bryndzy. Uważam (a jest to moja prywatna uwaga),że takie forum ma pomagać i jednoczyć rozproszonych po całej Polsce sokolników. Nie pisałem,że sokolnik - to koniecznie myśliwy. Na kursie w Czempiniu poznałem ludzi ...
- autor: lisek_lowczy
- ndz wrz 21, 2008 6:55 am
- Forum: Początkujący
- Temat: Kobuz
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 22067
Dziękuje za wszystkie odpowiedzi. Fajnie,że są na forum ludzie z luzem. Kolego ZaP! jeśli zapytam na forum o innego drapieżnika,to też go MAM nielegalnie? NIM Zaczniesz krytykować innych spójrz na siebie. Posiadanie "kolekcji" ptaków nie czyni z nikogo sokolnika. Sokolnictwo to elita myślistwa,a ...