Stachu masz lub miales moze papugi?
Bo mam wrazenie ze nie rozumiesz co kuba08111994 mial na mysli.
Znaleziono 31 wyników
- śr sty 07, 2009 8:25 am
- Forum: Początkujący
- Temat: Czy mozna posiadać ptaka bez uprawnień?
- Odpowiedzi: 104
- Odsłony: 60736
- śr lis 05, 2008 8:08 am
- Forum: Psy podsokole
- Temat: kupno
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 108035
- wt lis 04, 2008 10:42 am
- Forum: Ogólne
- Temat: Co słychać?
- Odpowiedzi: 60
- Odsłony: 31935
Ogolne, ogolne zasady to kazdy ukladajacy ptaki powinien (musi) znac, wiec tego nie poruszam. Nie od parady sokolnictwo jest sztuka. Coz by to byla za sztuka gdyby wszystko bylo proste.
Cieszy to ze coraz wiecej uczymy sie i testujemy nowe techniki, a przede wszystkim prubujemy polemizowac na temat.
Cieszy to ze coraz wiecej uczymy sie i testujemy nowe techniki, a przede wszystkim prubujemy polemizowac na temat.
- wt lis 04, 2008 9:58 am
- Forum: Ogólne
- Temat: Co słychać?
- Odpowiedzi: 60
- Odsłony: 31935
- pn lis 03, 2008 8:16 am
- Forum: Ogólne
- Temat: Co słychać?
- Odpowiedzi: 60
- Odsłony: 31935
U mnie oprocz braku czasu narzekac nie moge. Dwa dni temu podczas ataku dzikiej samicy golebiarza oczami wyobrazni widzialem zwloki mojego sakerka no ale na szczescie wszystko ok. Migracje w pelni golebiarze na przelotach wysoko ciagna. Co chyba udziela sie to rarogowi bo coraz czesciej bawi sie w ...
- czw paź 23, 2008 5:55 pm
- Forum: Początkujący
- Temat: Cena desek
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 9689
- wt paź 21, 2008 1:36 pm
- Forum: Początkujący
- Temat: Pierwszy Krajowy Konkurs Latawcowy
- Odpowiedzi: 105
- Odsłony: 54692
- sob wrz 13, 2008 11:54 am
- Forum: Początkujący
- Temat: Kurs kurs i pi kursie.
- Odpowiedzi: 39
- Odsłony: 30544
- pt wrz 12, 2008 8:49 am
- Forum: Początkujący
- Temat: Kurs kurs i pi kursie.
- Odpowiedzi: 39
- Odsłony: 30544
- czw wrz 11, 2008 6:50 pm
- Forum: Początkujący
- Temat: Kurs kurs i pi kursie.
- Odpowiedzi: 39
- Odsłony: 30544
- czw mar 13, 2008 8:13 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: Spotkanie w Czempiniu-Cites
- Odpowiedzi: 46
- Odsłony: 28969
- ndz gru 30, 2007 8:33 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: ubezpieczenie ptaków (hodowli)
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 6970
- ndz gru 30, 2007 6:46 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: ubezpieczenie ptaków (hodowli)
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 6970