Znaleziono 31 wyników

autor: Lesnik
śr sty 07, 2009 8:25 am
Forum: Początkujący
Temat: Czy mozna posiadać ptaka bez uprawnień?
Odpowiedzi: 104
Odsłony: 60736

Stachu masz lub miales moze papugi?
Bo mam wrazenie ze nie rozumiesz co kuba08111994 mial na mysli.
autor: Lesnik
śr lis 05, 2008 8:08 am
Forum: Psy podsokole
Temat: kupno
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 108035

To ja widze ze kolega ZaP zdobyl juz doswiadczenie w polowaniu z psami.
Jesli mozna zapytac to z jakimi wynikami w tym sezonie i z czym?
pozdr
autor: Lesnik
śr lis 05, 2008 8:03 am
Forum: Ogólne
Temat: Artykół
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 28597

A wracajac do artykulu to zawsze znajdzie sie jakis pieniacz, ktoremu moze byc trudno cos wytlumaczyc inne racje niz przez niego zalozone.
Gosia powodzenia..
autor: Lesnik
śr lis 05, 2008 8:01 am
Forum: Ogólne
Temat: Artykół
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 28597

Tak zerknalem na w/w artykul i pomijajac tresc to zaintrygowalo mnie zdjecie podpisane
" Holandia, amerykanski myszolowiec.
Fot. Dariusz Anderwald"
Choc jakosc zdjecia nie jest za dobra to cos mi sie wydaje ze to jest Buteo jamaicensis a nie Parabuteo unicinctus.
autor: Lesnik
wt lis 04, 2008 10:42 am
Forum: Ogólne
Temat: Co słychać?
Odpowiedzi: 60
Odsłony: 31935

Ogolne, ogolne zasady to kazdy ukladajacy ptaki powinien (musi) znac, wiec tego nie poruszam. Nie od parady sokolnictwo jest sztuka. Coz by to byla za sztuka gdyby wszystko bylo proste.
Cieszy to ze coraz wiecej uczymy sie i testujemy nowe techniki, a przede wszystkim prubujemy polemizowac na temat.
autor: Lesnik
wt lis 04, 2008 9:58 am
Forum: Ogólne
Temat: Co słychać?
Odpowiedzi: 60
Odsłony: 31935

Panowie za bardzo uogolniamy. W koncu na tym polega praca ze zwierzetami, ze do konca nie da sie przewidziec czy metoda stosowana z wymiernym skutkiem przy jednym ptaku bedzie rownie owocna przy innym. Pracujemy z myslacymi istotami i nie mozna tego ubrac w ramy szablonowe.
pozdr
Maciej
autor: Lesnik
pn lis 03, 2008 8:16 am
Forum: Ogólne
Temat: Co słychać?
Odpowiedzi: 60
Odsłony: 31935

U mnie oprocz braku czasu narzekac nie moge. Dwa dni temu podczas ataku dzikiej samicy golebiarza oczami wyobrazni widzialem zwloki mojego sakerka no ale na szczescie wszystko ok. Migracje w pelni golebiarze na przelotach wysoko ciagna. Co chyba udziela sie to rarogowi bo coraz czesciej bawi sie w ...
autor: Lesnik
czw paź 23, 2008 5:55 pm
Forum: Początkujący
Temat: Cena desek
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 9689

Sprawdz sobie plyty OSB moga stac sie ciekawa alternatywa.
pozdr
autor: Lesnik
wt paź 21, 2008 1:36 pm
Forum: Początkujący
Temat: Pierwszy Krajowy Konkurs Latawcowy
Odpowiedzi: 105
Odsłony: 54692

Moim skromnym zdaniam Huberta wedrus powinien otrzymac nagrode publicznosci za uatrakcyjnienie zawodow poscigiem za myszakiem i zabawą ze szpakami.
autor: Lesnik
sob wrz 13, 2008 11:54 am
Forum: Początkujący
Temat: Kurs kurs i pi kursie.
Odpowiedzi: 39
Odsłony: 30544

Fajna polemika, ale jak to ma sie do pytania ktore zadalem wczesniej?
Chyba lekko zbaczamy z tematu.
pozdro
Maciej
autor: Lesnik
pt wrz 12, 2008 8:49 am
Forum: Początkujący
Temat: Kurs kurs i pi kursie.
Odpowiedzi: 39
Odsłony: 30544

Skoro kurs odbyl się w sierpniu to podejrzewam ze grupka osób powstala.
Napewno jest kilka osob z pomorskiego moze by sprobowac zrobic egzamin w Gdansku?
Jest ktos chetny?

Pozdro
Maciej T
autor: Lesnik
czw wrz 11, 2008 6:50 pm
Forum: Początkujący
Temat: Kurs kurs i pi kursie.
Odpowiedzi: 39
Odsłony: 30544

kowalkem pisze:Czy ktos z kursantow szykuje sie moze aby zdawac w tym roku egzamin sokolniczy? Dobrze byloby zebrac jakas grupke i razem ten egzamin zalatwic. Pozdrowienia z Kanady dla wszystkich forumowiczow :)
Czy ktoś ma jakieś wieści odnośnie egzaminu w tym roku?

pozdro
autor: Lesnik
czw mar 13, 2008 8:13 pm
Forum: Ogólne
Temat: Spotkanie w Czempiniu-Cites
Odpowiedzi: 46
Odsłony: 28969

Czy ktos skladal kiedykolwiek wniosek do ministra o pozwolenia importowe ?
Jak dlugo sie czeka ? Jest gdzies dostepny wzor wniosku ?

Wzor wniosku

Pytanie natury praktycznej.
Jak wypelnic wniosek zezwolenia przywozu mlodego ptaka, ktorego dane potrzebne do wypelnienia takie jak np obraczka,waga ...
autor: Lesnik
ndz gru 30, 2007 8:33 pm
Forum: Ogólne
Temat: ubezpieczenie ptaków (hodowli)
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 6970

Jeszcze jedno pytanko mi sie nasowa.
A jak z ubezpieczeniem oc?
autor: Lesnik
ndz gru 30, 2007 6:46 pm
Forum: Ogólne
Temat: ubezpieczenie ptaków (hodowli)
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 6970

Zap udalo ci sie znalezc jakas ubezpieczalnie?