Znaleziono 30 wyników
Wyszukiwanie zaawansowane
- autor: szadam_
- sob wrz 25, 2010 8:21 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: sowy
- Odpowiedzi: 27
- Odsłony: 138960
jest też problem z przednimi i cesarskimi

- autor: szadam_
- sob wrz 25, 2010 8:20 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: sowy
- Odpowiedzi: 27
- Odsłony: 138960
śmiej się, śmiej, ale jak byś jechał do Krakowa daj znać, może się umówimy i coś podpowiesz

- autor: szadam_
- czw wrz 23, 2010 6:13 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: sowy
- Odpowiedzi: 27
- Odsłony: 138960
to ja się zastanawiam co my robimy nie tak, w tym roku żadnych maluchów, żadna para (puchacze, śnieżne, mszarne, puszczyki, uralskie, uszate)
- autor: szadam_
- czw sty 28, 2010 10:57 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: sowy
- Odpowiedzi: 27
- Odsłony: 138960
mam takie pytanie, czy słyszeliście,że udało się kiedyś, że sowy przystąpiły do lęgów kiedy sąsiadowały(widziały się przez siatkę) z innymi sowami. chodzi mi konkretnie o nasze puchacze i puszczyki i mszarne. jest taka szansa czy musi być przynajmniej stała ściana między nimi?
- autor: szadam_
- wt lut 26, 2008 10:19 pm
- Forum: Początkujący
- Temat: bad news
- Odpowiedzi: 129
- Odsłony: 69919
o koniach i tym środowisku to ja trochę wiem i sprzedanie konia "zawodowcowi" nie zawsze koniowi wychodzi na zdrowie, bo z tymi zawodowcami różnie bywa, ale podobnie jest i z psiarzami i z sokolnikami
- autor: szadam_
- wt lut 26, 2008 10:03 pm
- Forum: Początkujący
- Temat: bad news
- Odpowiedzi: 129
- Odsłony: 69919
Starzy urzędnicy państwowi i prominenci sokolnikami? :roll:[/quote]
a ilu tak faktycznie jest myśliwych "z ulicy" większość to dyrektorzy, prezesi, lekarze (nie pierwszego kontaktu)
a co do śmiertelności na drogach to fakt więcej ginie młodych bo więcej ich jeździ, te 40 lat temu ginęli sami ...
- autor: szadam_
- wt lut 26, 2008 9:28 pm
- Forum: Początkujący
- Temat: bad news
- Odpowiedzi: 129
- Odsłony: 69919
tak czytam i od razu widzę analogię do samochodów w czasach głebokiej komuny, samochody mieli tylko urzędnicy państwowi a potem dorobkiewicze, a każdy z nich miał przynajmniej 50 lat. Potem czasy się zmieniały i kierowcy-właściciele byli coraz młodsi, czego ci pierwsi nie mogli pojąć. Z sokolnictwem ...
- autor: szadam_
- śr sty 23, 2008 10:50 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: QUO VADIS
- Odpowiedzi: 234
- Odsłony: 102192
Myślę, że temat "trzymaczy" jest jak najbardziej istotny. Jest ich coraz więcej, a będzie jeszcze więcej. Otwiera się rynek ptaków. Jeżeli tylko ktoś zna język angielski to w zasadzie nie ma problemów ze zanlezieniem ptaka jak i zdobyciem wszystkich akcesoriów. Już niektórzy angole zastanawiają się ...
- autor: szadam_
- pt sty 11, 2008 3:00 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: JAJKO
- Odpowiedzi: 19
- Odsłony: 16224
Rzuciłem temat może trochę bezmyślnie, ale przypomniało mi się jak gość sprzedawał krucze jaja. Gościa zdybali, ale potem była szopka co zrobić z jajami. Podobnie w Krakowie jeden gość sprzedawał tusze łabędzie jako gęsi a drugi tusze młodych bocianów, też jako gęsi. Oszołomów niestety nie brakuje.
- autor: szadam_
- czw sty 10, 2008 11:14 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: JAJKO
- Odpowiedzi: 19
- Odsłony: 16224
Musicie mnie zrozumieć i mieć więcej wyrozumiałości na przyszłość, po 17 latach pracy rozstałem się z firmą i mam kupę wolnego czasu, no i przychodzą mi do głowy różne, czasem nie do końca mądre pomysły, a że w dziedzinie drapoli nie mam praktyki to teretyzuje

- autor: szadam_
- czw sty 10, 2008 10:01 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: JAJKO
- Odpowiedzi: 19
- Odsłony: 16224
i już widzę jak policja biegnie zabezpieczać jajka

:):)
- autor: szadam_
- śr sty 09, 2008 11:59 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: JAJKO
- Odpowiedzi: 19
- Odsłony: 16224
wiem, że nie jest to proste, ale inkubator kupujesz bez zezwolenia, a jajko nie podlega ewinecji, ja znowu teoretyzuje. Kupiłem sobie na placu jajko i wykluł mi się drapol, co wtedy ?

- autor: szadam_
- śr sty 09, 2008 10:24 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: JAJKO
- Odpowiedzi: 19
- Odsłony: 16224
A ja znowu mam pytanie teoretyczne. Na ptaka trzeba mieć CITES, a jak ja sobie JAJKO kupię i sie mi wykluje drapol co wtedy. Jakie są przepisy odnośnie jajek. TEORETYZUJEMY kupiłem jajko (takie jajko byle jakie) bo miałem takie widzi mi się, i sobie je wyklułem, a tu drapol i co w tedy (teretycznie ...
- autor: szadam_
- pn sty 07, 2008 11:18 pm
- Forum: Książki, Filmy i Akcesoria - TABLICA OGŁOSZEŃ
- Temat: koszt ptaszka
- Odpowiedzi: 29
- Odsłony: 32546
zgadzam się że to idiota, ale wolisz żeby taki idiota kupił, nic nie wiedział i eksperymentował, czy kupił i coś tam się nauczył, ja osobiście wolę żeby mimo wszystko coś się dowiedział jak już sobie sprawił ptaka