Znaleziono 44 wyniki

autor: orzel0216
pn lip 25, 2016 11:44 am
Forum: Ogólne
Temat: Co to za gatunek?
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 18343

Dobre sowa 😁
autor: orzel0216
czw mar 17, 2016 7:50 pm
Forum: Ogólne
Temat: Filmy z youtube
Odpowiedzi: 1033
Odsłony: 557507

No lub jakiś nieobliczalny idiota który chce mieć ptaszka .
autor: orzel0216
czw mar 17, 2016 7:48 pm
Forum: Ogólne
Temat: Filmy z youtube
Odpowiedzi: 1033
Odsłony: 557507

Myślę że ma odcięte lotki .
To musi być jakiś stary "gołębiarz" bo jakieś 20 lat temu widziałem jak gołębie "obce " czyli z lotów gościu złapał to potem obcinał im lotki żeby nie mogły uciec!
autor: orzel0216
sob lut 20, 2016 9:06 pm
Forum: Ogólne
Temat: polowanie
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 13166

No z ptakami jak najbardziej
nawet na ogród😁
A jest dosyć sporo bażantów.
autor: orzel0216
pt lut 12, 2016 11:48 am
Forum: Ogólne
Temat: Dziwny drapieznik
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 13093

No niezła akcja.
Dobrze że tak się skończyła.
autor: orzel0216
sob lis 28, 2015 7:40 pm
Forum: Ogólne
Temat: polowanie
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 13166

Napewno 100metrów ale nie wiem czy od posesji czy od dom?
autor: orzel0216
czw lis 26, 2015 9:40 pm
Forum: Ogólne
Temat: polowanie
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 13166

polowanie

Witam wszystkich.
Ostatnio miałem taki nie miły incydent z myśliwymi .
W niedzielę w południe za moim ogrodzeniem zrobili sobie polowanie na bażanty jakieś 50 metrów od domu .
Zwrucilem im uwagę, ale mnie zlali więc o mały włos bym im nie wpier. . .
Myśliwi mają ok.60 lat a ja mam małe dzieci ! A ...
autor: orzel0216
czw paź 01, 2015 9:15 pm
Forum: Ogólne
Temat: Filmy z youtube
Odpowiedzi: 1033
Odsłony: 557507

No i pokaz h.j strzelił
autor: orzel0216
sob sie 15, 2015 8:42 pm
Forum: Początkujący
Temat: Początkujący Sokolnik
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 36454

A tak się składa że mam takiego ptaka .
Pracowałem nad nim dwa lata ale się udało
Oglądał ze mną wszystkie filmy z Youtube o drapolach i w końcu chwycił
Cena to ok 2 koła
Ostatnio jak córka nie dała mu karmy to wpieprzył świnke morską która była obok niego
Mały żółty wariat i na dodatek rano ...
autor: orzel0216
czw lip 30, 2015 9:28 pm
Forum: Ogólne
Temat: Nie polujący HH
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 15555

Ja szanuje ludzi "prawie" we wszystkich zwichrowaniach ale jeżeli czegoś nie mogę robić to nie robię!
A nie na siłę bo ptak mi się podoba!
A z P. Waldkiem się zgadzam w 100%
autor: orzel0216
czw lip 09, 2015 9:07 pm
Forum: Ogólne
Temat: Filmy z youtube
Odpowiedzi: 1033
Odsłony: 557507

autor: orzel0216
pn cze 08, 2015 10:16 pm
Forum: Ogólne
Temat: nowinki techniczne
Odpowiedzi: 65
Odsłony: 63260

No to ręcznik na głowę I kopać studnie może akurat ropa będzie :-)
autor: orzel0216
wt maja 05, 2015 7:38 pm
Forum: Ogólne
Temat: HUMOR:-)
Odpowiedzi: 663
Odsłony: 422241

Coś tu nic się nie pisze chyba wiosna :-)

A to może krótka anegdotka :

"Sąsiadka" po ostatnim weekendzie pyta czy mam jakiś problem z alkoholem ?

a ja na to że nie, poprostu jadę do sklepu i kupuje B-):-)
autor: orzel0216
pn kwie 06, 2015 4:40 pm
Forum: Ogólne
Temat: Sterowanie sokołem
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 21723

No i jak działa?
bo ja swojej też bym założył.
autor: orzel0216
śr mar 25, 2015 7:28 pm
Forum: Początkujący
Temat: lanner a telemetria , wychowanie ptaka wsrod innych zwierzat
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 77182

Moim zdaniem jeżeli komuś naprawdę zależy na podopiecznym to nie będzie ryzykował i założy nadajnik na wszelki wypadek.