Znaleziono 99 wyników

autor: jerzy226
pt paź 13, 2017 8:39 pm
Forum: Początkujący
Temat: Hodowla kruka
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 87316

Witam ,Bledne informacje na temat kruka ,,ano kruk nie potrzebuje ,,citesu,,bo to ptak z aneksu ,D,ale musi pochodzic z legalnej hodowli,posiadac swiadectwo hodowlane i obraczke .Przed zakupem ptaka potrzebna jest zgoda RDOS na jego przetrzymywanie .
autor: jerzy226
czw lut 11, 2016 2:04 pm
Forum: Ogólne
Temat: rejestracja ptakow
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 9893

rejestracja ptakow /

Witam// jezeli ustawa mowi do 14 dni od wyklucia to jak oznakowac 4/5 dniowego ptaka zalozyc obraczke i on ja zgubi w gniezdzie ,jak zarejestrowac, jak ptak niema swiadectwa hodowlanego ktore wydaje weterynarz, i na jego podstawie sie rejestruje ptaka .a jak ptak maly padnie to tez go rejestrowac ...
autor: jerzy226
pn lut 08, 2016 9:52 pm
Forum: Ogólne
Temat: Wielkosc woliery
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 8780

woliery

Dzieki// Panie Adamie za wyjasnienie odnosnie wolier ,,a tak skromnie Pan Adam nic nie musi .Ale poto jest forum zeby sie wzajemnie wspierac wiadomosciami.,a nie ja wiem i nic mnie nie obchodza drudzy .forum powinno sie opierac na konkretach i ciagle zmieniajacymi sie przepisami .
autor: jerzy226
pn lut 08, 2016 4:31 pm
Forum: Ogólne
Temat: Wielkosc woliery
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 8780

Wielkosc woliery

Jaka powinna byc woliera dla ptaka [chodzi o wielkosc ]bo RDOS wymyslilo gabaryty z ZOO .podobno takiej ustawy niema ,prosze nie mylic z klatka do kanarka ,jak to jest wlasciwie ,a co z ptakami trzymanymi na krotko.Prosze Admina o bezinteresowne wyjasnienie .
autor: jerzy226
sob sty 02, 2016 9:34 pm
Forum: Ogólne
Temat: przetrzymywanie ptakow
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 24378

przetrzymywanie ptakow

Witam,,//odnosnie listu,kol,kuku w pelni sie zgadzam z tym co napisano w liscie .ptaki z aneksu ,,A,,czyli europejskie nalezy rejestrowac w Starostwie i w Rdos wedlug obraczek i mimo citesu, powinny miec zgode na ich przetrzymywanie i musi byc podana ilosc sztuk z danego gatunku .W koncu roku wyslac ...
autor: jerzy226
śr gru 23, 2015 4:23 pm
Forum: Ogólne
Temat: rejestracja ptakow
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 9893

rejestracja ptakow

witam /czy ptaki bedace jeszcze w gniezdzie/[ powinny byc odrazu rejestrowane [ do 14 dni ]
autor: jerzy226
czw paź 15, 2015 6:14 pm
Forum: Ogólne
Temat: przetrzymywanie ptakow
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 24378

przetrzymywanie ptakow

tAK mimo ze ptak ma Cites to musi miec zgode na jego przetrzymywanie ,dotyczy to wszystkich ptakow z aneksu ,,A ,,.
autor: jerzy226
wt paź 13, 2015 9:16 pm
Forum: Ogólne
Temat: przetrzymywanie ptakow
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 24378

przetrzymywanie ptakow

Tak jak w temacie,,jak to jest/ ptaki mimo citesu musza miec zgode z RDOS na ich przetrzymywanie ,a cites mial zwalniac z wszystkich obwarowan.
autor: jerzy226
sob kwie 04, 2015 5:02 pm
Forum: Ogólne
Temat: Sterowanie sokołem
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 21723

STEROWANIE SOKOLEM

witam /czytam te bzdury i mysle ze jak bys u siebie zastosowal elektrody chromo niklowe i dodatkowo sterownik ,to urzadzenie by Cie zagonilo na Zuzlowa do RYBNIKA .
autor: jerzy226
czw wrz 11, 2014 3:51 pm
Forum: Ogólne
Temat: Hodowla myszołowów rdzawosternych.
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 13262

rdzawosterne

witam /mam rdzawosterne ,to sa piekne ptaki ,o duzych pazurach i z ogromnym potecialem .wszystkie ptaki powinny miec pochodzenie z legalnych hodowil i odpowiednie papiery dla danego gatunku.
autor: jerzy226
ndz maja 18, 2014 8:43 pm
Forum: Początkujący
Temat: kilka pytań od nośnie harrisa.
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 14255

REJESTR HH

witam /jakie macie problemy z rejestracja hh.jak nie rejestruja to ich problem zoataje kasy na dobre 0/7 l i po sprawie ,jak powiedzial min ,Drzewiecki ,,bo Polska to dziki kraj .
autor: jerzy226
wt kwie 29, 2014 8:59 pm
Forum: Ogólne
Temat: Filmy z youtube
Odpowiedzi: 1033
Odsłony: 557507

polowanie

autor: jerzy226
śr kwie 16, 2014 7:06 pm
Forum: Początkujący
Temat: Witam wszystkich !
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 11879

witam wszystkich/

witam ,,dawno nie pisalem /ale odnosnie pana pytania ,to napewno drapol bedzie gonil golebie ,nawet haris dlugo jest odporny ale wszystko do czasu ,niemowiac o jastrzebiu golebiarzu,sama nazwa ptaka mowi za niego .jesli pan pujdzie polatac z ptakiem w inny rejon to bedzie ok . pozdrawiam
autor: jerzy226
śr lut 05, 2014 10:35 pm
Forum: Ogólne
Temat: sowa imprint
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 4938

sowa imprint

witam /mam pytanie ,,czy sowa imprint [puchacz] wchodzi w pare .,,bo sa odmienne zdania ,odnosnie imprintow.
autor: jerzy226
czw maja 16, 2013 7:41 pm
Forum: Ogólne
Temat: legi 2013 cos nie tak
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 6265

legi 2013 cos nie tak

pytanie// co sie dzieje z legami tego roku ,moze aura nie sprzyja ,jak u was .