Znaleziono 99 wyników
- pt paź 13, 2017 8:39 pm
- Forum: Początkujący
- Temat: Hodowla kruka
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 87316
- czw lut 11, 2016 2:04 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: rejestracja ptakow
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 9893
rejestracja ptakow /
Witam// jezeli ustawa mowi do 14 dni od wyklucia to jak oznakowac 4/5 dniowego ptaka zalozyc obraczke i on ja zgubi w gniezdzie ,jak zarejestrowac, jak ptak niema swiadectwa hodowlanego ktore wydaje weterynarz, i na jego podstawie sie rejestruje ptaka .a jak ptak maly padnie to tez go rejestrowac ...
- pn lut 08, 2016 9:52 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: Wielkosc woliery
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 8780
woliery
Dzieki// Panie Adamie za wyjasnienie odnosnie wolier ,,a tak skromnie Pan Adam nic nie musi .Ale poto jest forum zeby sie wzajemnie wspierac wiadomosciami.,a nie ja wiem i nic mnie nie obchodza drudzy .forum powinno sie opierac na konkretach i ciagle zmieniajacymi sie przepisami .
- pn lut 08, 2016 4:31 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: Wielkosc woliery
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 8780
Wielkosc woliery
Jaka powinna byc woliera dla ptaka [chodzi o wielkosc ]bo RDOS wymyslilo gabaryty z ZOO .podobno takiej ustawy niema ,prosze nie mylic z klatka do kanarka ,jak to jest wlasciwie ,a co z ptakami trzymanymi na krotko.Prosze Admina o bezinteresowne wyjasnienie .
- sob sty 02, 2016 9:34 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: przetrzymywanie ptakow
- Odpowiedzi: 19
- Odsłony: 24378
przetrzymywanie ptakow
Witam,,//odnosnie listu,kol,kuku w pelni sie zgadzam z tym co napisano w liscie .ptaki z aneksu ,,A,,czyli europejskie nalezy rejestrowac w Starostwie i w Rdos wedlug obraczek i mimo citesu, powinny miec zgode na ich przetrzymywanie i musi byc podana ilosc sztuk z danego gatunku .W koncu roku wyslac ...
- śr gru 23, 2015 4:23 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: rejestracja ptakow
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 9893
rejestracja ptakow
witam /czy ptaki bedace jeszcze w gniezdzie/[ powinny byc odrazu rejestrowane [ do 14 dni ]
- czw paź 15, 2015 6:14 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: przetrzymywanie ptakow
- Odpowiedzi: 19
- Odsłony: 24378
przetrzymywanie ptakow
tAK mimo ze ptak ma Cites to musi miec zgode na jego przetrzymywanie ,dotyczy to wszystkich ptakow z aneksu ,,A ,,.
- wt paź 13, 2015 9:16 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: przetrzymywanie ptakow
- Odpowiedzi: 19
- Odsłony: 24378
przetrzymywanie ptakow
Tak jak w temacie,,jak to jest/ ptaki mimo citesu musza miec zgode z RDOS na ich przetrzymywanie ,a cites mial zwalniac z wszystkich obwarowan.
- sob kwie 04, 2015 5:02 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: Sterowanie sokołem
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 21723
STEROWANIE SOKOLEM
witam /czytam te bzdury i mysle ze jak bys u siebie zastosowal elektrody chromo niklowe i dodatkowo sterownik ,to urzadzenie by Cie zagonilo na Zuzlowa do RYBNIKA .
- czw wrz 11, 2014 3:51 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: Hodowla myszołowów rdzawosternych.
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 13262
rdzawosterne
witam /mam rdzawosterne ,to sa piekne ptaki ,o duzych pazurach i z ogromnym potecialem .wszystkie ptaki powinny miec pochodzenie z legalnych hodowil i odpowiednie papiery dla danego gatunku.
- ndz maja 18, 2014 8:43 pm
- Forum: Początkujący
- Temat: kilka pytań od nośnie harrisa.
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 14255
REJESTR HH
witam /jakie macie problemy z rejestracja hh.jak nie rejestruja to ich problem zoataje kasy na dobre 0/7 l i po sprawie ,jak powiedzial min ,Drzewiecki ,,bo Polska to dziki kraj .
- wt kwie 29, 2014 8:59 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: Filmy z youtube
- Odpowiedzi: 1033
- Odsłony: 557507
polowanie
polowanie z jastrzebiami //http://www.youtube.com/watch?v=6y4rHsezvC8
- śr kwie 16, 2014 7:06 pm
- Forum: Początkujący
- Temat: Witam wszystkich !
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 11879
witam wszystkich/
witam ,,dawno nie pisalem /ale odnosnie pana pytania ,to napewno drapol bedzie gonil golebie ,nawet haris dlugo jest odporny ale wszystko do czasu ,niemowiac o jastrzebiu golebiarzu,sama nazwa ptaka mowi za niego .jesli pan pujdzie polatac z ptakiem w inny rejon to bedzie ok . pozdrawiam
- śr lut 05, 2014 10:35 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: sowa imprint
- Odpowiedzi: 0
- Odsłony: 4938
sowa imprint
witam /mam pytanie ,,czy sowa imprint [puchacz] wchodzi w pare .,,bo sa odmienne zdania ,odnosnie imprintow.
- czw maja 16, 2013 7:41 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: legi 2013 cos nie tak
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 6265
legi 2013 cos nie tak
pytanie// co sie dzieje z legami tego roku ,moze aura nie sprzyja ,jak u was .