Znaleziono 135 wyników

autor: PAKO
sob lis 13, 2010 9:45 pm
Forum: Ogólne
Temat: Smutna wiadomość
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 12623

Smutna wiadomość

W dniu wczorajszym 12 listopada odszedł od nas do Krainy Wiecznych Łowów znakomity sokolnik, hodowca , człowiek ,który całe swoje życie poświęcił sokołowi wędrownemu
Günther Trommer Cześć jego pamięci.
autor: PAKO
ndz lis 07, 2010 7:53 am
Forum: Ogólne
Temat: KOŃ i SOKÓŁ
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 19299

Wydaje misię że najlepsze do tego celu będzie połączenie konia z jastrzębiem. Koń musi być "dorożkarski" tzn tam gdzie jest potrzeba ma sam stać a nie wiać do stajni.
Pisałaś wcześniej o koniach arabskich i berberyjskich , myślę że te pierwsze są zbyt temperamentne. Ponad to w Polsce mało jest ...
autor: PAKO
ndz mar 29, 2009 12:31 pm
Forum: Ogólne
Temat: XXXV Międzynarodowe Łowy z Sokołami
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 14858

Mamy :wink:
autor: PAKO
czw lis 20, 2008 9:37 pm
Forum: Ogólne
Temat: Łowy z Sokołami 2008
Odpowiedzi: 282
Odsłony: 120753

bogdan67 pisze:Może itak ale jak patrze na to co było a jest to płakać się chce, niestety nowe gatunki się pojawjają narazie owady zniszczyły kasztanowce niewiem jak to jes z czaplą biało kiedyś nie było dziś sporo ato ptak niby z krajów ciepłych.

Kasztanowiec nie jest naszym gatunkiem!
Pozdrawiam.
autor: PAKO
śr sty 23, 2008 7:31 pm
Forum: Ogólne
Temat: Spotkanie w Tucholi
Odpowiedzi: 63
Odsłony: 39120

Wezmę Fuska i pewnie przyjadę! Szczegóły doślę na adres.Pozdrawiam
autor: PAKO
wt sty 22, 2008 7:20 pm
Forum: Ogólne
Temat: QUO VADIS
Odpowiedzi: 234
Odsłony: 102160

Panowie Nowogrodzki słowa dotrzymał. Termin spotkania ogłoszony. I co Wy nato?
autor: PAKO
śr sty 02, 2008 9:16 am
Forum: Ogólne
Temat: QUO VADIS
Odpowiedzi: 234
Odsłony: 102160

Właśnie takiego "zdania " się spodziewałem od Nowogrodzkiego.
Właśnie tacy ludzie są Nam w Gnieździe potrzebni.

"Przyjmijcie do wiadomości, że sokolnictwo to nie tylko umiejętność ułożenia ptaka, ale jeszcze to co z tym dalej zrobicie."
Myślę że tych rad od Ciebie Mariusz wielu oczekuje.
Zamknałem ...
autor: PAKO
wt sty 01, 2008 8:11 pm
Forum: Ogólne
Temat: QUO VADIS
Odpowiedzi: 234
Odsłony: 102160

Nisus sorki myślę ze podzielisz się z nami Starymi wiedza i "zinterpretujesz" nam swoje spostrzezenia.Boję się Nowego bo nic na ten temat nie wiem więc najlepiej zaatakować.Głupio mi! Masz "świeży" pogląd. Może trzeba "wywietrzyć" trochę w Gnieździe? Pozdrawiam .
autor: PAKO
wt sty 01, 2008 7:30 pm
Forum: Ogólne
Temat: QUO VADIS
Odpowiedzi: 234
Odsłony: 102160

haggard! Ciesze sie ze się dogadujemy. Masz spore doświadczenie wie może także opiszesz w przygodach swoje sukcesy i błędy.
Przepraszam za "niegrzeczne" posty w Starym roku w Nowym obiecuje poprawę. Koledzy ja bym chciał WAS i Wasz ptaki podziwiać na Łowach bądz pokazach ,zarejstrować to kamerą dla ...
autor: PAKO
wt sty 01, 2008 1:35 pm
Forum: Ogólne
Temat: woliera a prawo.
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 7962

Buduj najwyzej będziesz musiał rozebrać samowolkę budowlaną. :wink:
ZAP ma rację. Bez fundamentów nie trzeba pozwoleń i naniesień na mapy.Budowla nie może przekroczyć 30 m2 powierzchni w jednym ciągu. Sprawdzę to jeszcze.
autor: PAKO
wt sty 01, 2008 1:29 pm
Forum: Ogólne
Temat: MOJE Przygody z Ptakami
Odpowiedzi: 253
Odsłony: 141240

MOJE Przygody z Ptakami

Może będzie z tego poradnik dla innych?
Piszcie o wszystkich przygodach nie tylko tych na polowaniu.[/b]
autor: PAKO
wt sty 01, 2008 1:25 pm
Forum: Ogólne
Temat: QUO VADIS
Odpowiedzi: 234
Odsłony: 102160

Mam nowy temat i zapraszam do współpracy WSZYSTKICH!
"MOJE Przygody z Ptakami" :roll:
autor: PAKO
wt sty 01, 2008 1:22 pm
Forum: Ogólne
Temat: QUO VADIS
Odpowiedzi: 234
Odsłony: 102160

Wiesz z czym się nie mogę pogodzic?
Nissus ma RACJĘ!
Ja jestem WAPNO.To mnie wkurza.
Zawsze pozostanie "słonicznik" Nowogrodzkiego i Mąki! :lol:
autor: PAKO
wt sty 01, 2008 1:17 pm
Forum: Ogólne
Temat: QUO VADIS
Odpowiedzi: 234
Odsłony: 102160

Pokaż mi inny tak uczęszczany temat?Jak to nic się nie dzieje.Uczymy sie tolerancji i słuchania MŁODYCH!
14 stron!
A jakie ożywienie. Lubimy igrzyska!
autor: PAKO
wt sty 01, 2008 12:46 pm
Forum: Ogólne
Temat: QUO VADIS
Odpowiedzi: 234
Odsłony: 102160

[quote="Nisus"]Nie znamy sie, wywody na temat jaki to ja jestem zostawil by raczej osoba z ktorymi mam cos wiecej wspolnego. Rozumiem, ze to uposledzenia ale mozna to kontrolowac, bo nikogo to nie interesuje.
Myślę że Jesteś zamknięty na Amen. Jeśli chcesz nauczać Nas, bo słuchać nie chcesz, nie ma ...