Znaleziono 135 wyników
Wyszukiwanie zaawansowane
- autor: PAKO
- sob lis 13, 2010 9:45 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: Smutna wiadomość
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 12623
W dniu wczorajszym 12 listopada odszedł od nas do Krainy Wiecznych Łowów znakomity sokolnik, hodowca , człowiek ,który całe swoje życie poświęcił sokołowi wędrownemu
Günther Trommer Cześć jego pamięci.
- autor: PAKO
- ndz lis 07, 2010 7:53 am
- Forum: Ogólne
- Temat: KOŃ i SOKÓŁ
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 19299
Wydaje misię że najlepsze do tego celu będzie połączenie konia z jastrzębiem. Koń musi być "dorożkarski" tzn tam gdzie jest potrzeba ma sam stać a nie wiać do stajni.
Pisałaś wcześniej o koniach arabskich i berberyjskich , myślę że te pierwsze są zbyt temperamentne. Ponad to w Polsce mało jest ...
- autor: PAKO
- czw lis 20, 2008 9:37 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: Łowy z Sokołami 2008
- Odpowiedzi: 282
- Odsłony: 120753
bogdan67 pisze:Może itak ale jak patrze na to co było a jest to płakać się chce, niestety nowe gatunki się pojawjają narazie owady zniszczyły kasztanowce niewiem jak to jes z czaplą biało kiedyś nie było dziś sporo ato ptak niby z krajów ciepłych.
Kasztanowiec nie jest naszym gatunkiem!
Pozdrawiam.
- autor: PAKO
- śr sty 23, 2008 7:31 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: Spotkanie w Tucholi
- Odpowiedzi: 63
- Odsłony: 39120
Wezmę Fuska i pewnie przyjadę! Szczegóły doślę na adres.Pozdrawiam
- autor: PAKO
- wt sty 22, 2008 7:20 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: QUO VADIS
- Odpowiedzi: 234
- Odsłony: 102160
Panowie Nowogrodzki słowa dotrzymał. Termin spotkania ogłoszony. I co Wy nato?
- autor: PAKO
- śr sty 02, 2008 9:16 am
- Forum: Ogólne
- Temat: QUO VADIS
- Odpowiedzi: 234
- Odsłony: 102160
Właśnie takiego "zdania " się spodziewałem od Nowogrodzkiego.
Właśnie tacy ludzie są Nam w Gnieździe potrzebni.
"Przyjmijcie do wiadomości, że sokolnictwo to nie tylko umiejętność ułożenia ptaka, ale jeszcze to co z tym dalej zrobicie."
Myślę że tych rad od Ciebie Mariusz wielu oczekuje.
Zamknałem ...
- autor: PAKO
- wt sty 01, 2008 8:11 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: QUO VADIS
- Odpowiedzi: 234
- Odsłony: 102160
Nisus sorki myślę ze podzielisz się z nami Starymi wiedza i "zinterpretujesz" nam swoje spostrzezenia.Boję się Nowego bo nic na ten temat nie wiem więc najlepiej zaatakować.Głupio mi! Masz "świeży" pogląd. Może trzeba "wywietrzyć" trochę w Gnieździe? Pozdrawiam .
- autor: PAKO
- wt sty 01, 2008 7:30 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: QUO VADIS
- Odpowiedzi: 234
- Odsłony: 102160
haggard! Ciesze sie ze się dogadujemy. Masz spore doświadczenie wie może także opiszesz w przygodach swoje sukcesy i błędy.
Przepraszam za "niegrzeczne" posty w Starym roku w Nowym obiecuje poprawę. Koledzy ja bym chciał WAS i Wasz ptaki podziwiać na Łowach bądz pokazach ,zarejstrować to kamerą dla ...
- autor: PAKO
- wt sty 01, 2008 1:35 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: woliera a prawo.
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 7962
Buduj najwyzej będziesz musiał rozebrać samowolkę budowlaną.
ZAP ma rację. Bez fundamentów nie trzeba pozwoleń i naniesień na mapy.Budowla nie może przekroczyć 30 m2 powierzchni w jednym ciągu. Sprawdzę to jeszcze.
- autor: PAKO
- wt sty 01, 2008 1:29 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: MOJE Przygody z Ptakami
- Odpowiedzi: 253
- Odsłony: 141240
Może będzie z tego poradnik dla innych?
Piszcie o wszystkich przygodach nie tylko tych na polowaniu.[/b]
- autor: PAKO
- wt sty 01, 2008 1:25 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: QUO VADIS
- Odpowiedzi: 234
- Odsłony: 102160
Mam nowy temat i zapraszam do współpracy WSZYSTKICH!
"MOJE Przygody z Ptakami"

- autor: PAKO
- wt sty 01, 2008 1:22 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: QUO VADIS
- Odpowiedzi: 234
- Odsłony: 102160
Wiesz z czym się nie mogę pogodzic?
Nissus ma RACJĘ!
Ja jestem WAPNO.To mnie wkurza.
Zawsze pozostanie "słonicznik" Nowogrodzkiego i Mąki!

- autor: PAKO
- wt sty 01, 2008 1:17 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: QUO VADIS
- Odpowiedzi: 234
- Odsłony: 102160
Pokaż mi inny tak uczęszczany temat?Jak to nic się nie dzieje.Uczymy sie tolerancji i słuchania MŁODYCH!
14 stron!
A jakie ożywienie. Lubimy igrzyska!
- autor: PAKO
- wt sty 01, 2008 12:46 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: QUO VADIS
- Odpowiedzi: 234
- Odsłony: 102160
[quote="Nisus"]Nie znamy sie, wywody na temat jaki to ja jestem zostawil by raczej osoba z ktorymi mam cos wiecej wspolnego. Rozumiem, ze to uposledzenia ale mozna to kontrolowac, bo nikogo to nie interesuje.
Myślę że Jesteś zamknięty na Amen. Jeśli chcesz nauczać Nas, bo słuchać nie chcesz, nie ma ...