kaptur 6,5

Tutaj można umieszczać uwagi na temat tłumaczeń oraz sprzętu dostępnego w sklepiku na stronie oraz ogłoszenia dotyczące kupna / sprzedaży akcesorii sokolniczych
Nina
stażysta
Posty: 118
Rejestracja: ndz lut 06, 2005 10:39 pm
Lokalizacja: Podlasie

kaptur 6,5

Post autor: Nina »

Sprzedam kaptur od Kundery model EZ z jasnej skóry, polakierowany, rozmiar 6,5 albo zamienię na 7. Kupiłam na Kofiego ale okazał się za mały. A może ktoś ma 7, której nie używa? Chętnie odkupię.
ZaP
sokolnik
Posty: 832
Rejestracja: wt sie 23, 2005 8:12 am
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Kontakt:

Post autor: ZaP »

ja mam i moge sie zamienic bo na pepika 7 za duzy a 6 za maly
zap
kaja
młodszy sokolnik
Posty: 442
Rejestracja: śr mar 26, 2008 2:00 pm
Lokalizacja: z Polski

Post autor: kaja »

Witaj a jak byb ci uszyl na próe ,za żadne pieniądze i wyslal ,a by mi tylko zależalo na ocenie czy ci sie podoba,lub terz nie ?PZ.KOL.
Nina
stażysta
Posty: 118
Rejestracja: ndz lut 06, 2005 10:39 pm
Lokalizacja: Podlasie

Post autor: Nina »

Nie ma problemu, ocenić mogę. ale mi nie chodzi o kaptur jakikolwiek, tylko koniecznie od Kundery;) (tak już sobie ubzdurałam). W tej chwili używam kaptura kolegi Jarka, więc się nie pali, ale tak długo czekałam na przesyłkę z Czech od Kundery, że teraz muszę go mieć i koniec. Ale jak kolega ma wenę do szycia, to warto byłoby jakieś kaptury na łowy przywieźć, tam będą bardziej fachowe oczy od moich;)
kaja
młodszy sokolnik
Posty: 442
Rejestracja: śr mar 26, 2008 2:00 pm
Lokalizacja: z Polski

Post autor: kaja »

Witam ,a Nina prywatnego Em.wysle mi :wink:
Nina
stażysta
Posty: 118
Rejestracja: ndz lut 06, 2005 10:39 pm
Lokalizacja: Podlasie

Post autor: Nina »

Chyba nie zrozumiałam do końca o co Koledze w poprzednim poście chodziło, taki już ze mnie laik internetowy, nie ogarniam skrótów czy jak?
Marley
sympatyk
Posty: 26
Rejestracja: pt wrz 25, 2009 3:42 pm
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: Marley »

chodziło o kontakt... np PW z e-mailem albo tu napisać e-mail.... żebyxs sie dogadać z adresem i ogólnie;] (chyba):P
kaja
młodszy sokolnik
Posty: 442
Rejestracja: śr mar 26, 2008 2:00 pm
Lokalizacja: z Polski

Post autor: kaja »

Bystrzacha z Ciebie kolego -dzieki za sprostowanie :wink: PZ kol.
Nina
stażysta
Posty: 118
Rejestracja: ndz lut 06, 2005 10:39 pm
Lokalizacja: Podlasie

Post autor: Nina »

ok, chyba rozumiem :wink: mój adres - ninaszulik@interia.pl ale lepiej pisz na priv bo rzadko zaglądam na pocztę. Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ