The Hunter

Tutaj można umieszczać uwagi na temat tłumaczeń oraz sprzętu dostępnego w sklepiku na stronie oraz ogłoszenia dotyczące kupna / sprzedaży akcesorii sokolniczych
ketiw
żółtodziób
Posty: 34
Rejestracja: pt mar 16, 2007 6:11 pm
Lokalizacja: Ruda Śląska

The Hunter

Post autor: ketiw »

Witam!

Ogladajac ostatnio strony z grami komputerowymi natknalem sie na gre "The Hunter". W grze (jak sama nazwa wskazuje) jestesmy mysliwymi i polujemy na roznoraka zwierzyne. Gra ta wejdzie w 2009 r., bedzie internetowa i darmowa. Jedyna zaplata to zakup "licencjii lowczej", ktory nie bedzie obowiazkowy. I tu w opisie gry cos mnie zaszokowalo: jezeli nie kupisz licencji jestes klusownikiem i dodatkowo musisz uwazac na wirtualnych lesniczych. Sadze ze wedlug producenta ma to byc tylko dodatkowa trudnosc, ale boje sie ze moze to wymknac sie spod kontroli, tzn. jak to juz sie dzialo, ktos przeniesie zachowania w grze do "reala". Ale gra moze tez miec pozytywny wplyw na poczatkujacych mysliwych (moze takze dla przyszlych sokolnikow). Moglby to byc taki "wirtualny sprawdzian" swoich umiejetnosci lowieckich. Bo oprocz samego strzelania musimy najpierw wytropic zwierzyne. Piszcie co o tym sadzicie bo ja mam same mieszane uczucia.

P.S. Troche dlugo juz nic sie nie odzywalem, a teraz sie tak rozpisalem.
Sadze ze jest to jedyny dzial do ktorego pasuje ten temat.
Awatar użytkownika
Megi
żółtodziób
Posty: 42
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 2:22 pm
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Megi »

Cóż gierka wygląda naprawdę zachęcająco. Jakby nie patrzeć taka gra pokarze wielu ludziom nowe horyzonty.

Oto link do strony oficjalnej, warto zobaczyć sobie filmik reklamowy:
http://www.thehunter.com/
ODPOWIEDZ