akcesoria sokolnicze

Tutaj można umieszczać uwagi na temat tłumaczeń oraz sprzętu dostępnego w sklepiku na stronie oraz ogłoszenia dotyczące kupna / sprzedaży akcesorii sokolniczych
Awatar użytkownika
Megi
żółtodziób
Posty: 42
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 2:22 pm
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Megi »

Ta rękawica z trawką mi się śmieszna wydała, zbędne udziwnienie
Awatar użytkownika
Stachu
sokolnik
Posty: 804
Rejestracja: sob sie 25, 2007 3:53 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stachu »

Może im tam wszystko jedno, co sprzedają? A może uważają, że jak dla nas to jakaś egzotyka, to rzucimy się na to jak sępy? Nie wszystko :wink: z ich oferty nadaje się do praktycznego użycia. O ile rękawice z trawką w ostateczności nadawałyby się na wyjście na godzinkę do ludzi, to pałąki całkiem na złom. Tak samo rękawice nubukowe moim zdaniem-zbyt delikatne pod szpony. Kilka razy ptaka na rękę i po rękawicy.
Awatar użytkownika
Mbartnik
młodszy sokolnik
Posty: 280
Rejestracja: śr sie 27, 2008 9:32 pm
Lokalizacja: Wzgórza Strzelińskie
Kontakt:

Post autor: Mbartnik »

Tak samo rękawice nubukowe moim zdaniem-zbyt delikatne pod szpony
Ośmielę się nie zgodzić. Od paru sezonów używam właśnie nubuku do rękawic i jestem z nich bardzo zadowolony.
Druga sprawa to to, że skóra, skórze niepodobna. Jak ktoś zrobi z kiepskiej jakości skóry to trudno...
Awatar użytkownika
Stachu
sokolnik
Posty: 804
Rejestracja: sob sie 25, 2007 3:53 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stachu »

Mbartnik pisze:Cytat:
Tak samo rękawice nubukowe moim zdaniem-zbyt delikatne pod szpony

Ośmielę się nie zgodzić. Od paru sezonów używam właśnie nubuku do rękawic i jestem z nich bardzo zadowolony.
Druga sprawa to to, że skóra, skórze niepodobna. Jak ktoś zrobi z kiepskiej jakości skóry to trudno...
Ośmielę się przyznać rację :wink: skóra skórze nierówna. Być może mam po prostu złe skojarzenia.
ODPOWIEDZ