koszt ptaszka

Tutaj można umieszczać uwagi na temat tłumaczeń oraz sprzętu dostępnego w sklepiku na stronie oraz ogłoszenia dotyczące kupna / sprzedaży akcesorii sokolniczych
emilek7
pisklę
Posty: 3
Rejestracja: ndz gru 30, 2007 9:30 pm

koszt ptaszka

Post autor: emilek7 »

ile kosztuje ptaszek , najtańszy którego mógłbym hodować ?? jako sokolnik ??
Awatar użytkownika
Nisus
sokolnik
Posty: 824
Rejestracja: wt lut 01, 2005 10:28 pm
Lokalizacja: Południe
Kontakt:

Post autor: Nisus »

Wolontaryjnie popracujesz u mnie w ogrodzie przez 10 lat to dam ci za darmo.
JoHn DuMbaR
sokolnik
Posty: 1867
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 2:52 pm
Lokalizacja: South Dakota

Post autor: JoHn DuMbaR »

Gosh..następny ktory zaczyna swoja przygode w najgorszy z mozliwych sposobow :roll:
Awatar użytkownika
Raven_Corvus
sokolnik
Posty: 747
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 5:15 pm
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Raven_Corvus »

No ja to juz mam dosc takich pytan Adamie wes jakiegos posta przyczep, ktory najlepiej odpowiada na to pytanie. Reszta takowych powinna pozostawac bez odpowiedzi bo jesli sie nawet nie przeczyta parutematow na tym forum a chce gotowa odpowiedz bez pracy to ja na taka postawe mam jedno do powiedzenie, "dowidzenia"(rymuje :O)

ps. To tylko zasmiecanie forum.

Chwal Ćwik
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Re: koszt ptaszka

Post autor: garbus2 »

emilek7 pisze:ile kosztuje ptaszek , najtańszy którego mógłbym hodować ?? jako sokolnik ??
Przykro mi to stwierdzić ale jesli twoj drugi post doyczy tego co powyzej to niestety daleko nie zajdziesz :cry: Polecam ten wątek:

http://sokolnictwo.pl/forum/viewtopic.php?t=104

Moze nie jest tam dosłownie opisane ale przynajmniej podaje logiczny tok postępowania :)
No i proszę zapoznaj sie z zasadami jakie tu panują tymi zapisanymi i tymi NIEPISANYMI
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

Raven_Corvus pisze:No ja to juz mam dosc takich pytan Adamie wes jakiegos posta przyczep, ktory najlepiej odpowiada na to pytanie. Reszta takowych powinna pozostawac bez odpowiedzi bo jesli sie nawet nie przeczyta parutematow na tym forum a chce gotowa odpowiedz bez pracy to ja na taka postawe mam jedno do powiedzenie, "dowidzenia"(rymuje :O)

ps. To tylko zasmiecanie forum.

Chwal Ćwik
Raven - no to poprosze o pomoc. Napisz dlaczego jako pierwsze pytanie nie warto i nie wypada zapytać "Ile kosztuje ptak". Z chęcią taki post przykleje:)
emilek7
pisklę
Posty: 3
Rejestracja: ndz gru 30, 2007 9:30 pm

Post autor: emilek7 »

nisus , ale jakbym miał u ciebie pracować , jak mieszkam daleko od ciebie , ale cenna ???? oto mi chodzi . posiadam w tej dziedzinie niewielkie doświadczenie .i kilka pytanek mam , w jaki wieku najlepiej według was jest nabyć ptaka ?? i jaki na początek sie najlepiej nadaje i ile kosztuje , prosił bym o cennik. :mrgreen:
haggard
sokolnik
Posty: 2023
Rejestracja: pn gru 10, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Trójmiasto

haggard

Post autor: haggard »

emilek7 pisze:nisus , ale jakbym miał u ciebie pracować , jak mieszkam daleko od ciebie , ale cenna ???? oto mi chodzi . posiadam w tej dziedzinie niewielkie doświadczenie .i kilka pytanek mam , w jaki wieku najlepiej według was jest nabyć ptaka ?? i jaki na początek sie najlepiej nadaje i ile kosztuje , prosił bym o cennik. :mrgreen:
nisus on myśli że ty serio z tym ogrodem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
słuchaj no emilek(wybacz ten protekcjonalny ton) możesz byc pewien ż enikt ci nie poda żadnej informacji o cenach. poczytaj trochę forum a zrozumiesz że źle zacząłeś. sam przyznajesz że doświadczenia i wiedzy nie masz a już chcesz ptaki kupowac :?: to jakbyś wsiadał za stery boeinga 747 z kartą rowerową w kieszeni.
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

emilek7 pisze:nisus , ale jakbym miał u ciebie pracować , jak mieszkam daleko od ciebie , ale cenna ???? oto mi chodzi . posiadam w tej dziedzinie niewielkie doświadczenie .i kilka pytanek mam , w jaki wieku najlepiej według was jest nabyć ptaka ?? i jaki na początek sie najlepiej nadaje i ile kosztuje , prosił bym o cennik. :mrgreen:
to juz nawet nie jest smieszne....
ketiw
żółtodziób
Posty: 34
Rejestracja: pt mar 16, 2007 6:11 pm
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: ketiw »

Ten temat mnie bardzo zbulwersował i nie mogę zostawic tego obojętnie. Emilek już samo to jak mówisz świadczy o twoim braku wiedzy. Ja w prawdzie też nie mogę się zbyt duża wiedzą pochwalic, ale staram sie ją nabywac. Cenniku nikt Ci nie poda, ponieważ to nie tylko przeciw zasadom forum, ale też niebezpieczne. Oczywiście mam na myśli niebezpieczeństwo ptaka. Radzę Ci poczytac parę książek (są w sklepiku na www.sokolnictwo.pl) i jeszcze raz zastanowic się czy napewno tego chcesz. Pamiętaj, że to nie tylko hobby, zostanie sokolnikiem to całkowita zmiana życia. Musisz byc pewien, że masz odpowiednią ilośc czasu by zajmowac sie ptakami. Ale nie zaczynaj od tyłu. Jak już mówiłem zacznij od książek.
iskra
młodszy sokolnik
Posty: 259
Rejestracja: czw cze 15, 2006 7:09 pm

Post autor: iskra »

Oj ludzie darujcie sobie...
Są dwa wyjścia:

1: albo sobie gościu jaja robi
2: albo jest niereformowalnym typem jak wiele innych osób

w obu tych przypadkach nie warto sobie strzępić języka(a raczej palców) :wink:
iskra
młodszy sokolnik
Posty: 259
Rejestracja: czw cze 15, 2006 7:09 pm

Post autor: iskra »

Co do takiego przyklejonego postu to także jestem za
Chociaż nie mam pewności że to zadziała...
W końcu łatwiej coś napisać niż szperać, szukać, czytać, uczyć sie

Raven czekam na twoją twórczość
JoHn DuMbaR
sokolnik
Posty: 1867
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 2:52 pm
Lokalizacja: South Dakota

Post autor: JoHn DuMbaR »

Tylko Przemek pamietaj o ortografii jesli to ma byc oficjalna notka (to nie atak a 'wyrozumiala zyczliwosc'...)
BTW podziwiam twoje zaangazowanie..wlasciwie to wprawiasz mnie w komplesky :razz: YOyo
pholat
sympatyk
Posty: 25
Rejestracja: wt gru 11, 2007 8:31 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: pholat »

koszta na forum są :mrgreen:
http://sokolnictwo.pl/forum/viewtopic.p ... ight=koszt <-- cały post na ten temat
http://sokolnictwo.pl/forum/viewtopic.p ... ight=koszt <--- cała 3cia wypowiedź
http://sokolnictwo.pl/forum/viewtopic.p ... ight=koszt <--- następny temat w którym koszta są omawiane ;)
... jest tego więcej :P

wyszukanie tego zajęło mi dokładnie 6 min razem z przejrzeniem, porównując to do (minimalnie) godziny z ptakiem którą ponoć każdy sokolnik musi odbyć nie jest to wiele ;)
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

pholat pisze:koszta na forum są :mrgreen:
http://sokolnictwo.pl/forum/viewtopic.p ... ight=koszt <-- cały post na ten temat
http://sokolnictwo.pl/forum/viewtopic.p ... ight=koszt <--- cała 3cia wypowiedź
http://sokolnictwo.pl/forum/viewtopic.p ... ight=koszt <--- następny temat w którym koszta są omawiane ;)
... jest tego więcej :P

wyszukanie tego zajęło mi dokładnie 6 min razem z przejrzeniem, porównując to do (minimalnie) godziny z ptakiem którą ponoć każdy sokolnik musi odbyć nie jest to wiele ;)
wiec tym bardziej pytanie ile kosztuje ptak nie powinno sie juz pojawiac :) jak widac czasami wystarczy 6 minut szukania by sie dowiedziec...
ODPOWIEDZ