Tablica ogłoszeń na forum?

Tutaj można umieszczać uwagi na temat tłumaczeń oraz sprzętu dostępnego w sklepiku na stronie oraz ogłoszenia dotyczące kupna / sprzedaży akcesorii sokolniczych
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Tablica ogłoszeń na forum?

Post autor: garbus2 »

W zwiazku z rosnącą ilością osob ktore chcialyby to i owo oglosic (w sensie handlowym) mam do was pytanie czy chcielibyscie aby utworzyc dział pt. kupie/sprzedam? Jesli tak to mysle ze najlepiej byloby ograniczyc dostep do tego dzialu tylko dla osob z pewna iloscią postów np. minimum 50 (zapobiegnie to szybkiemu zdobyciu odpowiedzi na "to" pytanie osobom o slomianym zapale i tzw "napaleńcom") Co sadzicie o takim rozwiazaniu? Proszę o opinie
ZaP
sokolnik
Posty: 832
Rejestracja: wt sie 23, 2005 8:12 am
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Kontakt:

Post autor: ZaP »

jak najbardziej TAK!!
po co jezdzic do czech po ladne berla czy orzadne peta lub skore jak mozna to w Polsce znalezc. moze dzial ekwipunek a drugi ptaki ??
ZaP
Ps ad ograniczen - nie sadze, ze sa konieczne, i tak wiemy, ze nikt świeżakowi nieodpowiedzialnemu ptaka nie sprzeda.Mozna powstrzymac sie tylko od podawania cen ptaków - podajac je na PW lub telefonicznie wybranym...
Awatar użytkownika
Raven_Corvus
sokolnik
Posty: 747
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 5:15 pm
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Raven_Corvus »

pomysl jest bardzodobry tak jak Zap mowi na 2 na akcesoria i ptaki, a co d tego ograniczenia to i tak beda posty napisac byle co sie odzywac zeby chociaz zobaczyc ile ptak i tak jak Zap nikt nikomu jesli kogos nie zna ptaka nie sprzeda( ja bym tak nie zrobil :])

ps. Film doszedl wczoraj ogladalem juz 2 razy :P hehehe a druga czesc z polowaniem jest?

Chwal Ćwik
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

Raven_Corvus pisze:P hehehe a druga czesc z polowaniem jest?
jestem w trakcie tlumaczenia. niestety ostatnimi czasy coraz mniej wolneogo czasu:( w poniedzialek "wykluł się" mi synek więc w tej chwili nawet na forum mam problemy zajrzeć. Niemniej na pewno dam znać jak już skończe drugą część pt. trening sprawnościowy
JoHn DuMbaR
sokolnik
Posty: 1867
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 2:52 pm
Lokalizacja: South Dakota

Post autor: JoHn DuMbaR »

Gratulacje!
Awatar użytkownika
Raven_Corvus
sokolnik
Posty: 747
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 5:15 pm
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Raven_Corvus »

Rownierz gratuluje! Nie zawracam w takim razie glowy ksiazkami i niczym innym. Wysokich lotow! :P
Awatar użytkownika
Nowogrodzki
sokolnik
Posty: 662
Rejestracja: śr lis 14, 2007 8:33 pm
Lokalizacja: Tuchola
Kontakt:

Post autor: Nowogrodzki »

garbus2 pisze:
Raven_Corvus pisze:P hehehe a druga czesc z polowaniem jest?
jestem w trakcie tlumaczenia. niestety ostatnimi czasy coraz mniej wolneogo czasu:( w poniedzialek "wykluł się" mi synek więc w tej chwili nawet na forum mam problemy zajrzeć. Niemniej na pewno dam znać jak już skończe drugą część pt. trening sprawnościowy
Panie Adamie! Serdeczne gratulacje z okazji pojawienia się w naszyn gronie Pisklęcia. dziękuję za wszystkie materiały, które Pan nam udostępnił. Ci ,którzy przez lata byli pozbawieni dostępu do literatury fachowej napewno to doceniają.
Jeszcze raz gratuluję, to Pisklę z Dobrego Gniazda.
MN
Awatar użytkownika
PAKO
SOKOLNICZY
Posty: 135
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 1:13 pm
Lokalizacja: Koło

Post autor: PAKO »

Łącze się w gratulacjach z Nowogrockim.Tak trzymać! Za kilka lat nasze "pisklęta" wylecą a my pozostaniemy.Miejmy nadzieję że zasilą szeregi Gniazda.Soklnictwo mają w genach :lol:
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

dziękuję wszystkim :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jako dumny tatuś, u małego już w łóżeczku leży pluszowy ptasiek :oops: :mrgreen:
Panie Mariuszu przecież ustaliliśmy by mnie nie opisywać od per Panów :wink: :wink:
Awatar użytkownika
Nowogrodzki
sokolnik
Posty: 662
Rejestracja: śr lis 14, 2007 8:33 pm
Lokalizacja: Tuchola
Kontakt:

Post autor: Nowogrodzki »

OK, Adamie :wink:

Mój najmłodszy(wtedy 4 lata) ćwiczył "układając" w kuchni pluszową papugę(rękawica, pluszak uzbrojony, rzucany do korytarza,) i kiedy ja wracałem z Heksą z lasu opowiadał, jak mu latała "papuga".
M
Awatar użytkownika
Raven_Corvus
sokolnik
Posty: 747
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 5:15 pm
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Raven_Corvus »

Panie Adamie to jak bedzie z czasem ta "Tablica ogloszen" bron Boze nie poganiam, a pytam wiadomo terazk, ze maluch najwaznieszy, a nie jakies tam forum.
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

Raven_Corvus pisze:Panie Adamie to jak bedzie z czasem ta "Tablica ogloszen" bron Boze nie poganiam, a pytam wiadomo terazk, ze maluch najwaznieszy, a nie jakies tam forum.
na razie dwa glosy za wiec niech sie jeszcze kilka osob wypowie. Co do per Panowania to juz prosiłem.....po prostu Adam
Awatar użytkownika
Raven_Corvus
sokolnik
Posty: 747
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 5:15 pm
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Raven_Corvus »

Adamie to moze mala ankieta dla forumowiczow?

ps. Przemek mi na chrzcie dali, milo mi.

ps.2 No moi drodzy wypowiadajcie sie, moze od tego zalezy wiele waszych przyszlych "Kontaktow" w pozytywnym znaczeniu tego slowa.
Awatar użytkownika
valdi99
młodszy sokolnik
Posty: 208
Rejestracja: sob lut 05, 2005 7:50 am
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: valdi99 »

Jestem za ogłoszeniami. Co do ograniczeń dot. ilości postów nie jestem przekonany...
maciek
sympatyk
Posty: 26
Rejestracja: sob mar 17, 2007 9:08 pm
Lokalizacja: Żywiec

Post autor: maciek »

Zaglądając pierwszy raz na forum miałem nadzieje że taką tablicę tu znajdę-jestem na tak
co do ograniczeń to tak,ale w innej formie,ilość postów o niczym nie świadczy.
ODPOWIEDZ