eBay

Tutaj można umieszczać uwagi na temat tłumaczeń oraz sprzętu dostępnego w sklepiku na stronie oraz ogłoszenia dotyczące kupna / sprzedaży akcesorii sokolniczych
iskra
młodszy sokolnik
Posty: 259
Rejestracja: czw cze 15, 2006 7:09 pm

eBay

Post autor: iskra »

Proszę o pomoc. Chciałam kupić jakiś przedmiot na eBayu ale nie potrafie wylicytować. Szukam osoby która ma juz konto na ebay i mogłaby mi pomóc. :?
opiolus
stażysta
Posty: 105
Rejestracja: wt paź 30, 2007 10:47 pm
Lokalizacja: śląsk

Post autor: opiolus »

i jak kupowal juz ktos cos na ebay ??? chcialbym zamowic kilka rzeczy, mam konto ale chcialbym zapytac czy ktos juz cos nabyl?
opiolus
stażysta
Posty: 105
Rejestracja: wt paź 30, 2007 10:47 pm
Lokalizacja: śląsk

Post autor: opiolus »

ZaP pisze:a ci co maja odrobine inteligrncji potrafią :mrgreen:
konto na e-bay jest darmowe
no i co ma inteligencja do zamawianie przez net??? nawet dzieckio wie jak, !!! sam sobie poradze WIELKIE DZIEKI ZA SUUPER ODPOWIEDZ, CZLOWIEK SIE PYTA A TU WYJEZDAZJA Z INTELIGENCJA!
iskra
młodszy sokolnik
Posty: 259
Rejestracja: czw cze 15, 2006 7:09 pm

Post autor: iskra »

Kupuj bez oporów, przesyłka jest szybka, mozna sporo rzeczy kupić taniej.
Ja kupowałam głównie od arabów ale jest sporo rzeczy od anglików.
Niestety jest sporo tandety zresztą jak na polskim allegro.
Ja mogę polecić Mike z UK.
Jak coś to pisz na priv.
Ostatnio zmieniony ndz lut 17, 2008 11:53 pm przez iskra, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Orzel
pisklę
Posty: 2
Rejestracja: pt sty 19, 2007 12:59 pm
Lokalizacja: A Land Forlorn

Post autor: Orzel »

opiolus pisze:i jak kupowal juz ktos cos na ebay ??? chcialbym zamowic kilka rzeczy, mam konto ale chcialbym zapytac czy ktos juz cos nabyl?
A w czym jest problem...?
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

DO Zap, Iskra i Opiolus - prosze nie kierować dyskusji na osobowe utarczki które nie wnoszą nic do tematu. No i główna prośba szczególnie do Zap i Iskra - prosze zapoznać się z punktem 3 regulaminu forum który został naruszony w związku z czym posty zostały przeedytowane/usunięte.
iskra
młodszy sokolnik
Posty: 259
Rejestracja: czw cze 15, 2006 7:09 pm

taki kawałek z innej "mańki"

Post autor: iskra »

Tu nie chodzi już o jakieś osobiste zatargi. Przykre jest to że wiele osób tutaj lubi się chwalić a niewiele lubi pomagać�. Ja prosiłam o pomoc dotyczącą ebay ale się nie doczekałam. Inteligencję jakąś mam więc sobie poradziłam, ale przecież nie o to chodzi. Chodzi o to żeby czasem uzyskać jakąkolwiek odpowiedź po pytaniu. Bo często to co jednej osobie wydaje się oczywiste dla drugiej jest problemem. Chyba po to jest forum żeby rozmawiać i pomagać sobie nawzajem.
Skoro np. Haggard potrafi się wypowiedzieć kulturalnie i w sensem to czemu reszta ma być zawsze chamska i traktować innych z góry?

Przepraszam za ten offtopic, ale myślę że forum przestaje mieć sens...

Coraz mniej jest fajnych postów z których sie można wiele dowiedzieć.
Bardzo łatwo jest napisać:
"Nie masz racji!"

Ale taka prośba do wielu osób:
Nie piszcie krótkich stwierdzeń dających innym do zrozumienia, że to wy jesteście debeściaki a reszta niech sobie pisze co chce.

Co do Piotra:
Łatwo jest napisać obraźliwe hasełko o inteligencji, ale może to nie o to biega?
Ty jesteś informatykiem ale to nie znaczy że inni też są komputerowymi geniuszami.
Druga sprawa może koledze nie chodziło o samo założenie konta czy kupowanie tylko np o jakość rzeczy tam sprzedawanych, jak wygladają przesyłki Emiraty arabskie-Polska itp
Skoro masz wiedzę to posłuż się nią i pomóż czasem innym... :roll:

Adam:
Przepraszam za różne akcje słowne, ale poprostu pewne rzeczy mnie drażnią. A w szczególności jeśli są nagminne.
Postaram sie poskramiać palce przed pisaniem sarkastycznych uwag.
Jeszcze raz sorry :oops:
Ostatnio zmieniony pn lut 18, 2008 8:48 am przez iskra, łącznie zmieniany 1 raz.
ZaP
sokolnik
Posty: 832
Rejestracja: wt sie 23, 2005 8:12 am
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Kontakt:

Post autor: ZaP »

widze, ze cenzura nbie pozwala na pisanie prawdy... po raz kolejny moj POST Z PRAWDĄ został usunięty ...
opiolus
stażysta
Posty: 105
Rejestracja: wt paź 30, 2007 10:47 pm
Lokalizacja: śląsk

Post autor: opiolus »

co zlego to nie ja.......
ZaP
sokolnik
Posty: 832
Rejestracja: wt sie 23, 2005 8:12 am
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Kontakt:

Post autor: ZaP »

ad pkt 3 - gdzi ew moim poście było ubliżanie ??
mam wyslas zdjecia ?? zadnego szykanowania po prostu kolezanka nie ma berla tylko NIELEGALNĄ pustułkę, która miała miejsce w ośrodku rehabilitacji na DNiach Ziemii w Warszawie trzymała na WYPCHANEJ SARNIE !!!! nie tylko ja to widziałem.
NIe wiem gdzie w tym miejscu skoro to TYLKO prawda szykanowanie lub obrażanie.
Jeśli chciałbym to napisałbym wiele innych ciekawych rzeczy i kłamstw wypowiedzianych przez tę osobę ale nie muszę tego uzewnętrzniać !
ZaP
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

ZaP pisze:widze, ze cenzura nbie pozwala na pisanie prawdy... po raz kolejny moj POST Z PRAWDĄ został usunięty ...
po raz kolejny? Rozumiem ze jest to sugestia ze nic innego nie robie tylko cenzuruje cale forum i masowo usuwam posty? To sie chyba paranoja nazwya?
Powazniej: staram sie byc bezstronny. Jesli drazni cie to i masz pewnosc ze inny uzytkownik forum lami rawo to sa w tym kraju instytucje ktore z checia uslysza o takim czyms i podejma odpowiednie dzialania.
Twoj post zostal usuniety bo zawieral tresc sarkastycznie-obrazliwa (ten o inteligencji) natomiast kolejne posty jako nastepstwo nierzeczowej dyskusji o kierunku osobowym. Proponuje takie sprawy wyjasniac jak napisalem powyzej - nie na forum.
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

ZaP pisze:ad pkt 3 - gdzi ew moim poście było ubliżanie ??
Napisałeś tak:
ZaP pisze:a ci co maja odrobine inteligrncji potrafią :mrgreen:
konto na e-bay jest darmowe
Obie osoby ktore pytały zareagowały ze wzbuzeniem co oznacza ze zostały obrażone a wiec ten post był niezgodny z regulaminem a przedewszystkim cala nerwowa dyskusja jaką spowodował. To czy bylo to czysto zlosliwe czy zartobliwe nie domniewam ale reakcja wskazuje jednoznacznie....

Co do zdjec, dowodow itp jesli chcesz cos z tym zrobic to proszę zwroc sie z tym do odpowiednich organow a nie prowokuj nerwowe dyskusje na forum.
Ostatnio zmieniony pn lut 18, 2008 6:05 pm przez garbus2, łącznie zmieniany 1 raz.
opiolus
stażysta
Posty: 105
Rejestracja: wt paź 30, 2007 10:47 pm
Lokalizacja: śląsk

Post autor: opiolus »

z malego pytanie wielka draka. oj nie przypuszczalbym...
a ja nic zlego nie maialem na mysli piszac w tym temacie post!
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

opiolus pisze:z malego pytanie wielka draka. oj nie przypuszczalbym...
a ja nic zlego nie maialem na mysli piszac w tym temacie post!
dlatego tez prosze o odpowiadanie na pytanie zadane w temacie a nie osobowe utarczki niezleznie od tego czy są cz nie są prawdą czego nie oceniam.
haggard
sokolnik
Posty: 2023
Rejestracja: pn gru 10, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: haggard »

absolutnie zgadzam sie z Adminem. kultura przede wszystkim. forum nie zostało załozone po to żeby dzielic ludzi.Wszystkich tutaj (a przynajmniej większosc forumowiczów) łączy pasja dp sokolnictwa. Nie rozumiem czemu niektórzy zapytani o smak hotdoga odsyłaja zainteresowanych do wikipedi... pomagajmy sobie a nie kreujmy sie na bogów sokolnictwa bo nawet najbardziej doswiadczeni moga kiedys potrzebowac pomocy.
ODPOWIEDZ