Powitania, przedstawienia, kto i skąd? :)

Tematy ogólne związane z sokolnictwem.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pudlak Waldemar
sokolnik
Posty: 1292
Rejestracja: pn mar 01, 2010 2:14 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Pudlak Waldemar »

Lisouczyk pisze:Witam sokolników, ornitologów i ogółem sympatyków ptaków.
Jak na razie skupiam się na szeroko pojętej 'fachowej' literaturze jak i forum. Być może kiedyś zostanę sokolnikiem. Jak na razie to zbieram wiedzę.
Dodaj ,że masz ,,szerokie'' zainteresowania ;

,,Piotr, z tytułu technik leśnik, za jaaakiś czas może inżynier. Interesuję się szeroko pojętymi słowami - lasem, nieco łowiectwem, historią i literaturą. ''

Google to fajna rzecz ! :wink: :lol:
Lisouczyk
pisklę
Posty: 6
Rejestracja: wt gru 06, 2011 7:32 pm
Lokalizacja: Knieja

Post autor: Lisouczyk »

A tata Marcina mówił, żeby zmieniać nicki, no ale mi to nie przeszkadza :) To powyżej akurat z forum Lasów.
JoHn DuMbaR
sokolnik
Posty: 1867
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 2:52 pm
Lokalizacja: South Dakota

Post autor: JoHn DuMbaR »

INSPECTOR PUDLAK (:
Awatar użytkownika
Pudlak Waldemar
sokolnik
Posty: 1292
Rejestracja: pn mar 01, 2010 2:14 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Pudlak Waldemar »

JoHn DuMbaR pisze:INSPECTOR PUDLAK (:
Kiedyś ,,buszowałem '' po internecie i ,,spotkałem '' kolegę z tond moje zainteresowanie :wink: Po za tym nie szablonowe wypowiedzi i styl -bardzo mi się spodobały ...jak zobaczyłem ten ,,nick '' nie mogłem się powstrzymać -musiałem sprawdzić ,,gdzie go już widziałem '' :lol:
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

Lisouczyk pisze: Do tej pory forum/stronę czytałem, możliwe że zacznę bardziej się udzielać (chociaż po xx wpisach zwłaszcza z tego tematu aż się odechciewa, ale może nie zostanę przyjęty jako 4'ty w 1 hehe)

Pozdrawiam
spokojnie nawet na bana trzeba sobie zasluzyc a kolega minisowiarz narazie moze czytac, zycze wytrwalosci i checi sluchania bo najczesciej ludziom z brakiem tego drugiego (plus odrobiny checi) grozi za bycie uznanym xw1
Animal
stażysta
Posty: 161
Rejestracja: wt maja 26, 2009 6:02 pm

Post autor: Animal »

Ma ktoś numer tel. do Sławka Kujawskiego, autora strony www.sokolnictwo-falconry.cba.pl
Jesli tak to proszę o priv.
ZaP
sokolnik
Posty: 832
Rejestracja: wt sie 23, 2005 8:12 am
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Kontakt:

Post autor: ZaP »

Sławka nie ma w Polsce
Awatar użytkownika
Paweł Buchowski
żółtodziób
Posty: 52
Rejestracja: wt lis 01, 2011 11:17 am
Lokalizacja: sejny

Post autor: Paweł Buchowski »

Witam.
Paweł Buchowski
jestem z Sejn

ptak: raróg
qpanaci
pisklę
Posty: 8
Rejestracja: ndz maja 12, 2013 2:06 pm
Lokalizacja: z fotela

Post autor: qpanaci »

Witam
Nazywam się Sebastian i od kilkunastu tygodni czytam sobie Wasze forum. Powodem zainteresowania się nim, jest chęć przyswojenia jak największej ilości wiedzy dotyczącej ptaków drapieżnych. Nie wiem czy się zdecyduję na pierzastego przyjaciela, zanim podejmę taką decyzję muszę poznać wszystkie aspekty. Po latach hodowania krabów i krewetek, gekonów, węży i wszelakiego rodzaju robactwa karmowego i karmowych gryzoni w zeszłym roku pozbyłem się niemalże wszystkiego i dojrzewam do decyzji jaki towarzysz będzie następny. Tym razem chciał bym istotę bardziej interaktywną :D
Postaram się postawę roszczeniową ograniczyć do minimum i sugerować sposób ewentualnego zaspokojenia jej :D
Rino
pisklę
Posty: 9
Rejestracja: śr lis 25, 2009 10:39 pm
Lokalizacja: Swiętokrzyskie

Post autor: Rino »

Witam
Pochodzę z województwa świętokrzyskiego (okolice Kielc). Uczęszczałem do T.L. Zagnańsk, gdzie zetknąłem się z sokolnictwem.
Najwyższy czas się przywitać, po paru latach istnienia na tym forum i napisać parę słów o sobie. Zbędnych pytań nie będę zadawał (szczególnie tycz niechcianych), bo czytając forum odpowiedzi się znalazły, czasem może dorzucę swoje trzy grosze. Ponadto ładnych parę lat temu w sekcji sokolniczej przy T.L. nauczyłem się teorii i trochę praktyki. Po skończeniu technikum sokolnictwo też się skończyło, uznałem to za epizod – przygodę. Jednak po paru latach nieustannie o tym myślę, najwyższa pora przestać myśleć i przejść do działania. W gorącej wodzie nie jestem kąpany, bo dobrze wiem co to znaczy BYĆ sokolnikiem, stąd chyba ta paroletnia zwłoka,
ajron24
pisklę
Posty: 2
Rejestracja: śr lis 11, 2015 1:15 am
Lokalizacja: Czwa

Post autor: ajron24 »

Witam, mam na imię Łukasz, jestem z gminy Żytno w woj.Łódzkim mam 34 lata, od dłuższego czasu interesują mnie ptaki drapieżne, chciałbym spróbować sił w hodowli, wiem,że to ciężki orzech do zgryzienia.
bolek
stażysta
Posty: 109
Rejestracja: czw mar 12, 2009 6:30 pm
Lokalizacja: Szamocin

Post autor: bolek »

to prawda :wink:
ODPOWIEDZ