WWW.SOKOLNICTWO.PL Strona Główna WWW.SOKOLNICTWO.PL
Forum Dyskusyjne na tematy sokolnicze

FAQFAQ  SzukajSzukaj  Mapa GoogleMapa Google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload
sklep sokolniczy

Poprzedni temat «» Następny temat
tymczasem na wschodzie....
Autor Wiadomość
garbus2 
Site Admin

Wysłany: Sob Lut 19, 2011 10:54 am   tymczasem na wschodzie....

Niewiele rzeczy jest mnie w stanie zaskoczyc ale to po prostu by mnie ścieło z nóg...
Przypadkiem kliknalem w odnosnik na włoskim forum sokolniczym i z tego co wyczytalem to takie cos mozna spotkać na Ukrainie
Najgorsze to ze te bezmozgowie tłucze wszystko w paski niezaleznie od tego czy to jastrzab czy sokół wedrowny

http://translate.google.i...52472%26st%3D60

mbru.jpg
Plik ściągnięto 369 raz(y) 67,26 KB

Berik 
początkujący

Wysłany: Sob Lut 19, 2011 11:11 am   

brak słow... ręce same za głowę łapią...

JoHn DuMbaR 
sokolnik

Wysłany: Sob Lut 19, 2011 12:17 pm   

Golebiarze, u nas jest to samo tyle, ze ludzie z tym sie troche bardziej kryja, mybirds ru to bardzo dobre forum.

Grzegorz 
stażysta

Wysłany: Sob Lut 19, 2011 12:59 pm   

naprawdę brak słów . :mad: Ale to jest cała ukraina gdzie wszystko jest wolno a za kase to nawet policja jako eskorta bedzie twoja. Kto był to wie jak tam jest , i to nasi bracia z nimi wchodzimy na EURO :mad: 2012

JoHn DuMbaR 
sokolnik

Wysłany: Sob Lut 19, 2011 1:30 pm   

Jak to jest, ze na wschodzie nie lubimy "Ruskich" na zachodzie ''Szwabow'' i dlaczego wedlug Polakow wszystko co na wschod to III Swiat, spytaj Germana jakiegos co sadzi o slowianach i z czym mu sie kojarzy Polska, wypisz wymaluj przed oczami ma obraz takiej Ukrainy. W niczym nie jestesmy lepsi od Rosjan, Ukraincow czy innych wschodnich narodow. Kilka wiekow probowalismy sie wywyzszac i jedyne co nam z tego przyszlo to Łuny w Bieszczadach. Na zachodzie Polski wszyscy sie smieja z mieszkancow wschodnich wojewodztw, choc w niczym nie sa od nich lepsi, na podkarpaciu lubelszczyznie itd tematem drwin sa nasi wschodni sasiedzi. Szkoda tylko, ze nikt sie nie smieje jak idzie od nich kupowac tania wodke, ''PRYMKI'' ( forumowicze ze wschodu wiedza) i ruska gazoline....

Mbartnik 
młodszy sokolnik

Wysłany: Sob Lut 19, 2011 3:38 pm   

Michał widzę, że ruskich cenisz za to co niby najlepsze :???:
ruska gasolio dla nowszych aut jest niestrawna i chyba wolałbym nasikać do baku...
a co do ichniejszej wodki, to (patrz jak wyżej...)...

a z drugiej strony w Polsce też jest sporo idiotów mających w głębokim poważaniu prawo, przyrodę i innych dookoła.

JoHn DuMbaR 
sokolnik

Wysłany: Sob Lut 19, 2011 3:51 pm   

Cenie nie cenie, jakie to ma znaczenie, temat jest o zabijaniu drapoli a zaraz zrobi sie z niego pamflet antyradziecki...

garbus2 
Site Admin

Wysłany: Sob Lut 19, 2011 4:07 pm   

JoHn DuMbaR napisał/a:
Cenie nie cenie, jakie to ma znaczenie, temat jest o zabijaniu drapoli a zaraz zrobi sie z niego pamflet antyradziecki...

no wlasnie

haggard 
sokolnik
haggard

Wysłany: Sob Lut 19, 2011 7:05 pm   

smutne to bardzo niestety. u nas dużo lepiej nie jest ale mimo wszystko skala zjawiska jest mniejsza i zaden idiota nie chwaliłby sie tym tak ostentacyjnie bo zdjęcie szybko stałoby sie dowodem w sprawie. a co do "ruskich"- ja ludzi ze wschodu lubię.są strasznie sympatyczni i otwarci. czarne owce są wszędzie.

180173_1796893332535_1545781966_1832563_460030_n.jpg
Plik ściągnięto 263 raz(y) 44,39 KB

andrzejek 
stażysta

Wysłany: Sob Lut 19, 2011 8:33 pm   

Walczyć trzeba z łobuzami wszelkimi sposobami - ja i syn uwalniamy jastrzębia http://www.youtube.com/watch?v=lZDIUCct5_k - w przeciwnym wypadku skończyłby jak te ptaki w temacie

JoHn DuMbaR 
sokolnik

Wysłany: Pią Lut 25, 2011 5:50 pm   TYMCZASEM W... /P\olsce

http://media.lowiecki.pl/zdjecia/opis.php?p=20442

haggard 
sokolnik
haggard

Wysłany: Sob Lut 26, 2011 7:59 am   

:/ z doświadczenia wiem ze do drapieżnikow strzelają głównie mysliwi starszej daty. ciekawe że tym samym mysliwym nie chce sie strzelać lisów... dobrze że młodzi myśliwi sa bardziej świadomi i wedukowani. myslę że skala tego zjawiska będzie sie stopniowo zmniejszać

adam zielinski 
stażysta

Wysłany: Nie Mar 06, 2011 10:39 pm   

(podobno) austriaccy myśliwi strzelają do latających drapieżników bez ogródek. "Dbają o drobną zwierzynę". Oczywiście nie sądzę, że "bohaterowie" w/w zdjęć zrobili tą rzeź w trosce o drobną zwierzynę. Dodam, że znany mi (polski) hodowca bażantów "tłucze" latajace drapieżniki na wszytkie sposoby i przy każdej okazji.

Wolperlira 
młodszy sokolnik

Wysłany: Sob Kwi 30, 2011 1:00 pm   

a ja znalazlam ciakawa wiadomosc na temat grecji. zabijanie ptakow drapierznych jest zabronione !oprucz w parkach narodowych gdzie te moga wyzadzac szkody!.....
ze co prosze?! w parkach narodowych gdzie powinno sie zostawic nature naturze? ja mam nadzieje ze to stare prawo jakies jest:)

jerzy226 
początkujący
jeray226

Wysłany: Nie Cze 12, 2011 9:26 am   witam

Panowie /unas tak jak na ukrainie ,sam znalazlem zastrzelone jastrzebie ,kruki ,napewno nikt sie tym durnym wyczynem nie chwali ale plaga to chodowcy golebi ktorzy zastawiaja wszelkiego rodzaju sidla ktore mozna kupic lub sam zrobic .mam nadzieje ze to sie zmieni bo wszystko chce zyc i jest potrzebne w przyrodzie .pozdrawiam //

Odpowiedz do tematu