Sesja foto

Tutaj można umieszczać uwagi na temat tłumaczeń oraz sprzętu dostępnego w sklepiku na stronie oraz ogłoszenia dotyczące kupna / sprzedaży akcesorii sokolniczych
JoHn DuMbaR
sokolnik
Posty: 1867
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 2:52 pm
Lokalizacja: South Dakota

Post autor: JoHn DuMbaR »

GALIZIEN MY ENTIRE LIFE :)

PS nie obraz sie ale twoj post byl tak napisany ze kazdy normalny skojarzy to z warszafka.
ale skoro malopolska to na pewno w glebi duszy jestes "dobra dziewczyna" :)
pozdrawiam
Ostatnio zmieniony pn lis 01, 2010 8:26 pm przez JoHn DuMbaR, łącznie zmieniany 2 razy.
marta_o
sympatyk
Posty: 15
Rejestracja: pn lis 01, 2010 1:55 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: marta_o »

Na mazowszu też się dobre dusze znajdują. Choćby moja kochana połówka :-)

Trochę irytuje mnie brak szacunku i świadomości wartości dla pracy osoby fotografującej. Ponieważ jestem strasznie obrażalska ;-) to ogłoszenie nie jest aktualne. Natomiast jeżeli ktoś ma chęć (a ja uwielbiam zbawiać świat), to mogę przedstawić swoje racje bo rozmawiać i dyskutować lubię. :twisted:
JoHn DuMbaR
sokolnik
Posty: 1867
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 2:52 pm
Lokalizacja: South Dakota

Post autor: JoHn DuMbaR »

z TB na przyklad :) haha
Awatar użytkownika
Pudlak Waldemar
sokolnik
Posty: 1292
Rejestracja: pn mar 01, 2010 2:14 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Pudlak Waldemar »

Marto - w Warszawie i okolicy jest paru ,,praktykujących’’ sokolników .Cierpliwości morze się odezwą –musisz wiedzieć , iż ludzie którzy się tym zajmują i do tego piszą na tym forum są jak pojedyncze kropeczki na mapie polski i europy . Tylko cierpliwie poczekaj ,aż odezwie się ktoś chętny z pod Warszawy bo wątpię by ktoś z daleka za kilka fotek zdecydował się na współpracę z Tobą .
Tylko nie obraź się za te ,,fotki ‘’ :lol: :lol:
marta_o
sympatyk
Posty: 15
Rejestracja: pn lis 01, 2010 1:55 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: marta_o »

Dziękuję Waldemarze.
Ja nie chce ciągnąć kogoś żeby z żywym stworzeniem targał się przez Polskę. Dojeżdżam na miejsce :-) Ponieważ sama mam bardzo mało czasu dlatego szukałam kogoś z moich okolic. Mam na głowie masę zwierzaków i to takich, których nie mogę wpuścić do woliery na pół dnia i pójść sobie na dobre. Praktycznie cały dzień mamy zajęty, a nasze zwierzaki wymagają treningów, obsługi, zabiegów pielęgnacyjnych, wyjazdów na zawody (bo inaczej sukcesów nie będzie), szkolenia, konsultacje. Plus cała masa innych spraw.
Awatar użytkownika
Pudlak Waldemar
sokolnik
Posty: 1292
Rejestracja: pn mar 01, 2010 2:14 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Pudlak Waldemar »

marta_o pisze: Mam na głowie masę zwierzaków i to takich, których nie mogę wpuścić do woliery na pół dnia i pójść sobie na dobre. Praktycznie cały dzień mamy zajęty, a nasze zwierzaki wymagają treningów, obsługi, zabiegów pielęgnacyjnych, wyjazdów na zawody (bo inaczej sukcesów nie będzie), szkolenia, konsultacje. Plus cała masa innych spraw.
Konie , psy –czy coś pośredniego np. kucyki ? :lol: :lol:
JoHn DuMbaR
sokolnik
Posty: 1867
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 2:52 pm
Lokalizacja: South Dakota

Post autor: JoHn DuMbaR »

Waldek bo zadzwonie na domowy i powiem zonie co ty na forum wyprawiasz...
marta_o
sympatyk
Posty: 15
Rejestracja: pn lis 01, 2010 1:55 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: marta_o »

Niektórzy twierdzą, że to psy, inni że konie, ja że prawdziwe konie czyli arabskie i quartery ;-)
A wystarczyło wejść na moje www ;-)
Awatar użytkownika
Pudlak Waldemar
sokolnik
Posty: 1292
Rejestracja: pn mar 01, 2010 2:14 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Pudlak Waldemar »

O ja ignorant jeden –szlachetne konie arabskie do psów i kucyków porównywać ……… pójdę spać z wyrzutami sumienia !
Michał –ty szantażysto –było się samemu do dziewczyny po ludzku odezwać a nie mnie żoną straszyć ! :lol: :lol:
JoHn DuMbaR
sokolnik
Posty: 1867
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 2:52 pm
Lokalizacja: South Dakota

Post autor: JoHn DuMbaR »

Od odzywania jest ten co zna sie na wszystkim ( TB) :) pozdrow zone :)
Krog
stażysta
Posty: 116
Rejestracja: czw wrz 17, 2009 3:10 pm
Lokalizacja: Tuchola

Post autor: Krog »

marta_o, Pamitaj, że to internet i twoje słowa można różnie zinterpretować.
Np. O ja fotografka, mam teraz ochotę porobić zdjęcia sokolnikowi z ptakiem łowczym.
Przybywajcie, bo jest niebywała okazja dostać za darmochę wyśmienite zdjęcia.
Prawda, że można to tak zinterpretować.
Piszę to ponieważ ty zinterpretowałś wiele wypowiedzi na swój sposób.
Może po prostu sesja fotograficzna nie jest dla nikogo jakąś super atrakcją.
wolą iść w teren na kaczki niż prężyć się jak paw z ptakiem, lub na odwrót.
Choć są też tacy dla których każdy rodzaj tu użyję słowa dla mnie nowego,
choć obecnie bardzo modnego lansu jest dobry. Bo jeden lubi z ptakiem latać i polować, a inny roobić sobie zdjęcia.
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

Krog pisze:marta_o, Pamitaj, że to internet i twoje słowa można różnie zinterpretować.
Np. O ja fotografka, mam teraz ochotę porobić zdjęcia sokolnikowi z ptakiem łowczym.
Przybywajcie, bo jest niebywała okazja dostać za darmochę wyśmienite zdjęcia.
Prawda, że można to tak zinterpretować.
Piszę to ponieważ ty zinterpretowałś wiele wypowiedzi na swój sposób.
Może po prostu sesja fotograficzna nie jest dla nikogo jakąś super atrakcją.
wolą iść w teren na kaczki niż prężyć się jak paw z ptakiem, lub na odwrót.
Choć są też tacy dla których każdy rodzaj tu użyję słowa dla mnie nowego,
choć obecnie bardzo modnego lansu jest dobry. Bo jeden lubi z ptakiem latać i polować, a inny roobić sobie zdjęcia.
popieram w 100% bo np slowa " wpuscic do woliery na pol dni i sobie odejsc" w odniesieniu do ptaka lowczego dla ktorego nawiasem rzecz ujmujac sesja foto bedzie niepotrzebnym meczeniem mozna tez zinterpretowac jako "co wy tam wiecie o utrzymaniu zwierzat, ja to dopiero mam roboty". A fakt jest taki ze ptak łowczy ma polowac a jak nie poluje ma miec spokoj a nie sesje foto z niewiadomym efektem.
marta_o
sympatyk
Posty: 15
Rejestracja: pn lis 01, 2010 1:55 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: marta_o »

Dziękuję za takie wypowiedzi. One wnoszą coś do sprawy i obie strony lepiej się rozumieją.

Zdjęcia to niekoniecznie lans ;-) Czasami miła pamiątka, czasami dobre uzupełnienie swojej strony. Mają wiele różnych zastosowań. Również komercyjne, a także promocyjne danej dziedziny.
Nie robię zdjęć typowo pozowanych, które wymagają jakiejś specjalnej pracy od "modeli" Staram się wychwytywać ciekawe momenty z naturalnych i codziennych zajęć. Takie zdjęcia "mówią".


Pewnie, że macie rację jeśli chodzi o interpretację słów. Fakt jest to internet i słowo pisane. Możliwe, też, że trochę za mocno się obruszyłam ale lubię gdy ktoś wypowiada się mając inne zdanie w sposób jasny i bez złośliwości. Niestety złośliwości mamy w naszym codziennym otoczeniu i życiu chyba dość prawda. Świat i bez tego zwariował ;-)
ODPOWIEDZ