Kupno

Tutaj można umieszczać uwagi na temat tłumaczeń oraz sprzętu dostępnego w sklepiku na stronie oraz ogłoszenia dotyczące kupna / sprzedaży akcesorii sokolniczych
Awatar użytkownika
Mamut
stażysta
Posty: 127
Rejestracja: ndz gru 21, 2008 10:39 am
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Mamut »

No niestety na to wygląda. Ale jestem przekonany, że nikt z użytkowników tego forum nie przyjmie tego jako uzasadnienia dla kupna ptaka w tym momencie...
Fable15
żółtodziób
Posty: 30
Rejestracja: ndz kwie 05, 2009 3:00 pm
Lokalizacja: Olsztyn (Stawiguda)

Post autor: Fable15 »

Może i jest muszę zapytać myślewego który mieszka niedaleko mnie może on wie o jakiś sokolniku ,ale nie odpoweidzieliście mi na moje pytanie czy harriss to dobry ptak napoczątek?
A żywieniem ptak nie będzie u mnie problemy ponieważ w okolicy są dwie fermy jedna kurczaków a druga indyków.
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

Fable15 pisze:Może i jest muszę zapytać myślewego który mieszka niedaleko mnie może on wie o jakiś sokolniku ,ale nie odpoweidzieliście mi na moje pytanie czy harriss to dobry ptak napoczątek?
A żywieniem ptak nie będzie u mnie problemy ponieważ w okolicy są dwie fermy jedna kurczaków a druga indyków.

zerknij tu:
http://sokolnictwo.pl/forum/viewtopic.php?t=659

i wedlug mnie tak - harris jest calkiem niezlym wybrem na pierwszego ptaka jesli planujesz pozniej jastrzebia choc jest tu co najmniej kilka osob ktore uwaza przeciwnie :)
Fable15
żółtodziób
Posty: 30
Rejestracja: ndz kwie 05, 2009 3:00 pm
Lokalizacja: Olsztyn (Stawiguda)

Post autor: Fable15 »

Dzięki bardzo a pan jakiego ptaka posiada aktualnie?
Awatar użytkownika
przemek
stażysta
Posty: 169
Rejestracja: wt lut 20, 2007 5:50 pm

Post autor: przemek »

W okolicach Olsztyna jest jeden sokolnik, ale z tego co wiem do dojrzały pan i spec od jastrzębi, ale nie wiem czy aktualnie aktywny, a poza tym jest jeszcze jeden sokolnik studiujący weterynarię w Olsztynie obecny na tym forum, także radzę się dobrze rozejrzeć :wink:
ODPOWIEDZ