Wielkosc woliery

Tematy ogólne związane z sokolnictwem.
ODPOWIEDZ
jerzy226
początkujący
Posty: 99
Rejestracja: śr wrz 23, 2009 7:02 pm

Wielkosc woliery

Post autor: jerzy226 »

Jaka powinna byc woliera dla ptaka [chodzi o wielkosc ]bo RDOS wymyslilo gabaryty z ZOO .podobno takiej ustawy niema ,prosze nie mylic z klatka do kanarka ,jak to jest wlasciwie ,a co z ptakami trzymanymi na krotko.Prosze Admina o bezinteresowne wyjasnienie .
lusaka
żółtodziób
Posty: 31
Rejestracja: wt lip 23, 2013 6:17 pm
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: lusaka »

Mógł by pat wstawić link do info? Byłbym wdzięczny.
Grzegorz
stażysta
Posty: 188
Rejestracja: śr lis 18, 2009 8:54 pm
Lokalizacja: Lubelskie
Kontakt:

Post autor: Grzegorz »

RDOŚ bierze miarę właśnie z ogrodów zologicznych, nie biorąc pod uwagę że nie jesteśmy nimi. Można się z tym sprzeczać , można pisać pisma , ale czy jest sens? Chyba te wymiary nie są przerażające jeśli chce się zapewnić dobry byt ;)
A tak swoją drogą Admin nie musi pilnować i nic wyjaśniać , każdy musi tu zadbać o siebie. No chyba ze to ma być jako prośba napisane, bo mi nie wygląda na prośbę ;)
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

RDOSie uzywaja tych wymiarow wlasnie dlatego ze innych nie moga znalezc i niestety sa one bzdurne bo oprocz samych wolier te zapisy mowia jeszcze o zapleczach itp bajerach wiec robi sie z tego spora instalacja. Ja bym pisał odwołanie i prosbe o wskazanie podstawy prawnej na jakiej powoluja sie na przepis dla ogordu zoologicznego w odniesieniu do ptakow ukladanychg metodami sokolniczymi
jerzy226
początkujący
Posty: 99
Rejestracja: śr wrz 23, 2009 7:02 pm

woliery

Post autor: jerzy226 »

Dzieki// Panie Adamie za wyjasnienie odnosnie wolier ,,a tak skromnie Pan Adam nic nie musi .Ale poto jest forum zeby sie wzajemnie wspierac wiadomosciami.,a nie ja wiem i nic mnie nie obchodza drudzy .forum powinno sie opierac na konkretach i ciagle zmieniajacymi sie przepisami .
ODPOWIEDZ