Wiek

Informacje dla początkujących sokolników i osób chcących nimi zostać
Kuku1985
stażysta
Posty: 168
Rejestracja: pn cze 25, 2012 12:06 pm
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kuku1985 »

Stachu ucze sie od Was :razz:
Mabh

Post autor: Mabh »

@Kuku1985 Nie wiem gdzie z moich postów wyczytałeś że się wkurzam.
Tak naprawę nie mam na co się wkurzać-kto mógł i chciał to odpowiedział na swój sposób. Dla mnie może za mało precyzyjny dlatego starałam się to uściślić. Ale i tak dziękuje za to co udało mi się uzyskać :)
Oczywiście Waldemar ma racje i w 100% nie ma recepty na wszystko ale sądziłam że takie historie mogą komuś pomóc. Przykro mi tylko że stwierdziłeś że najlepszą odpowiedzią będzie post z odpowiednią duża dawką ironicznej złośliwości. Właśnie tego Kuku chcesz się od kolegów uczyć? Idzie Ci dobrze nie powiem, tylko po co? Podbudowujesz się w ten sposób? Pytam bom ciekawa :)

@Nabuhodonozor Twój pomysł z kamerką jest fajny, skoro ludzie mają kamerki w autach to czemu nie przy wolierze?
Rozumiem że również nie jesteś miłośnikiem małych szczekaczy :) Ja też za nimi nie przepadam-zwykle są okropnie jazgotliwe i niewytresowane.
Ostatnio zmieniony wt sty 10, 2017 5:20 pm przez Mabh, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Nabuhodonozor
żółtodziób
Posty: 57
Rejestracja: wt mar 31, 2009 11:57 am
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Nabuhodonozor »

Mabh, bardziej myślałem o takim:
Obrazek
Skuteczne jak i kamery tylko czasami pamięć jest ulotna ;)) Ale sprzęt nawet czasami zawodzi ;P
Kuku1985
stażysta
Posty: 168
Rejestracja: pn cze 25, 2012 12:06 pm
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kuku1985 »

Nie szukam dowartościowania bo takiego nie potrzebuje, spełniam sie zarówno prywanie jak i zawodowo, post był napisany w takim tonie tylko i wyłącznie z jednego powodu- braku czytania ze zrozumieniem z Twojej strony. Przeczytaj, przeanalizuj i zrozum nic więcej od Ciebie tutaj nie jest wymagane
Mabh

Post autor: Mabh »

@Nabuhodonozor U mnie to się nazywa "poduchowa baba" bo one zawsze sobie poduszkę pod ten ogromny biust podkładają. No i występują zwykle na blokowiskach, kamienicach (słowem w miastach) gdzie o miejsce na wolierę trudno. Chyba że jakiś egzemplarz występuje w domkach jednorodzinnych to wtedy tak-to dobry pomysł. Poduchowe baby wiedzą wszystko :grin:

@Kuku Osobiście uważam że jeśli sądzi się że ktoś nie rozumie jakiegoś postu niekoniecznie jest to prawda to raz (wszak ludzie mają różne toki rozumowania, mój prywatny jest pokręcony), a dwa jeśli koniecznie tak sądzimy można zwrócić uwagę w mniej agresywny sposób. Ja staram się (z różnym skutkiem) tak robić, bo wiem że ludzie bardziej to doceniają i nie nastawiają się źle. No i sama chciałbym być w ten sposób potraktowana. Wierzaj mi że umiem czytać ze zrozumiem tylko moim zdaniem zachodzi mały problem z komunikacją międzyludzką na tym forum. Starsi traktują nowych trochę za bardzo z góry, a przecież każdemu należny dać szanse!
Ostatnio zmieniony wt sty 10, 2017 5:21 pm przez Mabh, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Nabuhodonozor
żółtodziób
Posty: 57
Rejestracja: wt mar 31, 2009 11:57 am
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Nabuhodonozor »

Mabh, no to tez zależy jakie miasto :) no jeszcze maja kule u nogi bądź inny zaawansowany system stabilizacji :D


Co :shock: do patrzenia z góry, często mam okazje niestety idzie zimno...:( wiec czekać trzeba ma lato :) czasami można na dłużej zawiesić oko :D

Ale jedno wiem po latach, Prawdę musisz znać i Ty, Zawsze warto być człowiekiem, Choć tak łatwo zejść na psy." tym cytatem sie kierujmy, a jad zostawmy na surowice!

NHR :mrgreen:
Awatar użytkownika
Pudlak Waldemar
sokolnik
Posty: 1292
Rejestracja: pn mar 01, 2010 2:14 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Pudlak Waldemar »

Mabh - Kurcze..... normalnie POLUBIŁEM CIĘ !!!!!Piszesz w bardzo wyważony sposób - osobista rozmowa z Tobą była by przyjemnością .Jesteś bardzo dociekliwą ,,osóbką '' :grin:
Tylko się mną nie przejmuj - zwykle w rozmowie zawsze sobie w przewrotny sposób żartuje . :wink:
Awatar użytkownika
kuba08111994
młodszy sokolnik
Posty: 309
Rejestracja: wt paź 28, 2008 7:05 pm
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: kuba08111994 »

Pudlak Waldemar, o widze że ktoś zobaczył że to nie kolega a koleżanka do tego wiek 22 lata, :razz: :mrgreen: Widzę że ktoś tu wkracza do gry :mrgreen:
\
A ty Mabh chyba powoli możesz szykowac się na harisa :razz:
Awatar użytkownika
Wilq
stażysta
Posty: 199
Rejestracja: pt mar 25, 2011 10:09 pm
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Wilq »

Kuba skąd ty to wszystko wiesz :P myślisz że pan Waldek ma taką moc przekonywania na hh :D ? haha
Mabh

Post autor: Mabh »

@Nabuhodonozor Na moim rodzinnym Śląsku bab poduchowych był zawsze dostatek, regularnie je widywałam. Zaś w Poznaniu jest ich całkowity brak, za to zauważyłam dużo ludzkich kukułek co sobie tak sobie za firany kukają. Co do takiego patrzenia z góry to każdy facet patrzeć chce, a jak się "przyłapie" go na tym procederze to zachowuje się jak zawstydzone dziecko :mrgreen:

@Pudlak Waldemar Miło mi czytać takie słowa :) Co do rozmowy-zapraszam choćby na gg/mail.

@kuba08111994@Wilq Ja to jeszcze nie wiem jakim ptakiem chciałbym się opiekować...powiem szczerze że książki oraz forum bardzo zaostrzają apetyt na pogłębianie swojej wiedzy, a przy okazji wymuszają zadnie sobie mnóstwa pytań. Wybór gatunku i płci to jedno z nich.
Ostatnio zmieniony wt sty 10, 2017 5:22 pm przez Mabh, łącznie zmieniany 2 razy.
kazach
stażysta
Posty: 139
Rejestracja: ndz lis 18, 2007 1:46 pm

Post autor: kazach »

A ty Mabh chyba powoli możesz szykowac się na harisa :razz:[/quote]. Panie Dr. Cóż ja mogę trzymać w myśli tej przepowiedni ?
Awatar użytkownika
Nabuhodonozor
żółtodziób
Posty: 57
Rejestracja: wt mar 31, 2009 11:57 am
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Nabuhodonozor »

Mabh, No kukułki też są najwięcej w aktualnym okresie ;) Gdzie Ty żyjesz? Przecież od miliona lat się patrzy na ludzi z góry więc nikogo to nie dziwi ;P A idąc tokiem myślenia Indian "Niech się wstydzi ten co widzi", pamiętaj następnym razem jak kogoś "przyłapiesz" ;D

Z wyborem to najlepiej poczekać aż się będzie miało możliwość poznania bliżej danego ptaka, sprawdziłem na sobie ;p Tutaj na forum wszystko jest kolorowe ;)
Awatar użytkownika
Pudlak Waldemar
sokolnik
Posty: 1292
Rejestracja: pn mar 01, 2010 2:14 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Pudlak Waldemar »

Chłopaki czyżbyście zazdrościli mnie ,,staremu '' .... :razz: Nikomu niczego nie ,,wciskam'' , a jak będziecie mi dogadywać to naposzczę na Was moje ptaszyska . :grin:
Awatar użytkownika
Nabuhodonozor
żółtodziób
Posty: 57
Rejestracja: wt mar 31, 2009 11:57 am
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Nabuhodonozor »

Panie Waldku kiedy można się spodziewać? ;)
Awatar użytkownika
kuba08111994
młodszy sokolnik
Posty: 309
Rejestracja: wt paź 28, 2008 7:05 pm
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: kuba08111994 »

Pudlak Waldemar pisze:Chłopaki czyżbyście zazdrościli mnie ,,staremu ''
Oj tam zaraz staremu, aż strach opowiadać co mój dziadek jak był w Pana wieku robił :mrgreen: Żadne dogadywanie, to naturalna rzecz że młodzież uczy się od doświadczonego życiem kojota sztuki polowania :razz:
ODPOWIEDZ